0 oy
885 göst.
Diğer kategorisinde (6,825 puan) tarafından

Dr Serum bittikten sonra eve gönderdi özel Dr a gitmiştik adam ateslenebilir diyor ama eve gönderiyor Allahın cezası. Eve geldim ve oğlum gözümün önünde havale geçirdi tekrar özele geldik fakülteye sevketti oğlum havale geçirdi :'( tekrar olblr  dedi üstelik çok kötüyüm iki gözüm iki Çeşme ağlıyoruz babası ile çırpınıyor ağlıyor gözümüzn önünde hiç bir şey yapamiyrz :'(

normal de ben hiç bir hastaligin da dua istemedim Allah rızası için kimin duası kabul olur bilinmez yavruma dua edin çok kötüyüm kötüyüz daha 8buçuk aylık benim meleğim Allahim sen esirge nolur beni evlat ile sinama Allahim nolur :'(:'(

45 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah şifasını versin tez zamanda ya kıyamam ya :(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hastaneden çıkarmayın bence kalsın bir süre sen eve getirme of ya inşallah iyi olur 
+1 oy
tarafından
Amiiin Allah hiçbir anneyi evladı ile sınamasın rabbim derdini göstermesin sana tez zamanda şifasïnı verir Allah'ım
0 oy
(255 puan) tarafından
Allahım şifa versin canm tez zamanda iyileşir kuzu 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Yine gönderirlerse sakın gitmeyin başka hastaneye gidin ap tal bunlar ya herşey olabilir
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Rabbom Şafi ismiyle şifa versin canim neyi var ki boyle havale geciriyor insallah cabucak iyilesir
0 oy
tarafından

Allah şifa versin yavrucağa :'(

0 oy
tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Allahım hiç bir hasar almadan kurtarsın evladını çok üzüldüm canım rabbim yardımcın olsun biran önce sağlıkla dönün evinize inşallah. Seni çok iyi anlıyorum
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ya cok uzuldum rabbim tez zamanda sizi bu korkudan kurtarsin sag salim kucaginiza alip hic bisey olmadan ewe gitmeyi nasip etsin sifa wersin 
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Rabbim şifa versin çok geçmiş olsun canım benim:((

0 oy
(243 puan) tarafından
Allahim sifa versin insallah canim 
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin bebeğine. 
0 oy
(116 puan) tarafından
Canım rabbim acil şifa versin. Benim görümcemin kızı da geçirdi geçen gün bayılmış kucağında mosmor olmuş. Korona var diye hastaneye bile yatrmamışlar. Tekrar olabilir demişler ama çok şükür daha olmadı. İnşallah senin oğlun da iyi olur tez zamanda
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Allah şifa versin cnm kuzunu sana bağışlasın 
0 oy
(510 puan) tarafından
Üzülme Rabbim daha güzel kapılar açarak ferahlatır yüreğini sıkma canını sen imtihan bunların hepsi brnm kız kardeşimde geçirdi hasta idi doktor eve gönderdi iğne vermişti iğneyi vurulduktan sonra çırpındı sesi soluğu gitti öyle korkmuştum ki bende küçüktüm k zamanlar ama hiç o anı unutmadım üstünden yıllar geçti ama saniyesi gitmedi aklımdan bir ay falan yattı o zamanlar sonra çok şükür iyi oldu ilaç vs verdi bir süre verdik sonra kestik biz ilaca alışmasın bünye diye çok şükür hiç bir şey de olmadı gayet sağlıklı ve normal sıkma canını Rabbim hiç bir annenin yüreğini yakmasın seninde yüreğine ferahlık versin İNŞAALLAH
0 oy
(194 puan) tarafından
Allahim safi ismiyle sifa versin
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Allahım şifa versin inşallah iyileşsin hemen Rabbim yardımcın olsun 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
:((( canım benm allahim şifa versin yavruna çok üzüldüm ya allahım bu küçükmyavrıya sağlık ver rabbim annesine babasına güç ver :(
0 oy
tarafından
Rabbım acıl  şifalar versin canm 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 402 göst.
23 Ağustos 2018 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aleyna Nur BEKEN (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 854 göst.
3 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❄❀GÖKTUĞ'UM❀❄ (6,825 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 606 göst.
6 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❄❀GÖKTUĞ'UM❀❄ (6,825 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 364 göst.

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...