0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Mrb bayanlar dikey pratik süpürgelerden alacagim fantom iyi gibi geldi ama cok pahali olmayan günlük temizlikte kullanabilecegim baska önerileriniz var mi 

8 Cevaplar

0 oy
(336 puan) tarafından

Babam bana doğum günü hediyesi almıştı fakir in supurgesini hem fiyatı uygun hemde çok kullanışlı canavar gibi de çekimi var büyük supurgemden daha memnunum evimi onunla temizlerim küçük kirinti bile bırakmıyor 

(43 puan) tarafından
Sagol canm su siyah sari modelinden mi benim aklim onada gidiyor cekim gücü cok iyiymis ama motoru altta ya koltuklarin falan altina girmezse diye düsündum benim koltuklar yerden yüksekte sizinki nasil
(336 puan) tarafından
Benimkilerde yüksek ama evet canım koltuğun altına gitmiyor bendeki kırmızı siyah ben hamilelikten önce koltukları çekip altlarını supuruyordum ama artık yapamıyorum eşime cektiriyorum bazen
-Reklam-
0 oy
(242 puan) tarafından

Schafer kullanıyorum ben canim cok memnunum gerçekte günlük icin cok ideal üçgen başlıklı. Ozsanaldan taksitle 150 ye almıştım tavsiye ederim 

(43 puan) tarafından
Sagolun ona hic bakmamistim bi de onu arastirayim hemen
(242 puan) tarafından
Arastir hem renkleri de var cok şeker ben sarisini kullaniyorum :D
0 oy
(242 puan) tarafından

Fantomlar hemen kırılıyor baglamak zorunda kaliyorsun cevremdeki herkesde nerdeyse fantom var hepsi baglamis kırılmış hemen 

(43 puan) tarafından
Korkum oydu su motoru üstte olanlar mi onlar koltuklarin altina daha rahat girer diye dusünmüstüm ama kalitesizse bi ise yaramaz
(43 puan) tarafından
Sagolun bu arada;))
(242 puan) tarafından
Evet canim motoru üstte olanlar ordan kiriliyor hemen agir geliyor hic kullanışlı degil rica ederim :)
0 oy
(33 puan) tarafından

Canım benimde var bnimki Arçelik çok güzel değil ama fakirin kırmızı siyah renkli var kaynanamda o çok güzel cekiyor

(43 puan) tarafından
Cok sagol canm fakirin o modelinide arastirayim
tarafından
Bende de fakirin o modelinden var aşırı kuvvetli çekiyor gerçekten normal süpürgeyle supurmus kadar oluyor
(43 puan) tarafından
Cok sagol canm;))
(33 puan) tarafından
Ama bu süpürgelerde belli bı sure sonra filtrelerini temizlemek gerekiyor haberiniz olsn
(43 puan) tarafından
Sagol canm buna dikkat ederim;))
0 oy
(432 puan) tarafından

Canım bana ev hediyesi gelmişti hafif ama çekimi güzel maalesef plastik olduğu için oğlum kırdı.anneme fakir aldım hediye hoşuma gitti kendime de alıcam kısmetse

(43 puan) tarafından
Sagol canm keske daha kaliteli olsaymis:((
0 oy
(817 puan) tarafından

25 ekimde a101 e arzumun süpürgesi geliyor üçgen başlıklı 130 tl .

(43 puan) tarafından
Tsk ederim;))
0 oy
(246 puan) tarafından

Hangi model alırsanız alın sessiz olsun. Valla fakirin kırmızı siyah 279 tl miydi ne ben alırken üçgen başlıklı bir modelini aldım ama işim bitene kadar kulaklarım patlıyordu. Maalesef kullanamıyorum artık sokak başından duyuluyor sesi. Mağazada gürültüden anlamadım galiba sesinin o kadar olduğunu. Şimdi sessiz hortumlu bir süpürge aldım her tarafı süpürüyorum koltuğun altına da giriyor rahat rahat kafam da rahat.

(43 puan) tarafından
Tşk ederim seste önemli tabi ama hortumlu süpürgem var ama en ufak kirintilara bile büyük süpürgeyi acmak zor geliyor hamilelligin ilerleyen zamanlarinda daha zor olacak diye istiyorum ama bakalim sagolun
0 oy
tarafından

Bnada hediye gelmisti fakirin ama cok kullanmiyrm haznrsi cabuk doluyo. Bi de zaten heryer istiyo hergun temizlik. Onfan büyük süpürge ideal geliyo

(43 puan) tarafından
Tsk ederim evet normal süpürgelerin yerini hic bi sey tutmuyor ama esim her gün cekirdek yiyor yemek yedikten sonraki kirintilar icin falan iyi olacak elimin altinda olmasi sagolun

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 129 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Mervela (7,197 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
0 oy
10 cevap 155 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (325 puan) tarafından soruldu