0 oy
832 göst.
Diğer kategorisinde (1,339 puan) tarafından

Lojmanda oturuyoruz. Evin her yeri parkeli. Sadece bu odamız beyaz beton. Sizce buraya 2200 e parke yapmaya gerek varmı? Eşim istersen parke olsun istemezsen de o paraya

image

şu kızarma makinaları varya xhamio mesela, ondan alayım diyor.  4 yıl daha oturacağım kesin bu evde. Sonrası belli değil. Belki daha da otururuz, belki tayin oluruz. Sizce ne yapsam kızlar?

29 Cevaplar

0 oy
(7,993 puan) tarafından
Yani bana göre gerek yok, ama siz bilirsiniz tabi
-Reklam-
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bu oda evin neresi 
(1,339 puan) tarafından
Oturma odamız
(14,036 puan) tarafından
Eğer çok soğuk oluyor dersen güzel haliflex modelleri var ben olsam parke yaptırmam
(1,339 puan) tarafından
Onu da düşündük cnm ama aralarında 300 tl oynuyor. Birde diğeer odalara halıflex yapmışlar hep yırtılmış
(2,093 puan) tarafından
Kararın ne olur bilmem ama halifilks en son bile düşünme pislikten başka bişey değil bence ne siliyon ne supuryosn
(14,036 puan) tarafından
Temizlenmiyor mu haliflex
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kız ev senın bıle degıl bos ver mutfagına esya al napcan parkeyı 
(1,339 puan) tarafından
Öyle mi diyosun, biraz soğuk bu şekilde ama zaten kışın halı olacak
(2,705 puan) tarafından
Yanı oraya serecek halında varsa bosu bosuna masrafa girmeye gerek yok senın ev bıle degıl bos ver kalıcıda degılsın makınayı al sen tavsıye ederm kullanıyorm:)
(1,339 puan) tarafından
Hangi marka cnm kullandığın
(2,705 puan) tarafından
Tefal benımkı canm esım habersız hedıye aldıgı ıcın kafasına göre almş ben sıyah aıryfier almak isityodum
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Burası evin neresi mesela mutfakvs gerek yk bencede
(1,339 puan) tarafından
Yok oturma odası
(4,961 puan) tarafından
Ozman gerek olablir uzun süre kalacaksin orda ben olsam uygun bişi seçer yaptirdm
(1,339 puan) tarafından
En ucuzu bu cnm maalesef 2200 fiyat
(4,961 puan) tarafından
Yani kışın soğuk olur sürekli oturulan yer görüntü nasıl gözüküyor sen kararver cnm
0 oy
tarafından
Lojman kiralık ev gbı bir yer oluyor dimi gerek yok kalıcı eşya alman daha mantıklı 
(1,339 puan) tarafından
Tabi kiralık ev cnm
tarafından
Kiralık ev için masraf yapmayın boşuna eşya al kendine canım daha iyi olur
(1,339 puan) tarafından
Tamam cnn çok sağol
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Bence de gerek yok onun yerine başka bir ihtiyaçlarinizi alın. Sorması ayip hangi sehirdesiniz ve lojman ücreti ne kadar? Biz hiç başvuru bile yapmadan direk ev tuttuk. Merak ediyorum lojmanlar nasıl acaba diye?
(1,339 puan) tarafından
Lojmanlar uygun cnm. İzmirdeyiz, ısınma ve ev kirası dahil aylık fiyat 1400
(1,766 puan) tarafından
Aa çok iyi İzmir gibi bir yer için
0 oy
(1,026 puan) tarafından
Ben olsam asla yapmam ev ztn sizin değil bnm kendi evim beton gece konduda kaliyorum birsuru eksiğim olduğu halde yapmiyoruz ama smdlk yapmıyoruz tabi bütçemiz çok dar
(1,339 puan) tarafından
İnşallah en güzeli naaip olsun size de cnm
0 oy
tarafından
Parke yaptir kışın beton buz gibi olur hangi sehirdesiniz bilmiyorum ama 4 sene oturursun heralde tayine göre yazın halisiz duruluyor cocuklar yere oturur filan 2200 parke icin uygunmus bide. Bide o kizartma makineleri hic güzel değil malesef. Bnde alicaktim vazgeçtim arkadaşimin var. Guzel degil
(1,339 puan) tarafından
Anladım cnm çok sağol
0 oy
(952 puan) tarafından
Ev sizin değilse gerek yok 
(1,339 puan) tarafından
Sağolasın cnn
0 oy
(76 puan) tarafından
Kalıcı değilsiniz her halûkarda tayin çıkar cnm boşa masraf etme çıkınca söküp götüremicene göre yapma bence mutfak eksiğin neyse onu ya da başka bir şey. Kendi evin olunca yapmak nasip olur insaAllah
(1,339 puan) tarafından
Çok sağol cnm
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bence gerek yok canım 
(1,339 puan) tarafından
Çok sağolun
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Yorumlarda okudum da İzmirdeymişsiniz çok da soğuk bi yer değil bence yaptırırsan çok gereksiz olur. Hem lojmanlarda öyle istediğiniz gibi yaptırabiliyo musunuz ben yasak sanıyodum
(1,339 puan) tarafından
Yaptırılıyor cnm,. Çok sağol
(7,269 puan) tarafından
Bende bunu diyecektim izmir o kadar soguk bireyer degil bildigim kadariyla
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Eğer kira ödemeyip parke yatptirmak mantıklı kiradan kesilcekse eğer sizin cebinizden çıkacaksa hiç yaotirma kızartma makinesi aldır derim
0 oy
tarafından
Kiraciysan bence hic gerek yok
0 oy
tarafından
Yaptır bence beton çok soğuk oluyor. Yeni tasinmissin 4 yıl kullanacaksın hem lojmanlar da  uygun oluyor her türlü kardasin zaten. 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Soğuk bir yerse kışın ısınmaz ise yap canım
(7,269 puan) tarafından
Izmirmis kız
0 oy
(2,545 puan) tarafından
4 kış geçeceği için yaptırırdım canım. 
0 oy
tarafından
Güzel taşı kapatan bir halı al ser 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende tayinciyim her gittiğim ewde tadılat yaparım.cunku bebegım var 2200 dediğin cocugun hastahane de yatmasından iyidir
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Lojmanda çok oturmuş biri olarak asla yaptırmam :) 

Mutfağına eşya al daha iyi 

Yayıncı insanız garantili değil aşkım anı görev vs oluyor bı tayin çıkıyor vs o yüzden yaptırmam ben :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 479 göst.
31 Mart 2020 Aile kategorisinde Papatya00 (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 144 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,416 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 350 göst.
22 Temmuz 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eylül öykü (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 316 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,370 puan) tarafından soruldu

381,446 soru

11,419,933 cevap

34,975 kullanıcı

...