0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Etkili bir korse arıyorum özellikle karın çevresi için korse tayt aldım fakat çok daraltıyor ve belimden kıvrılıyor rahat edemiyorum kullanıp önerdiğiniz bir korse var mı külotlu istemiyorum onlar zor geliyor :)

7 Cevaplar

0 oy
(255 puan) tarafından

Bekliyorum şurada :)) külotlu seçenek varsa onlarıda yazsınlar :P

tarafından
Internetten çok baktım ama emin olamıyorum bir türlü kullanandan duymak daha iyi  :)
-Reklam-
0 oy
(311 puan) tarafından
Ben pier carden den aldım ablam üye doğumdan sonra çok iyi topluyo karın bölgesini geçen baktım 25 tl katalogta etrafında üye olan biri varsa iste 
tarafından
Hiç yok çevremde:)
0 oy
(636 puan) tarafından
Instagramda yamunaya bakabilirsin. Ürünlerinin hepsi cok kaliteli ve  ben termal taytini kullaniyorum cok memnunum. Korsesini kullanan cok var hic memnun kalmayan denk gelmedim bugune kadar. Yamunakorse yazinca cikiyo
(658 puan) tarafından
Bende aldim  fakat  pek terltmiyor sen nasıl kullansyn  gün icinde
(636 puan) tarafından
Disarda 1 saat yuruyus seklinde. Beni cok terletiyor ve cok guzel inceldim taytla. Ama benimki performans tayti degil. Performans tayt her sekilde kullaniliyo yani ev icinde de  ama benim aldigim tayt yuruyus icin sadece. Su an kullanamiyorum tabi disari cikamadigim icin
(658 puan) tarafından
Anladım darısı  başıma..
0 oy
(83 puan) tarafından
Korseyi hic sevmem ya cok rahatsz edici
tarafından
Ben de sevmiyorum ama mecburum artık çok kilo aldım:(
0 oy
tarafından
Yamuna canım kesinlikle 
tarafından
Ondan alayım o zaman herkes memnun:) teşekkür ederim
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Herkea yamuna diye bi korse var onu çok beğeniolar
tarafından
Ondan almaya karar verdim:)
0 oy
(4,876 puan) tarafından

image

Tabikisi Yamuna ☺️☺️
(27 puan) tarafından
Merhaba korse önerisi ararken fotonuzu gördüm. Yamuna korse den memnun musunuz?
(4,876 puan) tarafından
Merhaba Evet canım ben yamuna ve diyet sayesinde 71 den 63 e düştüm. Bacaklarımda vs incelme oldu
(27 puan) tarafından
Bende iki sezeryan doğum sonrası basen ve göbek kaldı. Kilo fazla yok 2 kilo fazlalığım var ama hep basen ve göbekte kaldı. Kullandığınız ürün göbek ve basen incelemesine yardımcı olur mu? Diyetle cok kilo vermekte istemiyorum. Bölgesel sıkıntım var
(4,876 puan) tarafından
Basen olarak erime sağlar ama göbeğe çok etki etmez göbek için balenli korseleri var ondan alın derim ben sıkılaşmayı onlar sağlar.
(27 puan) tarafından
Anladm cok Tesekkur ederm bilgi verdiğin için

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
9 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ankakusuu (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
2 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia.12374 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 68 göst.
30 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nesibe4450 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Esha (571 puan) tarafından soruldu

400,439 soru

11,981,075 cevap

36,157 kullanıcı

...