0 oy
2,136 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

mutfakgimi fotografini isteyenler vardi malesef guzel bi mutfak degil dolabda takamadik duvar kerpic tutmuyor o makinenin ustundeki tahtalar ve karsi tarafdaki cekmeceli tahta çöpe atilmis kayinbabam belediyede calisiyor o bulup getirmis bende temizledim bu sekilde degerlendirdim ocagim mutfak asiri soguk oldugu icin bende hem hamileyim hem cocukluyum mutfaktayken bisey olsa duymuyorum kis bitene kadar koridoruma tasidik bu sekilde oldu lutfen kinamayin bazi kisiler cok seviyor benim bu durumumu kinamayi linclemeyi kalp kirmak iyi birsey degil uc gunluk dunyada:'(

image

image

image

61 Cevaplar

+5 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kimmiş o linç edecek başı anasına gire.ben özellikle bahceni çok beğeniyorum ❤️
(2,323 puan) tarafından
Allah seni napmasın kız herkesin başını anasına sokup duruyon :D töbe estağfurullah ☺️☺️
Esracım insanları takma canım herkes imkanı dahilinde yaşıyor. Kimi insanlar var saray gibi evleri var ama ne temizler ne bakarlar sen öyle bi evi de yuva yapmışsın bu bile çok güzel. Allah sana en güzellerini nasip etsin inşaAllah.
tarafından
Hahshahahs napayım aşkım verem ediyolar beni :Dd
(2,323 puan) tarafından
Haklısın valla bazıları ne dediğini bilmiyor ☺️☺️ sen yinede analarını karıştırma :D sjsjs
(2,765 puan) tarafından
Bi kayhan diye bi flim var receb ivedigin  yeni filmi arkadaslari diyor annen sana 9 ay nasil sabretti diye hemen kayhan diyor anami karistirma lan anamin ne isi var burda diye o flim geldi aklima bu yorumlarinizi gorunce☺☺☺
(2,323 puan) tarafından
Ahahhahay aynen canım :D anaları karıştırma ☺️☺️
-Reklam-
+9 oy
(14,081 puan) tarafından
Önemli olan lüks değil ki huzurun var mi sağlığın yerinde mi çocukların yanında mi ona bakacaksın sonuçta doğal gazın üstünde de normal küçük tüpün üstünde de aynı yemek yapılıyor diyeceğim oki ALLAH sağlık mutluluk versin helal rızk versin gerisi zamanla elbet olucak..
(2,765 puan) tarafından
Kiz ben seni yillardir tugba diye taniyom
(14,081 puan) tarafından
Bari buraya yaz ama ben tuğba değilim ALLAH seni
(2,765 puan) tarafından
Kiz tugcemiydi lutfen soyle kafa iyicene karisti
(14,081 puan) tarafından
Hayır ikiside değil burda herkes biliyor bi sen öğrenemedin hahahhaha::)))
(2,765 puan) tarafından
Ozur dilerim valla unutmusum biliyorumdur kesinlikle ama iste unutmusum yanlis olarak kalmis
+6 oy
tarafından
Kıran kalbi kirariz 

Kalp kıracak olan varsa da neydim değil ne olucam diyecek

Allah geçim versin ağız tadı versin gerisi hallolur sağlık olduktan sonra herşey alınır yapılır güle güle oturun
tarafından
Hadi yap hadi hadi nihahaaaaa :)
(2,765 puan) tarafından
Valla oyle canim bende dogalgazli evde oturuyordum cocuk oldu masraflar ikiye katlandi yapcak bisey yok zaten kiralik evde bulamadim
+2 oy
(48,090 puan) tarafından
caniminici acele oldugu icin mi tuttunuz iki cocukla zor olmaz mi bu şekilde
(2,765 puan) tarafından
Kaynanayla bi gun kavga ettik bayagi buyuk bi kavga normalde onalrin ustkatinda kaliyorduk cikin evden dediler aralik ayinda kis vakti tamm dedik sabah oldu esim arkadaslarina bilgi verdi kiralik ev ariyoz diye oglene dogru bu ev bulundu ertesigunde tamamen tasindik bu sekilde oldu 3 gunde
(48,090 puan) tarafından
kiz bu eski evinmis.onu biliyorum. tasincam diyodun ya yeni ev sandim bide diyorum ilk egin mutfagina ne cok benziyo☺️☺️
(2,765 puan) tarafından
Malesef canim tasiniyordum az daha ama ev sahibi esime demiski evi vermeyede bilirim oglumada verebilirim demis hem cuma gunu bize diyorki pazartesi gelin anahtari alip icine bakin diyor hemde pazartesi anahtar almaya gidince esim boyle diyor bizde vazgectik tasinmiycaz 3 yil sonra ev yikilcak 3 yila kadar guzel bi ev bulursak tasincaz onun harici bu yaz bu evdeyim
(48,090 puan) tarafından
hakkinizda hayırlısı olsun ev bakmaya devam edin canim
+1 oy
tarafından
düzenlendi

