0 oy
693 göst.
Aile kategorisinde (1,578 puan) tarafından
Kızlar eşim tam bir pubg manyağı... Sürekli pubg oynuyor. Us yerinde oynadığı yetmiyormuş gibi birde gelince yemek yiyip arkadaşlarının yanına gidip orda oynuyor... Yahu adam gel bi yüzünü göreyim diyorum evde kalsam napicam zaten sende yoksun diyor. Yoksun dediği de akşam 10 a kadar falan kaynanamlarda oturuyoruz. Evimiz yan yana yemekti çaydı bulasikti derken malum o saat oluyor. Ama işte benim kocacık ta bahane ediyor bunu:)) Bazen çok ısrar ediyorum gitmiyor ama Evde olduğu zamanda pubg oynuyor. Bana daha fazla zaman ayırmasını istiyorum çok mu şey istiyorum yani:)) Var mı aranızda böyle olan:)

12 Cevaplar

0 oy
(6,204 puan) tarafından
Beraber oynuyoruz haftada bi kez oda evde oldugumuz icin
(1,578 puan) tarafından
Benim oynamama izin vermez bi defasında dedim bende yüklicem falan diye hele bi yükle o telefonu parca parca ederim diyo:))
(6,204 puan) tarafından
Eee bende ediyim o zaman de:D her sey karsilikli gocaam benim de :DD
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Ah kafasını o telefona sokup kırasım geliyor 9da işten geliyor yemekti kızla ilgilendi kız uyuyor oturup mubabbet edelim diyorum dur oyun oynuyorum diyor deliriyorum kanayan yaramız sanırım pubg :) 
(1,578 puan) tarafından
Işte diyo ki senin mutlu olman lazım gidip elin karısıyla kızıyla uğraşmıyorum oyun oynuyorum diyor. Oynamasına kızmıyorum hatta yanımda oynarken falan bende severek izliyorum onu ama biraz ilgi göstersin istiyorum hele bu aralar daha fena durumlar. Adam sürekli dışarda:)) Hamile halimle onun yolunu gözlüyorum:)
(581 puan) tarafından
Gözle ama bunu ona belirtme her gün gösterdiğin ilgiyi Bi gün gösterme hemen farkediyorlar sen ni gün geldiğinde hiç ilgilenme yorgunum yatıcam filan de bakalım :)
(1,578 puan) tarafından
Bi aralar yaptım aslında her geldiğinde hoşgeldin bitanem deyip sariliyordum öpüyordum sonra dedim yapma etme diye dinlemedi bende aynen onun gibi oldum onu umursamadım o gelince oyun oynamaya falan başladım. Böyle yokmuş gibi davrandım. Hadi gel yatalım dediğinde ben oyun oyniycam sen yatabilirsin falan dedim. Adam en sonunda dayanamadı BU NE BÖYLE MI OLACAK BUNDAN SONRA NAPMAYA ÇALIŞIYORSUN BEN SENI SEVIYORUM ISTE BILIYOSUN NIYE ILGILENMIYOSUN FALAN dedi işte. Tabi bu uzun sürmedi dayanamadım anacım çok seviyorum bu adamı bende yelkenleri suya indirdim:))
(1,578 puan) tarafından
Yok kiz o geldiğinde hemen uyuyor numarası yapıyorum:))
(581 puan) tarafından
Valla bende çok seviyorum baktım ilgisiz dün geldi yanında oturdum hiç konuşmadan kızı uyuttum ortalığı topladım ben yatıyorum dedim nereye yatıyon dedi yorgunum dedim gittim 5 dk sonra geldi hadi gel film izleyelim diye :)
0 oy
(165 puan) tarafından
Kız balla anlarım bende evlenmeden önce bağımlısıydım herhün heran oynuyodum eşim yasakladı. Hala daha arada girip bideolarını izliyorum hatta bu ara tekrar indirmeyi düşümüyorum çocuk uyudukça oynarım diye hahah
0 oy
tarafından

Evet bir ara takıntı olmuştu ilgisini değiştirmek için elimden geleni yaptım şükür bıraktı. Ha bırakmasaydi hep diyordum eğer oyunu terk etmezsen ev tersine döner diyordum şükür gerek kalmadı :D :D :D

(1,578 puan) tarafından
Nasıl bıraktı kanka taktik versene:D
tarafından
Oynayacağı vakit dışarı çıkartırdm hadi gel iki tur atalim sonra alışveriş yapalım mutfağı bahane edip kızımı teslim ederdim bak düşerse bisey olursa çakışırız falan derdim ya da boğazına biseyler tikasin diye meyve kuruyemis falan daha sonra da anladı zamanı boşa geçiyor namazını aksatiyordu fark etti şükür. Bıraktı❤️ :D
(1,578 puan) tarafından
Ne güzel darısı bizim başımıza:)
tarafından
Amin insaAllah cnm
tarafından
Aha böyle lanet oyunlar yüzüne eşler sorun yaşıyor aslında fark etseler ne kaybettiklerini bir daha oynamazlar ama işte... Gel gör ki anlasınlar fark etsinler sorun orda. Rabbım göz aydınlığı versin inşaAllah düzelirler
0 oy
tarafından

Canım tam 2 yıl çektim o lanet oyunu yaklaşık 2 aydır sildi oynamıyor şükür. Arada özledim diyor ama yemine veriyorum Allah aşkına yükleme diyorum bazen açıp youtubeden pugb videolarını izliyo :D aslında yine tlfn bağımlısı en fazla 2 dk bırakabiliyor tlfnu ama en azından bizi susturmaya çalışmıyor biz rahatız :D pugb lanetini oynarken konuşamazdım sus konuşma adam sesini duymasın ayyy zıkkım bişeydi aman :pinch:

(507 puan) tarafından
2 yıldr oynuyor. Bırakmıyo ya ılk dogumumda sancım var doguracam dur bıtırıö oyumu dıyodu.
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Her gece eşimle beraber oynuyoruz
0 oy
(84 puan) tarafından

Biz beraber oynuyoruz kız :D

0 oy
(796 puan) tarafından
Oynar ama günde bi defa oda bi el tek başka oynamaz bu 1 aydır hiç açmadı  bugünler De oynuyo oda yarim saat 
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Kiz benimki balkona geçiyor allahim ya rabbim oynayip duruyordu bende baska odalara saklaniyorum ne yapiyor diye merak ediyor geliyor yanima sonra benide balkona götürüyor beraber oynuyoruz o leptap dan oynuyor bende onun telefonuyla
0 oy
(123 puan) tarafından
Benim için o oyun boşanma sebebidir ne olduğu belli olmayan insanlar tanışıp görüşüyor kocamın oynamasına asla izin vermem
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ayy bizimkide oynuyor şuan biraz azalttı tartıştık biraz bu yüzden bi kaç defa sildim de kriz geçiriyordu az daha :Ddd
0 oy
tarafından
Dün benimki televizyonda reklamını gördü ordan karı koca bulan çok die kiziodu allahtan oyun merakı yok 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 403 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde SENEM46 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 584 göst.
4 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 242 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 310 göst.
25 Şubat 2022 Aile kategorisinde Esra2121 (489 puan) tarafından soruldu

377,355 soru

11,292,681 cevap

34,711 kullanıcı

...