0 oy
735 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Kizlar simdi ben soyliycem siz kim hakli kim haksiz karar verin gorumcem beni aradi aksam misafiriniz var dedim hayirdir kim dedi boyle boyle kardesim beni aradi dedi aksam bize bu kisi gelicek abla gider yardim edersin ben hamileymisim o yuzden ablasina soylemis ... kizlar bu benim cok zoruma gitti bende esimi aradim dedim misafir geliomus bize evet dedi dedim benim nie haberim yok bana dio deli ne guzel iste sen yorulma die . Ben daha cok sinirlendim tamam yardim icin ararsin ablani cagirirsin esim hamile abla o yorulmasin sen gel yap dersin ama beni gorumcem arayip bundan haberdar ediyor esim dururken ve ben buna cok sinirlendim ilk once esimin beni arayip demesi gerekmiomuydu iste boyle boyle misafirimiz var ondan sonrada yine arasaydi ablasini . Benim evimr misafir getiriyor esim ve ben bunu gorumcemden duyuyorum actim bende telefonu dedim ben burda afedersiniz e****k basimiyim neyim . Haksizmiyim kizlar ?

16 Cevaplar

0 oy
(185 puan) tarafından
E tabi önce sana demesi lazım daha sonra ablasına demeliydi tuhaf olmuş 
(32 puan) tarafından
Ya gercekten ezdirmegin kendinizi ben ilk baslarda cok sustum gorumcem yatak odama kadar girdi sesimi cikaramadim simdi tepeme cikmislar sustukca daha fazlasini yapiolar sunu ogrendimki insanlari kirmayalim die meger hep kendimiz kiriliomusuz
(185 puan) tarafından
Ahh kesinlikle canım çatır çatır konuşcan sustukca insanlar kırılmasın diyorsun bu sefer onlar seni kırıyor boşver onlar kırılsın
-Reklam-
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Haklısın canım şimdi görümcen de ayrı havasını atacak kuzum 
(4,758 puan) tarafından
Üzülme kuzum sende otur elini hiç bir şeye sürme ona hava at sende tatlım ;)
(32 puan) tarafından
Canim esime hesap sorunca zaten misafir falab gelmio yapmayin yemek dedi bende nie dedim teli yuzume kapatti ne halleri varsa gorsunler umrumda degil artik
(4,758 puan) tarafından
Onu niye kız kızdığın için mi gelmeyecek dedi acaba
(32 puan) tarafından
Nie arayip diorum ben burda e*****k basimiyim bana nie haner vermiosun onun icjn
(4,758 puan) tarafından
Anladım canısı
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Sana haber vereydi iyiymis ama iste erkekler bazen iyilik yapayim derken saçmaliyirlar
(32 puan) tarafından
Evet cok iyi yapti saolsun sinirlerim tavan yapti
0 oy
(909 puan) tarafından
Bence o kadar abartilacak bisey degil bosuna uzme kendini ablasinim sana diyecegini bildiginden aramamistir bence abartma fazla aranizi bozma bos seylerdenn dolayi 
(32 puan) tarafından
Canim bence empati yap senin evine gelen misafiri sen gorumcende ogrensen zoruna gitmezmi
0 oy
(11 puan) tarafından

Canm zaten hamilesin duyguların karmaşık eşin aslında çok ince düşünmüş ablasını çağırarak ama önce sana söylemesi gerekirdi bunu kendisinden duyman doğru olurdu ama olsun takma kafana sende kullan bu durumu abla eşim seni aramış madem misafir senin  de otur çayını iç keyfine bak kendine dert edip bebeğinizi üzme kolay gelsin ;)

