0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Eşim akşamdan sabahın 6 sına kadar pubg oynuyor bu durum hiç hoşuma gitmiyor aynı durumu yaşayan var mı

17 Cevaplar

0 oy
(817 puan) tarafından
Çok şükür kurtuldum ben o iğrenç oyundan bizimki de aynıydı boşanıyorduk neredeyse hergün kavga ede edeee bıraktırdım şimdi oynasada umrumda değil gerçi soğuttu kendinden
tarafından
Gecenin bi yarısı kalkıp telefonu elinden al carp duvara sonra git yat pesinden gelip laf sayarsa uyur gezer numarasi yap duymazdan gel :))
(4 puan) tarafından
Biz kadınlar yapsak aynısıni gecelere kadar oynasak  bin türlü şeyler söylerler ama kendilerine gelince öyle değiller ya
(749 puan) tarafından
Ben eşimle oynuyordum şimdi o hiç oynamiyor nerdeyse bn daha çok oynuyorm ama sablara kadar degl tabiki. Arada
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilk virüs döneminde herkes evdeyken oynuyordu sabahtan akşama kadar evdeydi yanımda oynuyordu oynadığı kişileri tanıyordum sıkıntı etmiyordum bende izliyordum sonra işler başlayınca bıraktı eğer sürekli oynasa bende indirir onunla birlikte oynardım büyük ihtimal 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Hiç oynadığını görmedim valla canım çok şükür
0 oy
(916 puan) tarafından
Yazıyı gornce bi an kendim yazdm sandm 6 7lerde yatıyor sırf o oyun yüzünden biktm artk normalde küfür etmiyor o oyunda çok ediyor ben yatıyorum o yatağa ne zaman geliyo blmiyon bile 2senelk evliyiz ilk başlarda çok kavga cikarttm evi bile terk etmeye kalktı bnm ickim.yok kumarım.yok hovardaliga gtmiyom.gozunun onnde otruyom oyun oynuyom babam bile karişmiyo diyo artk pes ettm cnku daha beter oldu herşey vazgeçemiyor 
(99 puan) tarafından
Bı an bizi gördüm noktasına virgülüne hepsi aynı ayy bide asabilesti lafda soylenmio deli danalar gbi bagrio bulaşık yikiom neymiş efendim ses kasamiyomuss ʕ´• ᴥ•̥`ʔ
(916 puan) tarafından
İyi bari sizi mutfakta tutuyor beni kovuyor ses olduğu için oradaki sesleri duyamiyormuş .pes ettm artık napayımm bıraktım kendi haline ters ters bakış atiyom ssdece beyefendi cayinida demletrtriyo bide onunede menülerini açiyom
0 oy
tarafından
Benim eşim.günün yarisini uyuyarak diger yarisinida pubg midir ne b.ktur onu oynayarak geciriyo 
0 oy
(48,495 puan) tarafından
bi bu oyun bide tiktok kabus gibi resmen
tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
(171 puan) tarafından
Valla bizimki ping değil başka bisi adam kafasını kaldırmıyor ise bile  gitmiyor  sonumuz hic hayirli değil 
0 oy
tarafından
Olmaz mı sırf o oyun yüzünden yatağa gelmedigi geceler oluyor ne kavgalar dönüyor evde. 
(4 puan) tarafından
Pubg oyununu bizler oynasak hiçbiriyle ilgilenmesek evlerimizin hic umrunds olmayız çünkü onlar artık takmiyorlar sanki bekarlar yA herşeyi bizlerin üzerine birakıyorlar
tarafından
Yok canım olur mu onların dokunulmazlığı var
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eşim bana dediki onoyunu yüklersen boşanma sebebi çok tehlikeliymis hiç bilmem nedir ne değildir
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Ben. Söyleyince nolcak diyo iyi ben valizimi hazırlıyorum o zaman dedim. Yasaklar inşallah kalkar da giderim. 3 senedir oynuyor ama artık çok abarttı 
0 oy
tarafından
Bunun sırrı bence karışmamakta benim eşimde ilk çıktığında yüklemiş yanımda olmadığı için bilmiyordm sonrasında bende yükledim ve profile baktım haberim yok diye kırk tane laf ettim sonrasında hiç ama hiç söylemedm şimdi bile sormuyorm bazen konusu geçince sıkıldım diyor arkadaşlariyla oynuyorms yanıma gelince görücm
0 oy
(749 puan) tarafından
Bende oynuyorm ama bağımlılık yapıyor. Evli bı arkdsim boşanma dercsine geldi  valla
0 oy
(689 puan) tarafından
Ben ben karışınca daha cok oynuyor karismayicada oynuyor zikkim oynasin dert gele o oyuna yuvami yikti yıkacak 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Eşim çalışıyor gündüz oynamıyor eve gelince İlk işi pubg oynamak oluyor öyle abartacak kadar değil de yine oynar ama
0 oy
(3,167 puan) tarafından

Aynı dert bendede var hergün kavga edriz:angry:

0 oy
(2,637 puan) tarafından
Kardeşim  kardeşim  esim degilde  kafasi kalkmiyo valla bıktık  bitsin artik lanet oyun
0 oy
(125 puan) tarafından
Var tabiki hamileydim bu oyuna sardığında sabahlara kadar oynuyordu hatta kızlarla goy goy bile yaptığını duydum kavga gürültü aynı bizde boşanmaya kadar gidiyorduk direkten döndük sildi doğumdan sonra tekrar başladı ama eskisi gibi değil ve sürekli dinliyorum tlfunumun ses kaydını açıp gizlice bir yere koyuyorum haberi olmadan öyle sürekli gözüm üstünde bundan kurtuluş çok zor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 698 göst.
2 Eylül 2020 Aile kategorisinde Poncikhanim (1,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 234 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde BetulOpoz (495 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 337 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 451 göst.