0 oy
633 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Varmı arkadaşlar sıkıntınız ki inşallah yoktur kimsede çok üzülürüm. 

23 Cevaplar

+1 oy
(2,891 puan) tarafından
Karantina bölgesine bayağı yakın oturuyoruz bizde karantinada Ortalama 500 kişi var ama bu sadece bildiğim sayı  iki kız yurdu dolu öyle biliyorum Ayrıca hastaneleri ve sağlık hizmetleri hiç gelişmemiş bir şehir burası yani Karaman 12 tane hasta var devlet hastanesinde kalıyorlarmış diğer şehirler için çok küçük bir Risk gibi görünebilir Karaman bir avuç şehir ve sadece 1 tane devlet hastanesi var yakınlarımda duymadım Allah sonumuzu hayretsin
(12 puan) tarafından
Aynen cnaim  bi  akrabam hemşire orda  kesinlikle  zorda kalmadıkça gelmeyim  xoxugunu asla  getirme  dedi  15 kişi  varmış  virüslü   bende  karamanliyim o yayılırsa  karmana  çok küçük  bi yer  saten  allah  korusun evlatlarımızı  bizi  ims biram  önce  geçer
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Babamın Bi akrabasında çıkmış İstanbulda hastanede 

Bi de bizim köy karantinaya alınmıs 
tarafından
Allah korusun umarım geçer karantinada
(12,513 puan) tarafından
İnşallah :'(
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Yok abla çok şükür de bizim mahalle de bir aileyi karantinaya almışlar 

tarafından
Dikkat edin canım hijyen çok önemli Allah korusun ya
(2,704 puan) tarafından
Sen de çok dikkat et abla, Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşAllah
tarafından
Amin canım kolonya dezenfektan kullanıyoruz bakalım
(2,704 puan) tarafından
Rabbim sonumuzu hayır etsin abla, çocuklara falan çok dikkat et
0 oy
tarafından
Yok ama İzmir olarak 2.sıradayız6:(
tarafından
Evet gördüm dünyam inşşalh gidr başımızdaki müsibet Allah korusun hepimizi
tarafından
Amin inşallah :/
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Valla Allah korusun bizde heran olabilir kiz serce esim hastanede calisior bir bina vakayla dolmus esimin oldugu binayada hasta almislar dun ve toplanti yapilmis hrrkes odalara girmek zorunda demisler hepimize bulasacak baska caremiz yok demisler girmek istemeyenlerde sonuclara katlanacak demisler cok korkuorum ben yaaa :'(

tarafından
Sorma ya sağlıkçılar çok tutuluyor ama inşallah bişey olmaz Allah size bagışlasın Birtanem ya
(5,913 puan) tarafından
Amin sercem aminnnn :(
0 oy
tarafından
Yok ama istanbul esenler olarak en riskli bolgedeyim 
tarafından
Allak korusun çıkma canım eşin gelincede hijyene dikkat edin biz öyle yapıyoruz
tarafından
Oyle yapiyoruz canim . Isten gelince direkt banyoya giriyor
tarafından
Aynen bizimkide giriyor biter lanet virüs inşallah
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Yok cok şükür cnm ama annem hem seker hastasi hem tansiyon ayrica ise gidiyo baya kalabalik yerde çalışıyo cok tedirginim vallaa
0 oy
tarafından
Eşimin çalıştığı iş yerinde pozitif ckmş bir kişide ama nedense iş yeri hiç bir sey olmams gibi calsmaya devam ediyor
(449 puan) tarafından
Hangi firma nerede
tarafından
Zeytinburnu
(449 puan) tarafından
Benim eşimde de aynı durum var hadımköy de
tarafından
Uyarıyolar kimseye söylemeyin diye işcilere bile. Millet kendi parasının derdin de saklamasalar söyleseler iş yeri karantinaya alınır ama yok
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Arkadasmn köyü karantinaya alınmış. Hollandadan cenaze gelms virüsten ölmüş cenazeye kimse katilmams jandarmalar sağlık gorevlileri varms sdce yinede tedbir amacli karantinadyms köy..

Bide kayinbabamin arkdsnin gelini yeni dogum yapmış kadinda ve bebeginde pozitif cikms esi güvenlik gorevlisyme sanrm ondan geçmiş ama tam belli degilms tam ogrenemedik bizde ama durumlari iyimis :/

Allahim yardimcimiz olsun.. esimde surekli disarda calisiyo gun icinde bir suru yere giriyo cikiyo cok korkuyoruz... cikmayin diyolar nasil cikmasin yasak edin cikmasin kimse
(3,187 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum.. onca vergi, onca zam.. 2 ay bakamadı devlet..
0 oy
(10,572 puan) tarafından

Yok ama 1.sıradayızzzz:'(of çok korkuyorum yaaaa:Oınşaallah bir an önce biter 

0 oy
(119,533 puan) tarafından
Kiz benim zombinin kardesinde covid 19 korona cikmis hastanede karantinadaymis az once duyduk keske zombide olsaydi  hic uzulmezdim (şimdi linc edilcem )
(1,472 puan) tarafından
Ara ihbar et kaynanam tüm belirtileri taşıyor diye :D :D
(119,533 puan) tarafından
O kadar iyi dil bilmiyom bilsem yaparim
0 oy
tarafından
10 sıradayız ve samsun da super taşıyıcı meydana cıktı malesef o şekilde vurdu berbat hale geldi hastahanelere gidilmiyor markete gidiyorum sadece eldiven maske dezenfektan o kadar :(
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Benim bulunduğum şehirde vaka sayısı az ama kıbrıstan getirilmiş yurtta karantinaya alınmış çok kişi var. yeni geldiler. Daha test yaptılar mı onlara bilmiyoeum. Bizim evde yakın yurtlara :( hep dışarıdan gelenler yüzünden bu hale geldi ülke :(
0 oy
tarafından
Burda 13 tane vaka var ve istanbulda ölen iki kişiyi buralı olduğu için buraya gömmeye getirmişler 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Az önce kayinvalidemin testi pozitif çıkmış tetikteyiz hepimiz şok vaziyette. 9 aylık ikizlerim var 
0 oy
(449 puan) tarafından
Eşimin çalıştığı fabrikada birinde çıkmış o yüzden tedirginiz
0 oy
tarafından
Eşim canım askeriye de karantina da olanlar var onlar da karantina da mecburi:(
(13,131 puan) tarafından
Hangi şehirde eşin :/
tarafından
Trabzon canım:(
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Bende yaklaşık 3 yıldır var :D korona değil ama morona :D evlilik birliği içinde kaynana ve kayın bileşeninden oluşuyor :D 

Ayy tövbe tövbe yaa.. :)

Çok şükür yok canım.. rabbim kimseyi de düşürmesin..

0 oy
(6,919 puan) tarafından
İst yaşıyorum canım evden hiç çıkmıyorum. 
0 oy
(782 puan) tarafından
Hepimiz tehlikedeyiz evden cikmiyoruz virus var evdeyken de deprem oluyo dun gece yine deprem oldum hic uyuyamadim sabaha kadar allah sonumuzu hayir etsin annemde surekli bogazim agriyo hastayip diyip duruyo onun ici de korkuyorum bugun alisverise gitmek zorundayiz cok korkuyorum hic birsey alasim yok 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 172 göst.
0 oy
1 cevap 51 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Acemianne07 (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 1234ts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.
17 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu

381,493 soru

11,421,684 cevap

34,977 kullanıcı

...