0 oy
476 göst.
Aile kategorisinde (127 puan) tarafından
kapalı
Yaziyordu trt haberde ama ben dinleyene kadar haber bitti bu konu hakknda bilgisi olan var mi 
notu ile kapatıldı: Soru tekrarı

7 Cevaplar

0 oy
(83 puan) tarafından
Bize uğramaz o yardım uğrarsada vrüs bitince fazlasıyla alırlar
tarafından
Artilayin vallahaa ++++
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evet başvuru yapmaga gerek yok tespit edinilen ailelere verilwcekmis 

(127 puan) tarafından
Onlar nasl tesbit edecek biz evde 5 kisi yasyz kayinpedern emekli maasi var o nla bizim dugun borcu odeniyo esim sigortsz yomye ile calisiyo anca mama bez alabiliyz dewlet bunu nerden bilck neyse bu bize elmez bari gercektn ihtiyaci olana gitsin
0 oy
(1,908 puan) tarafından
devletten yardım alan ailelere verilcekmis 
tarafından
Eldenmi veriyolar nerden anlıyozki acaba
(1,908 puan) tarafından
banka hesabına yatar muhtemelen
tarafından
Banka hesabım yokki
0 oy
(592 puan) tarafından
Ben anlamadim bu olayi devletten yardim alan ailelere verilecek de, yeni isten cikarilanlar, virus yuzunden issiz kalanlar, ucretsiz izine cikartilanlar ne olacak peki?
tarafından
Onlarada verilcek heralde büyükşehir belediyesi dayanışma platformu yazın google çıkıyo ordan başvuruyosunuz
(592 puan) tarafından
İktidar belediyelerin bagis hesaplarini dondurmus, yardim edemeyeceklerdir muhtemelen...
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım onlar zaten önceden durum değerlendirmesi yapılmış yardım aileler için geçerli. Zaten yardım alıyorlandı birde salgınoan dolayı ek ödeme gibi bişey onlar için. Bence ihtiyacı olan talep eden herkes almalı şildi birde tespit edilme durumu söz konusu olursa çok vakit geçer.
tarafından
Bende yardım alıyodum ama bana gelmedi :/
0 oy
tarafından
Herkese değil diye biliyorum ama 
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Ben bugün gittim sordum yeşilkart kullananların PTT kartına yatıyor para 1 Nisan'da yatmaya başlıyor doğum tarihinin son sayısına göre tarihlerde yatıyor yani doğum tarihinin sonu 

0-5 arası olanlar 1 Nisan

6-9 arası olanlar 2 Nisan 

En geç 5 nisana kadar para yatıyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 457 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde 04Ceylat (25 puan) tarafından soruldu
+2 oy
75 cevap 23,025 göst.
0 oy
6 cevap 412 göst.
13 Nisan 2020 Aile kategorisinde Oyku (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 825 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,292 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,462 cevap

34,809 kullanıcı

...