Ahh be gülüm kimmiş o linç edecek yerim onu herkes kendine baksın  Eğer mutluysan huzurluysan mutfağın iyi olmuş kötü olmuş hiç fark etmez linç edecekleri bizzat yorumun altına bekliyorum ilgilenecem onlarla 

(2,765 puan) tarafından
Cok var canim hepde ayni kisiler surekli lincleme pesinde
tarafından
Gelsinler bakalım
(2,765 puan) tarafından
Tesekur ederim canim destekledigin icin
tarafından
Ne demek kız Rabbim en güzelini versin inşallah
(2,765 puan) tarafından
Amin canm insAllah
+1 oy
(714 puan) tarafından
Allah'ım daha güzellerini nasip etsin inşallah
(2,765 puan) tarafından
Insallah canim
+1 oy
(282 puan) tarafından
Oyyy kuzum bı zamanlar benim evimde böyle mutfak dolabı bile yoktu ama sabredip bekleyince oluyor şimdi istediğim gibi olmasada benimde dolaplı bı mutfağım var Allah tez zamanda sana iyi bı ev iyi güzel bi mutfak nasip etsin Allah bebeğini sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah
(2,765 puan) tarafından
Bende isterdim guzel bi mutfagim olsun guzelbi evim olsun   ama iste bazen her istenilen olmuyor iste
(282 puan) tarafından
Haklısın Aynen öyle canım bak şimdi zar zor olan mutfagimin fotosunu aticam
(2,765 puan) tarafından
Bekliyotum anim postmu acican
(282 puan) tarafından
Direk sana cevap olarak aticam
(2,765 puan) tarafından
Tamm canim bakiyom
+1 oy
(44,603 puan) tarafından
Canım.cikmiyomusun artık ordan :((((
(2,765 puan) tarafından
Malesef 3 yil bu evdeyim tasincak oldugumuz ev sahibi evi kiraya vermeyede bilirim oglumada verebilirm demis bizde bosverdik tasinmiycaz artik masraflar cikdikca karsiliycaz evde yasamaya devam edicem
+1 oy
tarafından
Herşey bi depreme bakıyor herşey bu dünya da para mülk degil allah verdigini almasını bilir aldığını da 10 katı verir önemli olan yavan ekmek yiyip mutlu olmak 
(2,765 puan) tarafından
Allahim korunusun rabbim depremlerden dogal afetlerden yanginlardan insAllah
+1 oy
(502 puan) tarafından
Hangimiz luks evlerde buyuuduk canim.. linc etmek ne demek herkes kalbinin ekmegini yer takma kafana. 

