0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
KIZLAR BEN DENIZLILIYIM VE BIZ DUN GECEDEN BERI HALA SALLANIYORUZZ COK KORKUYORUM HAMILEYIIM ÖDÜM KOPUCAK ARTIKK NOLUR BOL BOL DUA EDELIM ULKEMIZE YIKILAN COK EVLERIMIZ VAR DIŞARIDA INSANLAR UYUYAMIYOR BEN BILE ŞUAN UYUYAMIYORUZ OLMUYOO  

5.6 en buyuk depremimizi YAŞADIK :((

13 Cevaplar

+1 oy
(12,852 puan) tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun canım
(7 puan) tarafından
AMİN canmm :((
-Reklam-
+1 oy
(65 puan) tarafından
Ayy hala mı oluyor ya Allah yardımcınız olsun 
(7 puan) tarafından
Evett sababa kadar salllandikk ve az once yine oldu :(((
+1 oy
(2,423 puan) tarafından
Devam mi ediyo rabbime sığın inşallah korusun tüm müslümanları 
(7 puan) tarafından
Aminn cumlemiziii sabah da oldu bizde olduk :((
+1 oy
(336 puan) tarafından
17 ağustos 1999 depremini gölcükte yaşayan biri olarak seni cok iyi anliyorum..allah korusun rabbim daha buyugunu gostermesin insallah
(571 puan) tarafından
Bende yaşadım o olayı birebir şimdi deprem olsun oturup ağlarım ayaklarımın bağı çözülür yuruyemem direk olduğum yere oturur aglarim
(7 puan) tarafından
Amin canim benim Allah razi olsunn sabaha kadar sallandikkk yinee ve hala oluyoo :(((
(571 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin tüm denizliye
0 oy
tarafından
hala devam ediyomu Allhm yardm etsin 
(7 puan) tarafından
Sabaha kadar oldu ve hala oluyoo sabah da oldu bizde olduk korkumdan wcye gidemedim gece Aminn canim rabbime hep dua edelim hep birlikte insaAllah :((
tarafından
Allah esirgesin bu sene cok ddeprem oluyp Rabbim korusun
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Allah yardım etsin cnm yanlız mısın 
(7 puan) tarafından
Yok canim eşim vardi yanimda gece ama sabaha kadar deprwm devam etti dua edelimmm
0 oy
tarafından
Ay Rabbim korusun kötü seyler getirme aklina
(7 puan) tarafından
:((( sabi yavrularumiz dogmayan meleklerimiz icin dua edelim rabbim yasatmasin deprem sabaha kadar sallandikk
0 oy
(475 puan) tarafından
Cnm evinizin sizin durumunuz ne can.kaybı olmamıştır inş RABBİM beterinden korusun herkesi
(7 puan) tarafından
Biz merkezdeyiz canim evin yasi gecmis olan binalar yikildi zelzeleden sabaha kadar yine sallandik kimse uyuyamadii :((
(475 puan) tarafından
Cnm istanbul ve kıyı kesimlerini büyük bir deptem bekliyomuş en çok kıyı kesimleri etkilicekmiş haberler de öyle söylüyodu geçmiş olsun sizlerde
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Allahim hepimizi korusun son günlerde cok sık depremler yasaniyo ülkemizde Allahin takdiri canm dua etmekten başka çaremiz yok korkutma kendini dua ettikçe güçlenirsin dua et bol bol Allah büyük 
0 oy
tarafından
Bende denizlideyim bende hamileyim cok korktum uyuyamiyorum sabah depremle kalktik 21 saat icinde 150 geckin deprem oldu sallandik durduk bugun
tarafından
Amin inşallah canım devlet hastanesine Yalçın arıcana gidiyorum sen hangi hastaneye gidiyosun canm senin bebisin kız mı erkek mi kaç haftalıksin
(7 puan) tarafından
Ben saglik hstnesine gdyrum nihat gül erkek canım bebişm
(7 puan) tarafından
17 HftALIĞIM :)
tarafından
Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin canım
(7 puan) tarafından
Cokk aminn tatlımm
0 oy
(571 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun inşallah çok üzüldüm ya 
(7 puan) tarafından
Sabaha kadar deprem olduu ve hala oluyoo :(((
0 oy
(507 puan) tarafından
Cnm bende 7:2 depremini gördüm Van'da felaket rabbim yardımcın olsun
(7 puan) tarafından
Sabaha kdar sallandik canm rabbun yardim etsin hepimizee dogmayan sabi meleklerimizin hurmrtinee :((
(507 puan) tarafından
Amin canım ilk bebeginmi
(7 puan) tarafından
Evettt tatlm
0 oy
tarafından
canimm Allaha emanetiz hepimizz ins bisey olmaz simdi baktimda 8 siddetini gormussunuz.bugun gecen bizde yasadik Ankarada 3 4 gun kendimi toparlayamadimm
(7 puan) tarafından
Aynennn CANIM :(((  hala bakıyoruz son dakika hberlerine denizli deprem yaziyo oluyo hayirlisi artikk :((
tarafından
Rabbim buyuk sen sakin olmaya calis bebegine yazikk

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 494 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Derya58 (2,346 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 215 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,464 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,716 cevap

34,755 kullanıcı

...