0 oy
320 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Sabahtan aşısı var kızımın 4 ay aşısı korkuyorum ama gitmek zorundayım napcam hiç bilmiyorum ıslak mendil falan alcam silerim her yeri alt açma örtüsü alıcam onun üstüne sarar Sonra da atarım içim hiç rahat değil ama mecburum inşAllah bişey olmaz :'( bide aşıdan sonra acaba çok huzursuz olur mu? 

12 Cevaplar

0 oy
(10,388 puan) tarafından

Inşaallah bir sıkıntı olmaz cnm <3Hiç hatırlamıyorhatırlamıyorum 4.ayını cnm ama yapmamıştı sanırım köye gittim çünkü çok keyifli idi sanırsam 

tarafından
İnşallah canım yaaa bende büyük kızımın hiç hatırlamıyorum yaaa
Acısı ağrısı olursa onu hallederim de korona çok ürkütüyor beni de
(10,388 puan) tarafından
Inşaallah birşey olmaz cnm ya korkma lütfen benim kızımın da nisan  9 da var bende korkuyorum :(hamileyim hastaneye gidemiyorum
tarafından
Allah yardımcımız olsun sağ salim hastalıksız gider geliriz inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

4. Ayda besli karma asi var 

Bide KPA :  Konjuge Pnömolok Asisi varmis 

tarafından
Teşekkür ederim ablaa❤️❤️ saolll
0 oy
tarafından
Valla bizim de dokuz gün sonra var 4. Ay aşısı napacazz bilmiyorum . Mecbur bı şekilde yapılması lazım her önlemi alıp gidicez inşallah bişey olmaz canım 
tarafından
Ayyy inşallah kuzum yaaa :( ❤️❤️
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim kız aşının yapıldığı gün biraz huysuzdu sonra geçti canım.. asi öncesi  ateş düşürücü falan verme aklında olsun. 
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Asi ağrısı geçerse korona ya dikkat et knk maske eldiven tak ona da yedek baddeniye al
0 oy
(13,564 puan) tarafından
Bizim 4.ay asisi en zor asimizdi ama benim oglumu perosan eden asi,arkadasimin kizinda ne ates ne huysuzluk yapmisti cnm.

Bebekten bebege değişiyor
0 oy
tarafından
Bizde hic sknti yapmadi ne ates ne huzursuzluk. Kendine de cok dikkat et ellerini yüzüne götürme bebegini ellerini yikamadqn elleme
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Bisey olmaz inşallah canım biz de gecen hafta 6 ay aşısına gittik

Ates huysuzluk bebeğe göre değişiyor 
0 oy
tarafından
4 gün önce Vurulduk bi sknti olmadi canım biraz ağrı kesici ateş düşürücü  icrp gotr bn öyle yaptım
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Yarın bizde 4. Ay aşımızı olcaz :pouty:

0 oy
(49 puan) tarafından
Kendi arabanız varsa hemşire arabaya gelerek orda vuruyor diye okumuştum daha önce burda
0 oy
(48,367 puan) tarafından
bizde ates olmuştu biraz canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 166 göst.
0 oy
15 cevap 227 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...