0 oy
560 göst.
Diğer kategorisinde (2,891 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çocuktan çok Bana koydu Ne Kadar Zor oluyormuş ya sabah karnımdaki bebeğim için İlacımı başlayacağım artık son kez emzirip uyuttum çok zoruma gitti neredeyse ağlayacağım

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Olsun kiz saglik olsun üzülme 

(2,891 puan) tarafından
Birkaç gün artık oğlum da ben de üzülürüz
-Reklam-
0 oy
(13,700 puan) tarafından
Ay ayirdin mi sütten?

Tamamdir Tama psikolojik olarak once kendini hazırla ve yılma nolur.

Bueda benim esoi actgm postlara denk geldiysen bilirsin gelmdiysen baknmutlaka bnimki bana bagimliydi mememe..

Cok şükür bak şimdi ayrildi bile 
(2,891 puan) tarafından
Benimki de bağımlı kuzum bir de büyük olunca daha çok saldırgan Bir de ben emzirmeye çok seviyordum Bana da çok zor geldi
(2,891 puan) tarafından
Sabah bu guatr ilacı na başlayacağım Mecburum ayırmaya
0 oy
tarafından
Ay şu başlıklar beni çok korkutuyor son kez emziriyorum deyince insanın aklına her şey geliyor iyice gerildik kötü kötü düşünceler :( Allahım sen aklımıza mukayyet ol, normale dönelim artık. 
(2,891 puan) tarafından
Cnm birsürü post açtm önden hastalğm konusunda karnımdaki Bebeğimin sağlığı için bırakmak zorunda kaldım çoğu kişi biliyor ona binaen drek yazdm
tarafından
Anlıyorum canım sorun bende panik atak oldum iyice malum olaylardan dolayı. Çok geçmiş olsun sana da bende kullanıyorum tiroid ilacı
(2,891 puan) tarafından
Memeden ayırmak cok zoruma gtti neredeyse aglayacam herkes mi böyle olur ki
0 oy
tarafından
Saglik olsun üzülme cnm ama simdi sen oyle deyince bende duygulandım
(2,891 puan) tarafından
Ne zormuş cnm yaa
0 oy
(554 puan) tarafından
Ay kesin bende sen gibi olurum tutup tutup emziriyorum çünkü şimdi nasil ayrılırız bilmiyorum:/ üzme ama kendini isteyerek kesmedinki mecburdun
(2,891 puan) tarafından
Kesemiyom ki sabah hapa baslamak zOrundaym ismdi yne aglıyo
(554 puan) tarafından
Yaa deme ya:( tiksindirmeye çalışsan tiksinmezmi acaba?
0 oy
(112 puan) tarafından
Kaç aylık canım 
(112 puan) tarafından
Bende açmayı istiyorum ama küçük diye kıyamıyorum
(2,891 puan) tarafından
Büyük cnm 19 ama bağımlı
0 oy
(656 puan) tarafından
Canim ya bende 5 ay once ayni seyleri yasadim supriz bi gebelik ve oglumu sutten kesmek zorunda kaldim hemen mama basladim ben Oglum gayet iyiydi brn her gece kalkip agliyidum deli gibi :D cok şükür 3 gunde unuttu bende unuttum onla.beraber simdu 26 haftalik gebeyim kizim olcak insallah heycanla bekliyrz kardeşimizi oglumla insallah sende atlatirsin ve benim oglum cok duskundu memeye dusun bende bi okadar duygusalim ama rabbim sabrini verdi cok şükür 
(2,891 puan) tarafından
Gece üç kere ağladı meme diye:( çok zor Bi durum gerçekten guatr İlacımı biraz önce içtim artık hayatta emdiremem:(
İnşallah seninki gibi kolay unutur canım
(656 puan) tarafından
Benimki unuttu cok şükür canim darisi sana olsun
(2,891 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Onden hazirlik yaptin mi canim yavas yavas biraktirsaydin alistira alistira bi anda zor olur cocuga 
(2,891 puan) tarafından
Böyle bir düşüncemiz yoktu ki
Dün doktor ilaç verdi zehirli guatr olmusum
İçmez beklersen düşük yaparsın dedi
(1,822 puan) tarafından
Yaaa mecburi yani bebegin sutten nasibi  o kadarmis kuzum sanada cok gecmis olsun Allah sifa versin
0 oy
tarafından
Allahım kolaylık versin minnağada, sanada :/

Üzülmemeye çalış daha fazla, bebeğin hisseder annesi oda gerilir durum zorlaşır sizin için. İnşaallah kolayca atlatın şu sorunu. Dua ile kalın.. 
(2,891 puan) tarafından
O ağlamasa üzülmem i.çim sızlıyor  canm inşallah unutur
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım zorluk çekmeden sıkıntısız atlatırsın durumu inşallah çocuğunda bir an önce unutur
(2,891 puan) tarafından
Amin inşallah sağol kuzum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Miroskos (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 145 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trbznlugln (1,993 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
28 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trbznlugln (1,993 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 307 göst.

379,739 soru

11,368,008 cevap

34,849 kullanıcı

...