0 oy
550 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
İlk başlarda öyle değildim hamile kaldığımdan beri eşime ayrı bi düşkün oldum her işe gittiğinde yüreğim düğümleniyor sanki gitmesini istemiyorum neden bilmiyorum sizde de böyle bişey oluyo mu

16 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Rabbim asker ve polislerimizi korusun onların sayesinde rahat yasiyoruz
(34 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun dualarınızda onları da eksik etmeyin
tarafından
ediyorum canim valla asker polis gorunce hele esleri boyle yazinca icim titriyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim polis değil ama gardiyan nöbetleri oluyor tlfn kullanamıyor mahkumların arasında 12 saat içim tuhaf oluyor bnmde 
(34 puan) tarafından
Benimde akşam nöbetleri oluyor sabah 7e kadar çalışıyor bende memleketten uzağım o gidince sanki dünyam daralıyor sürekli bi korku içindeyim aslında eskiden öyle değildim 23 haftalık hamileyim  hamile kaldığımdan beri böyle
(34 puan) tarafından
Aynen ya Allah yardımcımız olsun
tarafından
Amin canım çok zor oluyor ikisi de zor ya
(355 puan) tarafından
Hep gardiyan eslerini merak etmisimdir :) yani yardiyanlarin psikolojosini sonucta mahkumlarn yaninda herbirinin hikayesindn etkileniyormudur acaba
tarafından
Hemde nasıl canım
Eve geliyor kapıyı aciyorm kasi hava gözler dik dik bakıyor hopp diyorm burada gardiyanlık bitmiştir öyle gir içeri diyorm
Ne hayatkar var inan ki halimize sukredelkm adam 40 sene yemiş sırf ailesini korumak için kan davası yüzünden adam öldürmüş iki tane 25 yaşında girmiş 55 yaşında cikcik iki çocuğu var şuan 40 yaşında çok üzüldüm ona. Gece nöbeti var bir de kapalı cezaevinde teror cinsel suçlar vs ağır müebbet hepsi orda kavga çıkıyor her gün ayırıyorlar işte o yüzden dövüş eğitimi alck Erzurum'a gidick
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Aylık 3-4 nöbeti oluyor  bazen kötü olunmuyor değil tabiki ... Sabahı zor ediyorum... 
(34 puan) tarafından
Bende ya  bazen  gece uyanıyorum sabaha kadar uyuyamıyorum  gözümden uyku akıyor ama uyuyamıyorum
(4,875 puan) tarafından
Rabbim bizim de onlarında yardımcısı olsun
0 oy
(264 puan) tarafından
Benim eşimde sahil güvenlikte asker oda tüm gece denizde oluyor bende yalnızım kimsemiz yok yaşadığımız yerde bende çok zorlanıyorum maalesef 
(34 puan) tarafından
Evet ya aslında ailemizden biri olsa  yaşadığımız yerde bi ümit olur abla anne gece nöbetlere gittiklerinde oraya giderdik bazen özenmiyor değilim ailesiyle aynı memlekette oturanlara hele de hamilelik döneminde
0 oy
(461 puan) tarafından
Evet Çok zor ya insanın akli hep onda kaliyo azıcık ulaşamasan hemn telaş panik:(
(34 puan) tarafından
Aynen   ya   rabbim onları korusun bize bağışlasın inşallah
(461 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(21 puan) tarafından

Benim eşimde polis.  Ve seçim yüzünden eve bile gelmiyor 1.5 aydır adam akıllı. Gece uyuyamiyorum bile..ya bir şey olsa, ya bebekle yalnız kalsam. Iyice psikolojim bozuldu :(

