0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün esim eve gelir gelmez banyoya cikti kiyafetlerini degisti ve dokündugm yerleri sil uzerimdekileri hemen yika askm dedi noldu canim dedim dukkana umreden gelen bi vatandas gelmis maskeside yokmus ustelik karantinada kalmismi dedim kalmamistr dedi neden bu insanlar bi insan kac tane insanin hakkina giriyolar ya neden bu kadar dusuncesizler silmediim yer kalmadi surekli ellerimi yikiyirm ogluma ellerini yikatiyorm :(( dua edermisiniz arkadaslar ya

8 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından
Sikayet etselerdi hemen aliyorlar valla polis ambulans
tarafından
Bilmem sormadm korkudan ya keske etseymis
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tam da şimdi haberlerde umreden gelenlerden rahatsizlananlarin olduğunu gösterdi allaha emanet olun canm bisey olmaz inşallah 
tarafından
Insallah ya insallah sinir oldm otursana evinde bi
tarafından
Kız bana ne kızıyon :D sakin ol
tarafından
:)) Sana neden kizayim kiza
0 oy
tarafından
Umreden gelenlerin tamami karantinaya alindi canim o gelen kişi henüz virüs görülmediği zaman gelmistir 
tarafından
Bilemeyiz belki var belki yok ama dusunmesi lazim kendi gidip solemesi lazim yani
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Dediği gibi hemen yıkanıp dezenfekte olsun gargara da yapsın. İnşallah bişey olmaaz canım
tarafından
Yaptik canim tuzlu su ile hepimiz gargara yaptik :(
(2,596 puan) tarafından
İyi yaptınız canım
0 oy
(1,908 puan) tarafından
yok ya direk karantinaya alınıyor onlar kacamazki inşaallah bulasmamistr canım 
tarafından
Insallah canim bilmiyirum insallah canim sıkildi
(1,908 puan) tarafından
ya bıktım bu lanet hastalik yüzünden sorumsuz insanlar yüzünden olceksek ölürüz deyip önlem almayanlar yüzünden ! olcekseniz ölunde bize bulastrmayin diyesim geliyor günaha sokucaklar insanı ya
tarafından
Yani hepimiz öleceğiz Rabbim yazdiysa ama napalim gözgore gore ölumemi gidelm onlem almiyolar ya
(1,908 puan) tarafından
tabiki hepimiz olcez bundan kaçış yok ama önlem almak zorundayız
tarafından
Kesinlikle yani
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Sorsan en çok Müslüman onlar yaşlıları çok seviyorum asla kıyamam calisan yaşlı gördüğümde oturur ağlarım üzüntüden ama böyle dik kafalilarina da gıcık oluyorum genci yaşlısı farketmiyo  Umreden geldiler ya görünmez bı kalkanlari var filan saniyolar herhalde
tarafından
O kadar guzel anlatmissinki canim vallahi oyle kendini dusunmuyosun bari insanlari dusunnnn
(1,422 puan) tarafından
Böyle insanlr oldukça afedersn aama daha çok burnunuz b o k tan cikmaz
0 oy
tarafından
Kendilerini dusunmuolar peki ya cevresinidemi düşünmüyorlar ya...

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 342 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde MelikeArslan (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 508 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 388 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ÖmerinAnnesi_06 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 524 göst.
6 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,058 soru

11,407,909 cevap

34,945 kullanıcı

...