(32 puan) tarafından
Misafir die biseg kalmadi kuzum :) ben actim hesap sordum oda sinirlendi yapmayin yemek falan gelmio misafir dedi bende nie dedim teli suratima kapatti  ama ben her seferinde ayni segi yasiorum gec bile kaldim hesap sormak icin herkes yerini bilsin artik yoruldum gercekten
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Maalesef tatlım e.....başı yapmışlar biraz eli maşalı ol 
(32 puan) tarafından
Evet gercekten oyle olmak gerekio ozaman kiymetin biliniyor azicik dis gosterseydim bende kimse beni e****k yerine koymazdi
(1,379 puan) tarafından
Gec kalmıs sayılmazsın
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Tabi haklisin esinden duyman lazimdi ama cok büyütme derim. Erkekler okadar ince dusunemez. Baksana ne guzel cvp vermis deli sen yorulma diye :) okurken bile guzel geldi  valla. Hic art niyet yok. Yani hic uzatma. Gorumcen gelsin yapsın madem cok heveslenmis :) sende tadini cikart. Esinede dusuncen iyi ama keske ilk önce bana söyle bidaha diye uyar. 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
E tabi ki haklısın. Evin kadını sensin. Hamilesin bide. Maaksat temizlik hazırlık ta değil. Hamileliği biliyoruz hepimiz. Belki havanda değilsin. Kimseyi çekecek halin yoktur düşünmesi lazım eşinin bence. 
0 oy
tarafından
Ilk sana soylemesini gectm ablasini cagirmasi bile sacma seni arar ben misafir cagirdim ama eger yorulursan ablam da gelir yardm eder sana der dogru soyluyosun dersen cagirirsn gorumceni.
(32 puan) tarafından
Aynen oyle canim bende onu beklerdim
0 oy
(241 puan) tarafından
Haklisin misafir geldiginde elin ayagina dolasicak sacma bence niye oyle bisey yapmis ki
0 oy
tarafından
Senin görumce yine yardım etmeyi reddetmemis yardım edememde dememiş bu huyu güzel yine ama eşinin önce sana haber vermesi gerekirdi diye düşünüyorum ben 
0 oy
(413 puan) tarafından
Bana sacma geldi acikcasi benim evime gelecek misafirin haberi benden once gorumceme gidiyor :D yani tamam esin ablasini cagirabilir ama misafirden senin niye haberin yok o nasil bisey 
0 oy
(545 puan) tarafından
Aynisini kisa sure once ben yasadim ama ben  naptim actim.gorumceme  musait diilim ben hber veririm oldugumda dedim kapadim esimede demedigimi birakmadim hic gelemem bole seylere  misafiri agirlicak olan esim degil.benim esime soleniyorsa ozaman esim.agirlasin cikmam bile.yanlarina  valla sende ac sole bence gelmesinler bu sekilde
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Öncelikle sana söylemesi daha hoş olurdu. Ama sana söylemeden de seni düşünüp kardeşini aramış. Benim erkek kardeşimde eskiden arayıp beni çağırırdı eşine yardım ediyim diye. Görümce olarak benim gozumde eşine değer veriyor kıyamıyor diye düşünürdüm. Ailece kardeşimin sevgi ve değer varisinden dolayı bizde eşine saygı duyardık onlar nasil isterse oyle davranirdik halende öyleyiz. Hatta birinde eşi işteydi o zaman evi temizlemiştik kardeşimle beraber :) 
(32 puan) tarafından
Gelsin yine yapsin canim ben gorumcemden yardim istemesine kizmadim sadece benim evime gelecek olan misafirden en son benim haberim oluyor ve bu ilk te degil eger ben onun esiysem karisiysam acip bana boyle boyle misafir gelicek aksama ablamada soylerim gelir yardim eder zaten ben kayinvalidemle yasiorum kayinvalidem bana bu halimle is yaptirmaz oda bunu cok iyi biliyor ne olsa ilk ablasina acip soylemesi benim tabiki zoruma gider ben onun kiz arkadasi degilim esiyim
0 oy
tarafından
ben olsam misafiride kabul etmem valla 
0 oy
tarafından
Yaptgi tabikide yanls ama esinz acba hamileym ugrasamam yorgunum diyerek misafiri istemezsnz diye direk ablasni dewreye sokmus olablr mi böylelikle misafri reddetmek icn bahanen de kalmamş oluck esin icn 
(32 puan) tarafından
Canim o benim ustumde oyle bir baski yaratmiski zaten benim bisegi reddetme gibi secenegim yok zaten ayrica yine arayip deseydi bak misafir cagirdim merak etme sen yorulmuycaksin ablama acip rica ederim  gel yardim et die
tarafından
Hmm o zman canm sen en başta sindirtmissn kendni esine karsi. snucta ewin hanimisn msafr glmesi icn bi fkir alswerisi yapablrdi
(32 puan) tarafından
Evet zamaninda cok sustum cok yuz verdim artik taakatim kalmadi inanin anlayisli olmaktan gormezden gelmekten biktim valla ne olacaksa olsun cok yoruldum
tarafından
Allah sabir wersn canim ne diym:(

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 566 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde nurr001 (1,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 738 göst.
31 Ocak 2023 Aile kategorisinde Esesloli (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 882 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Eflinduruu (42 puan) tarafından soruldu