(147 puan) tarafından
Benden tavsiye oyle dusuneceginize arsından bol bol dua edip allaha emanet edin sağsalım dönsün gelsin evine , kendinizi öyle düşünerek üzmeyin
(34 puan) tarafından
Canım okumıyormuyuz sankii hep bi dua hali olur olmaz rabbim korusun ama sanırım hamilelik hormonlarından insanın elinde olmuyor düşkünlük özlem daha bi artıyor
(147 puan) tarafından
Okumuyorsunuz demedım yanlıs anşasılmasın lütfen sadece soyledim evet hormınlardan dolayı olabilir onun yanısıra bide ilk gebeliğiniz ve aileden uzak iseniz bu düşüncelere tamamen zaten kapılmanız çok normal , sadece nacizane fikrimi beyan ettim ben stres yapıp üzülmeyin çünkü bunlar bebeğinize yansıyor vs. İçin yoksa baska niyetle yazmadım
(34 puan) tarafından
Yok estağfurullah canım tabikide çok haklısınız dua olmazsa olmazı çok teşekkür ederim yazdıklarımızın duyguları olmuyor ya farklı anlaşılıyor sız kusura bakmayın
(21 puan) tarafından
Evet kızlar. Allah'a emanet hepsi. Bol bol dua. Rabbim korusun hepsini. Hamilelik yüzünden bende de gereksiz duygusallik var. Ondan da böyle hassas oldum ya :)
0 oy
(147 puan) tarafından
Fırsatım olmuyor eşimi özlemeye ya da onu aramaya 2 cocuk yemek bulasık twmizlik camasır derken aksam oluyor kendimi yataga zor atıyorum ve uyuyakalıyorum :)) 
0 oy
(56 puan) tarafından
Ben de öyle oluyordum içim aciyordu hep yanımda olsun istiyordum hiç gitmesin istiyordum ilk başlarda hamilelikten canım o hatta ağlıyordum gitme diye
0 oy
(56 puan) tarafından
ESim gardiyan benimde Bendeöy oluyordum içim aciyordu hep yanımda olsun istiyordum hiç gitmesin istiyordum ilk başlarda hamilelikten canım o hatta ağlıyordum gitme diye
(34 puan) tarafından
Gitmesen olmaz mı diyorum bide doğudayız ve seçim ayı mecbur diyor izin dahi vermiyorlar zaten zaruri durum dışında
0 oy
tarafından
Allah a emanet olsun bütün asker ve polislerimiz dualarimz hep onlarla canim
(34 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Eşim uzman henüz göreve gitmedi ama babamda emekli subay annemle kardeşlerimle geceyi zor geçirdiğimiz Şırnak günlerini unutmam 
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Oluyordu cnm sürekli msjlasiyordm:)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Eskiden polislik daha zordu babam polislikten emekli istanbulda dogdum 3 yasimdan 8 yasina kadar tuncelide 8 den 13 e kadar vanda 13 ten 17 e kadar ankarada somra unv kazandim ben istanbul a okumaya geldim 1 yıl sonra da babamlar geldi istanbul dan da emekli oldu.doguda teror un en agir oldugu dönemlere denk geldik babam 1 kere kolundan catismada yaralandı bir kerede banka soygununda ensesinden hep babam ölecek korkusu ile yasadim 2015 te emekli oldu 2018 de vefat etti genc yasta .
(34 puan) tarafından
Canım ya okuyunca çok duygulandım çol üzüldüm adınıza rabbim rahmet eylesin onu cennetiyle mükafatlandırsın inşallah
(5,938 puan) tarafından
Amin canım amin ben yillarca cocuk istememiştim uzun sure korunduk babam çok yalvardi torun seveyim bak emekli oldum herşeyini yaparim baba çalışıyorum sonra dedim ben annenle bakarim yeterki senin çocuğun olsun dedi sirf babam in ısrarlarına dayanamadim bin sukur istedikten 2 ay sonra hamile kaldim babam a mujdeyi verdim cildirdi mutluluktan haberi verdikten 3 hafta sonra vefat etti;( bir anda öldü şoku uzerimden atmisdegilim doğum yaptim cocugumu eve sokmadan mezar a gittim babam a torununu gostermeye ve o gece rüyamda Allah senden razi olsun torunumu bana getirip kokusunu bıraktığın için dedi :((
(34 puan) tarafından
Çok acı olmuş yaa canım rabbim başka dert vermesin inşallah ani ölümler insanı şoka uğratıyor  atlatması güç oluyor rabbim sizlere sağlık sıhhat hayırlı ömürler nasip etsin
(5,938 puan) tarafından
Aminnn rabbim cümlemize sağlık sihat versin Allahim rahmeti ile mukafatlandirsin tüm olmuslerimizi
0 oy
(351 puan) tarafından

Ben 24 saat çalışıyorum o 8/5 çalışıyor bende nöbetlerde arıyorum onu:D

0 oy
(57 puan) tarafından

Benim eşimde asker uzun görevlerede gidiyorlar nöbetlere alıştım artık gidip 2 ay gelemediği oluyor cok zor cok :(

(355 puan) tarafından
Bnm esimde daimi asker olucak Allah nasipnederse suanda qorewde. Sana birkac sey sormk istiorum. Oncelikle esin askerde rutbesi ne? Ikinci olarak ortalama ne aralikta qorewlere qidior qenlde kac qun suruor?? Dogudaysa eqer sende esinin yanindamisn? Yillik izinleri falan oluyormu daha qorewe qitmedi dedqm qibi eqitiimde suan
(57 puan) tarafından
Yıllık izinleri oluyor ben eşimin yanındayım doğudayız ama ev götürülmeyen yerler var  görevlerin süresi ve sıklıgı biraz bulunduğu yere bağlı canım  allah yardımcınız olsun simdiden
0 oy
(704 puan) tarafından
Benim eşimde asker ayda en az 4 nöbeti oluyor uyuyamıyorum sabaha kadar illa o eve gelince beraber uyuyorduk zor oluyordu bide sehirde tektim bende kimsem yoktu :(

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 346 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 182 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sevaliss (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 727 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde SULTANOVA (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 332 göst.