0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından
Ben birinin instagram sayfasında gördüm o paylaşmıştı ama bunu değil başka bi uygulamaydi onu sevmedim sonra başka baktım bunu buldum ve hoşuma gitti birde lk sordugunuz soru neydi? Benimki 7 haftalık hamileyim ve çok halsizm hasta gibi yatiyorumdu:) çok korkmustum elimi kolumu kaldiramiyordum simdi o günler geçti kızım 3 buçuk aylık oldu :)

18 Cevaplar

+1 oy
(4,101 puan) tarafından
Bende hamileyim die indrmstm tesaduf gordm burayi
-Reklam-
0 oy
(255 puan) tarafından

Hamile kaldım :woot:

(233 puan) tarafından
Beklemiyormuydun:)
(255 puan) tarafından
Bekliyodm canm isteyerek oldu. Uygulamada şansa Bi tane indirdim o da buydu :)
(233 puan) tarafından
Bende burayı sosyal medyadan daha çok girer bakar oldum
0 oy
(592 puan) tarafından
Hamile kaldigimda indirmistim birkac uygulama bu da onlardan biriydi :)
(233 puan) tarafından
Benimde en sevdiğim bu oldu :)
0 oy
(782 puan) tarafından
Bunu bana biri daha sormustu soyledim yeminle 2 gun benimle herkes dalga gecti cok sacma bir sekilde 

Ben bu uygulamayi ablam hamileyken indirmis bak dedi burda soru cevap var gebe kalmak isteyenlerde var sende bir bak istersen dedi indirdim 2 senedir kullaniyorum onceden sadece soru cevap ta takiliyordum 

Vay anam ne sacma yok hamile olmadan bu uygulamayi niye indirdin deli rlettiler beni bunun ne si sacma allah aakina 
(233 puan) tarafından
Senle dalga geçenler sacmalamis bence
0 oy
tarafından
Hamileyim diyr indirdim ama sohbet bölümü diğer bölümlerden haberim yoktu arkadaşım söyledi öyle girdim baktım
(233 puan) tarafından
Geç olsun güç olmasın :)
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Hamile iken Bi program indireyim dedim bunu indirdim buraya daha sonra kayıt oldum 
(233 puan) tarafından
Bende aynı daha sonra kayıt oldum soru sormak için kayıt gerekiyormuş ayrı burasi için sırf erindigim için kaydolmadim bi süre
(12,513 puan) tarafından
Hımm:) burası daha güzel ama buraya üye olduğumdan beri burdayım hep jdjdjd
0 oy
tarafından
Hamileyken bir akrabam önermişti öyle indirdim tabi soru cevap kısmını sonradan kesfettim
(233 puan) tarafından
Olsun geç olsun güç olmasin :)
0 oy
tarafından
bana bi arkadaşım önermişti burayı yükledik o zaman birliktim cok sıkıntılar çekiyordum ilk denk geldiğim post delibirhatunun postuydu sonra ilgimi çekmeye başladı yorumlar falan kimse yoktu burda kafa çağırırım diye girdim şimdi kızım 10 aylık oldu hâlâ burdayım =)
(233 puan) tarafından
Ne guzel :) bende sosyal medyadan çok bakar girer oldum valla instagram facebook gibi burası da bi nevi
tarafından
aynen iyi geliyor yaa
0 oy
tarafından
Hamileyken keşfwtmiştin☺️
(233 puan) tarafından
Yani geneli böyle sanırım :)
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrendiğimde araştırdım karşıma bu uygulama çıktı öyle 
(233 puan) tarafından
Genel cevaplar böyle evet :)
0 oy
(1,318 puan) tarafından

Hamile olduğumu öğrenince hamilelik takibi uygulamalarına bakıyordum play Store'da bu uygulamaya bakarken bebeğin gönderdiği mektuplar hoşuma gitti o yuzden bu uygulamayı indirdim kaynanamlarla bir oturduğum için pek giremiyordum uygulamaya o yüzden soru cevap kısmını görmemiştim bile  oğlum doğduktan sonra tesadüfen keşfettim burayı :D 

(233 puan) tarafından
Benimde o mektuplar çok hoşuma gitmişti :)
(1,318 puan) tarafından
Mektupları okurken ağlardım :D
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Hamile oldugumu ogrendigim an indirdim aralarindan bunu begendim 10 ay boyunca üye olmadan bakiniyirdum  cok sicak ortam diye bende üye oldum olus b olus canım cok seviyirum burayı canim ne zaman sikilsa burdayim
(233 puan) tarafından
Aynen bende öyle valla:)
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Canım bende hamileliyimin ilk haftalarinda bebegin gelisimini takip etmek icin program arıyodum haftaya gore gelisimini kontrol edeyim diye bu denk geldi indirdim iyikide denk gelmis bir sürü sey öğrendim :)
(233 puan) tarafından
Aynen tecrübbeli anneler çok :)
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Doktorum demiş ti gebelik takip uygulaması indir diye bende bumu indirdim orasını burasını kurcalarken şans eseri girdim buraya:D

(233 puan) tarafından
Ne güzel doktormus öyle :)
(3,078 puan) tarafından
Ay  çok iyi doktorum ya sağolsun özele gidiyorum çok memnunum  bayan oda  her gittiğimde farklı şeyler önerir bana muhabbet ederiz çok severim kendilerini :)
0 oy
(60 puan) tarafından
Ya Google playa ne diyip yazıyoruz uygulaması mi var bunun bn Google üzerinde giriyorum uygulaması varsa indireyim ya
0 oy
tarafından
Ben 1 sene önce falan işte hamile falan sanmıştım kendimi öyle.uygulamalara baktım burayı gördüm öyle devam ettim 
0 oy
tarafından
Ben bebek bakimdaydim tesadüfen buldum orayı bıraktım hep burdayım
0 oy
(12,990 puan) tarafından

Progestan kullananlarla ilgili yorum ararken buldum :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 219 göst.
16 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 667 göst.
4 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 2,138 göst.
0 oy
5 cevap 85 göst.
23 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ceylin16 (20 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...