0 oy
853 göst.
Diğer kategorisinde (6,825 puan) tarafından

Gerçekten iyi ki varsınız bunu kalben söylüyorum dua eden özelden msj atanlara çok teşekkür ediyorum ama herkese tek tek yazamadim k.bakmayın burda paylaşıyrm henüz ateşi yok hastanede kaldık takip ediliyor ama sürekli korona da geliyor hastaneye ..Allahim esirgsn kuzumu çok korkuyorum şu an korkum iki oldu hem havale hem korona .yanımda yatan kadın maske bile yok kimse neden bunuda ciddiye almıyor anlamış değilim..

Allahım sen korktuklarmz ile sinama bizi ve cümle müslümanlari çok amin

Göktuğ'um durumu belli değil havale de nasıl etkiledi onu bile anlamadim ağlayıp duruyor korkuyor artık Dr lardan.sürekli kucağıma gelip sarılıyor ins ins tekrar havale fln olmadan gideriz:'(

Kurgucubiri bayanelmas ve adını sayamadgm yorum yapan herkes dua niz için Rabbim razı olsun sizden.Rabbim sizi ve evlatlarinizi korusun :(

20 Cevaplar

0 oy
(1,455 puan) tarafından
:( gçmiş olsun cnm dikkat edin kendinize hastanelerde inşl bian önce gelirsiniz
(6,825 puan) tarafından
Allah razi olsun amin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok şükür ya birşey olucak sandım valla hemen iyilesirde bir an önce çıkarsınız inşallah  
(6,825 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun canim rabbim goktugunda tum hastalarinda sifasini versin insallah ♥️
(6,825 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ne oldu :( eski postunu şimdi okuyacağım, çok çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin,. Korktuğuna uğratmasın inşaallah ❤️

Hayırlı haberlerini bekliyoruz. 
(6,825 puan) tarafından
Sorma hiç :'( oğlum doğduğundan bu yana hiç bu kadar kaybetmekten korkmamistim o kadar kötü bir şeyms ki Rabbim kimseye vermesin havale geçirdi :( tekrar geçirme riski var sabahi bekliyorum
tarafından
:( ay Allahım sen koru Yarabbim.. İnşaallah tekrarı olmaz canım benim, ne sana nede kimseye Rabbim o korkuyu, endişeyi, acıyı yaşatmasın :( çok üzüldüm inanki. Rabbim şifa versin miniğime inşaallah hiç bişey olmadan evinize dönersiniz.
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canim yeni gordum postunu cok cok gecmis olsun cok uzuldum inan:( Rabbim yavruna sifa versin. Kimseyi evladi ile sınamasin. InsaAllah birdaha gecirmez havale de hayirla evinize donersiniz:/
(6,825 puan) tarafından
Allah razı olsun inş cnm inş :(
0 oy
(25 puan) tarafından
Allah'ım sağlıklı sıhhatli biranönce evinize gitmeyi nasip etsin canım. Çok çok geçmiş olsun. Allah'ım acil şifalar versin insallah 
(6,825 puan) tarafından
Amin inşallah cnm bnm Allah razı olsun
0 oy
(366 puan) tarafından
Caniim çok çok geçmiş olsun rabbim tez vakitte şifasını versin insallah 
(6,825 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
tarafından
:(  canim cok uzuldm gecmis olsunnnn Rabbim safi ismiyle şifa versin :((((((
(6,825 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Canım şimdi okudum çok çok geçmiş olsun inşallah tekrarlamaz Allahım şifasını versin inşallah 
(6,825 puan) tarafından
Allah razi olsun inş tekrarlamaz ins :(
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canim inşallah sağlıcakla evine dönersiniz onlar dikkat etmiyorsa sen et kimseye laf anlatamıyorsun ki ben oldum herkes olsun kalasındalar 
(6,825 puan) tarafından
Haklısın kuzum Allah razı olsun
0 oy
(2,103 puan) tarafından

Ayyyy kurban olurummmm. Rabbim safi ismi ile sifa versin göktuğumuza bitanem allaha emanet olun <3

(6,825 puan) tarafından
Allah razi olsun Nevinim :(
0 oy
(447 puan) tarafından
Canim inan kendi cocugum gibi kalpten dua edecegim rabbim yavrunu korusun bol bol dua et gececek haberlerini bekliyoruz 
(6,825 puan) tarafından
Allah razı olsun senden :(
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim.Rabbim korusun kollasın seni ve aileni .inşallah tez vakitte çıkarsınız hastaneden 
(6,825 puan) tarafından
Allah razı olsun Aslı abla :(
(5,938 puan) tarafından
Göktuğ nasıl canım ?
(6,825 puan) tarafından
Şu anda çok daha iyi Aslı abla çok şükür Allah kimseye yasatmasn bu acıyı çok zormus:(
(5,938 puan) tarafından
Amin canım şükür Rabbime iyi olsun
0 oy
(75 puan) tarafından
Canım çok çok geçmiş olsun rabbim şifa versin şimdi abdest alıp göktuğ için yasin okucam hemen iyi olsun diye allah büyüktür inşallah sağlıkla evine döner paşa 
(75 puan) tarafından
Ateşlenme sebebi neymiş canım benim oğlum bi hafta önce 40 a kadar ateşi çıktı iki gün korona var diye götürmedim en son götürdüm kanında enfeksiyon çıktı
(6,825 puan) tarafından
Boğazı iltihab kapmis ama kanı idrari temiz hiç bilmiyoruz bi anda oldu uyuyordu bi baktık ki ateşli ilk götürdügmzde
(75 puan) tarafından
Bende çok korkuyorum ateşten bana da oldu gece bi kalktı çocuk emmeye yanıyor bi ölçtüm 39.4 çok iyi anlıyorum seni bende küçükken havale geçırmisim ama bi hasar kalmamış şükür göktuğ a bisey olmamıştır inşallah rabbim kimseyi evladıyla sınamasın
(6,825 puan) tarafından
Çok şükür şu an bi sıkıntı yok kısa sürdüğü için bişe olmamış ama o kadar korktum ki çok zormuş :(
(75 puan) tarafından
Canım allah korumuş çok sevindim bisey olmamasına ateş çok tehlikeli benim oğlumun da çıkıyor gece bile sürekli kalkıp bakıyorum sen takip te kal bu mübarek günler de rabbim korusun evlat çok farklı
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bunada sukur kuzumm tez zamanda ordan çıkarsınız guzel bi şekilde eşinize gidersiniz insAllah 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
İnşallah daha da iyi olur kuzum, Allah yardımcınız olsun 
0 oy
tarafından
Allah kimseyi evlayla sinamsin
0 oy
(48,448 puan) tarafından
rabbim sifa versin hemen cikin insallah hastaneden canim sende dikkat et kendine. 
0 oy
tarafından
Aman canım dikkat   baktın ateşi falan çıkmYa  başlıo allah korusun hastaneye götürün heöen tekrar havalede kalıcı hastalıklar olabilio allahım korusun inşallh 
0 oy
tarafından
Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin insAllah cnm yavrum ya kiyamam simdi perişan oldu

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 885 göst.
3 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❄❀GÖKTUĞ'UM❀❄ (6,825 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 399 göst.
23 Ağustos 2018 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aleyna Nur BEKEN (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 606 göst.
6 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❄❀GÖKTUĞ'UM❀❄ (6,825 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 363 göst.

377,762 soru

11,306,603 cevap

34,735 kullanıcı

...