Tezganinin altina bi perde takabilirsin canim cok cok uyguna bulabilirsin ya da kumas bisey. Bi de terek derler bizim burda raf gibi bisey alabilir yaptirabilirsin tezgah duvarina tasinirken sokersin. Sadece bi oneri derli toplu durur bizim.koy evlerinde oyle yapilir
(2,765 puan) tarafından
Tammda ev kerpic canim yani kumadan yapilmis civi tutmuyor daha dogrusu civi cakilmiyor bile dokuluyor duvar  yoksa biz dolab alicaktik 50 liraya bulmustuk ama civi cakilmiyor hele tezgah desen kirilip gidiyor aldik kumas ama tutmadi olmadi o yuzden
(502 puan) tarafından
Kuvvetli yapistiricilar tutar mi acaba o tezgah altina perdeyi canim. Koca aynalari falan ttutuyor onu da tutar sanirim ya. Evet duvar kerpicse terek tutmaz dogru ben orayi atlamisim.
(2,765 puan) tarafından
Simdi o tezgahin ustu var orayi boyayla yapistirmislar kancalai biseyler var oaraya tavami falan asiyorum ama iste oyle her yapistiriciyada guvenilmez ya zaten pekbi tabagim yok guzel olanlarda tasinirken kirilmis hep
(502 puan) tarafından
Yok canim dolabi degil tezgah altina bi ortu tuttur kendin bilirsinde daha toplu durur en azindan. Civiyle tutturmak yerine kyvvetli bj yapistirici ile tutar diye dusunuyorum
(2,765 puan) tarafından
Anladim canim onun icin benim pazara cikmam lazim haftaya doktor muaynem var sonrasinda carsiya cikicam bu soylediginide yapicam
+1 oy
(814 puan) tarafından
Benim analamdigim neden paylasiyorsun cnm gercekten anlamadim merak edenler demissin kim merak etti bi isim verirmisin kim niye merak etsin ben 7 /24 burdayim bakiyorum her yazıya hadi merak ettiler diyelimki hic oyle bir yoruma rastlamadim atmak zorunda degilsin mutfaim cok guzelde olsa kotude olsaki standart bir mutfagim var paylasmam 
(118,489 puan) tarafından
Kadriye hanim biz israr ediyoruz esraya paylas diye kim kotu yorum yapiyosa gorelim cvp verelim senin adina diye cunkuuu esra kirilgan bi kiz cvo versede uzuluyo hamilelik psikolojisinde o yuzden biz onu savunuyoruz ( hemserim sonucta memlekete gidince ugriycam insaallah kismet olirsa evine)
tarafından
Kadriye seni ilgilendirmiyosa niye posta bakıp cevap veriyosun verme sen şimdi iyi bişey mi yaptın
(814 puan) tarafından
Gulperim ben burda paylasilanlarin genelini sacma buluyorum zaten tuttutmussunuz yattigini cinsellik ordan yuruyorsunuz arkadas kendi rahatsiz linclerden bende diyorumki linc gelicek diyorsun uzuluyordur ister istemez neden paylasiyorsun ozaman linc yapan hep yapar tekrar uzulucek
(814 puan) tarafından
Sevdacım bende 2 aylik hamileyim linc gelicek birsey paylasmak istemem çünkü hamile hamile kendimi sinire sitrese sokmak istemem iyi degil sizin israr ettiginizi ben bilmiyorum ama ne olursa olsun oda yorumlayi okuyup uzulmicekmi ben eger burda bir linc ve asagilama yorumu gorseydim inan ben bile cildirirdim o kisiyle kavga ederdim en nefret ettigim sey isnanlari durumriyla alay edilmesi
(814 puan) tarafından
Hatta yagmur diye birinin yorumunu okudum cok sinirlendim normal sartlarda ben olsam yandırırdım ona ama hamileyim kendimi strese sokmak istemiyorum cu ku agrasif bir isyanım zaten hormaonlar tavan sakin kalamiyorum  sanada tavsiyem masallah kendini uzmek istemiyorsa  hamilesin sitrese firme bu tur seyler paylasma linc aliyorsan yoksa sen mutfagini paylasmissin ne guzel gule gule otur rabbim ilk once huzur ve saglik versin sagliktan baska gerisi yalan
0 oy
(3,459 puan) tarafından
Canım Rabbim sana en güzellerini versin hangi densiz lincliyo seni kimsenin dediğini takma hadsizler
(2,765 puan) tarafından
Sagol canim tesekur ederim insanim sonucta kiriliyorum dedikleri lafa
0 oy
(851 puan) tarafından
Evinde mutluysan kimseye laf dusmez kuzum huzurla yasa insallah 
(2,765 puan) tarafından
Bu evden kurtulmak istiyordum ama artik evde bulamadik  ama ben esimle cocugumla coook mutluyum
(851 puan) tarafından
Dahasi var mı kuzum
(2,765 puan) tarafından
Demi ❤❤❤
0 oy
(9,911 puan) tarafından
Linç mi evin için linç eden mi var. Rabbim ağız tadi versin. 

