0 oy
1,908 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim pubg oynuyor bende bugün aldım tlfnu dedim oyunda kızlar falanda varmış sohbet bölümüde var ayrıca yazanlar oluyor ben bakmıyorum kendim oynuyorum sadece falan dedi birde bu oyundaki karakterler çıplak falan geziyor sınır oldum sildirdim biraz trip atti bana bu oyun bu konuda sıkıntılı mi sizce sizler ne diyorsunuz ?

30 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Canım bende eşimle oynuyordum kıskanma kız o ciplak olanlar düşük seviyeli yada bot olanlar zaten çok çirkinler. Sadece esinin grup ole oynamasina izin verme birde arkadaşlarına  bak kimler ekli. Son maçlardan da kimle  oynadığını felan görürsün ama abartılacak bir durum yok cidden canım için rahat olsun bence. Kendi tanıdıkları ve mikrofon kapalı olursa hiç bişi olmaz canım oynarken buna dikkat et .
-Reklam-
0 oy
(701 puan) tarafından

Dünyanın sonu geliyor insanlar iyice açık saçık geziyor :'(

0 oy
(6,681 puan) tarafından

Biz esimle beraber oynariz sıkıntı yok..ben oynamadigim zamanlar senin gibi sinirlenirdim ama simdi kendim oyundann cikmiyorum:D

0 oy
tarafından

Benim eşimde oynuyor canlı konusmada var , ama benim eşim oynayinca sesleri kapatıyor ...

Birde face üzerinde arkadaşları ile grup kurmuş oyunda oynuyor .

0 oy
(50 puan) tarafından
Eşimde oynuyo bende oynuyorum canım ama ben eşimden çok oynuyorum hatta burda cemile var onunla da oynadım. Sesleri kapat canım eşinde konuşmazsa sıkıntı olmaz .
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Benim eşim de kuzenleriyle oynar hatta onların sesini bile duyarım :D kızlarla oynamıyor yani ben de fena yaparım gorursem

0 oy
(43 puan) tarafından

Ben bizzat kendim oynuyorum bilgi vetebilirim :D

0 oy
(782 puan) tarafından
Biz esimle ikimiz oynuyoruz genelde bensiz oynadiginda da orda en son oyadigi kisiler yaziyor ordan gizlice bakiyorum cok sukur daha hic bir kizla falan oynamamis oynasaydi zaten silerdim oyunu  ama sorarsan her turlu insan var sesli sohbet falan var oyun sirasinda telefonla konusur gibi konusuyolar 
0 oy
(605 puan) tarafından
Evet istese sohbet ediip arkadaş olup msjlaşabilir ama çıplak qezenler sahteki onun neyini kıskandın :) 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 410 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde SENEM46 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 701 göst.
2 Eylül 2020 Aile kategorisinde Poncikhanim (1,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 2,290 göst.
20 Temmuz 2019 Aile kategorisinde ~♡Büşra ❤Ahmed♡~ (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 680 göst.

379,223 soru

11,351,778 cevap

34,822 kullanıcı

...