Valla birkaç gündür gördüğüm yorumlar falan burada çok canımı sıkıyor benim. Yüz yüze görse tek laf edemez çat çat bir şeyler diyorlar. Fazla kalmam ben burda gibi geliyor artık
(2,765 puan) tarafından
Evim icin cocugum icin esim icin herseyime laf eden bi 3lu grup var burda
(9,911 puan) tarafından
Sen ne çocuğuna ne eşine ne evine ağzını açan olursa lönk diye cevabını vereceksin canım. Burada gördüğüm adamına göre muamele. Bakıyorlar biraz sessiz hemen saçmalıyorlar. Adamı itin bi tarafına sokarım ben aklı gider bir daha kimseye ağzını açamaz. Herkes bi aynayı kendine çevirsin. Donunu büzmeyi bilmeyen içi kararmışlara kendine ailene laf ettirme
(2,765 puan) tarafından
Ben kalp kirmayi hic sevmem bu platformda 2 yil kadardir varim sadice 1 yildir uyeyim bugune kadar bir kisi haric oda artik tam damarima basmisdi lincleyene nediyon lan sen demedim hep canim kuzum bak tatlim diyerek konustum sonucta tanimiyorum kalp kirmaya ne gerek var onun elinde varsa benim elimde yok malesef ama bazi patavatsizlar anlamiyorlar
(9,911 puan) tarafından
Bu kalp kırma değil canım hak edene hak ettiğini ver. Burada biri bana saçma sapan bir şey yazdı yazdığına yorum yaptım okumuyor musun anlamıyor musun falan gibi ki başlığını düzenlemiş benim ilk yaptığım halinden farklı yazmış. Sen kimsin ya ile bir girdim pat pat cevap yazan bi anda sus pus oldu. Evinde huzurun olsun gerisi mühim değil. Gebesin ev taşıyacaksın sanırım hava soğuk dikkat et.
(2,765 puan) tarafından
Ya ben bilmiyorum neden boyleyim zaten bu huyum yuzunden kaynanayi basima cikardim benden kac yas kucuk gorumceler bana tavir alip eziyorlar iste agzimi acamiyorum kimseye
0 oy
tarafından
Huzurun varsa yeter cnm o kinayanlarda insanlıktan nasibini almamıslar galiba huzurlutsan boşver cnm rabbim sanada banada güzel bir ev nasip etsin inşallah
(2,765 puan) tarafından
Cok var sukurler olsun rabbime kimsenin bulamadigi huzuru ben bu kerpic yikik evde buldum
0 oy
tarafından
Linçleyen dönsün Bi vicdanına merhametine baksın insan olup olmadığına baksın bence hayırlısı ile inşallah gönlüne göre Bi ev bulup taşınırsın 
(2,765 puan) tarafından
3 yil burdayim canim ev yok kiralik bizde ev yikilana kadar kalmaya karar verdik bi sekilde cikan masraflari karsiliycaz
tarafından
Allah yardımcınız olsun canım benim rabbimin vardır Bi bildiği
(2,765 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ya canım linç edecek kendine baksın önce. Allah her insana aynı şekilde vermiyor bazı şeyleri ki. Bir yere yeter ki kadın eli dersin çiçek gibi olur. Huzurunuz olsun da boşver takma kimseyi .
(2,765 puan) tarafından
Valla ya kendisi cocuguna gul gibi bakabiliyorsa yedigi onunde yemedigi arkasindaysa benimde oyle olmam sart degil kendi imkanlarimin dogrultusunda evimede bakiyorum temizliyorum ve zaten ne kadar temizlesemde ev duzgun tam proje degil 90 yasinda ev duzgun gozukmuyor yapabilecegim hicbiseyim yok 1 aydir tasinmaya calisiyoruz bi ev bulduk derken ev sahibide donek cikdi ondanda vazgectik
(7,118 puan) tarafından
Allah yardımcıniz olsun canım. Hazıra konmaktansa emek harcamak başka güzeldir. Herkes kendi evine, yuvasına baksın. Sinir olurum öyle insanlara.
(2,765 puan) tarafından
Bende oyle sabah sabah sinir bozdular
(7,118 puan) tarafından
Takma kafana, huzur olmadiktan sonra villa da yasasan neye yarar ki kuzum . Insanlar maddiyatin verdiği güzelliğe aldanacaklarina önce kalp guzelligine baksalar keşke. Her kesim de böyle kibirli insanlar vardır ve Allahin hiç hoşnut olmadığı kullardir.
(2,765 puan) tarafından
Evet rabbim her zaman iyi kullarindan eglesin bizleri
0 oy
(71 puan) tarafından
Kim neden kınasın linçlesin cnm Allah en güzellerini gonlunden geçenleri versin inşallah sana 
(2,765 puan) tarafından
Cok oldu canim lincleyen bu evmi buna evmi diyorsun diyeneleri tut bana sen anne degilsin cocugunu boyle biryerde buyutuyon diyenlere kadar neler neler dediler
0 oy
tarafından
Eşya önemli değil ki kuzum senin kafan rahat oldun saglig8n olsun huzurun oldun yetrr. Hamdolsun başımızı sokacak iyi kötü yerimiz var Allah kimseyi evsiz barksiz bırakmasin. Sen iyi düşün yeter ki Rabbim daha güzellerini de nasip eder yeter ki sağlık olsun valla.
(2,765 puan) tarafından
Ben esyaya takan birisi olsaydim xaten milletin kullanip attigi esyalari alip temizliyip kullanmazdim  esya nedirki kirilip gidiyor
tarafından
Aynen öyle kuzum
0 oy
(17 puan) tarafından
Huzur önemli gerisini boşver
(2,765 puan) tarafından
Tesekur ederim canim bazen her istenilen olmuyor iste

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 323 göst.
29 Mart 2021 Aile kategorisinde Miraaaan (2 puan) tarafından soruldu
0 oy