0 oy
612 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

benim kiz yuksek ses olsun yeter ilahi hersyi dnler ama pek slowla arasi yok gbi:) ve bu sarkiya bayilior berabr dans etmesni seviorz 3aylik kizim ❤/ Sizinde varmi bebislernzle sevdgnz sarkilar paylaslm :)image

11 Cevaplar

0 oy
(10,047 puan) tarafından

Baba zula - Bir sana bir de bana dinlemeyi çok seviyoruz bebişimle:) Arada mozartda dinletiyorum iyi geliyormuş bebişlere :D

tarafından
kaç aylik cnm :) maşallah
(10,047 puan) tarafından
20+6 günlük hamileyim canım hamileyken sese tepki veriyor beraber dinliyoruz:)))
tarafından
maşallah canım hamileliğin o zmnlsrn tadını çıkart :) ben arioem ozmnlari:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya benim kizim seslere tepki vermiyo. Mesela herkes yazıyo esimle ben konusunca hareketleniyo diye. Bende konussam esimde konussa aynı
tarafından
olablr kuzum üzme bunları düşünüp sakin bebeğinde hisseder nekdrlik ?
tarafından
33 haftalik canim
tarafından
ben 33+3jken DGM yaptm ve benim kızda o haftalarda cok hareketli değildi fazla tpki vermezdi demek ki olablior bu durum cnm sıkma canini doktrnda bir sknti oldgnu solememsse uzmene grk yok demek ki bzm bebislermz bez sesszler:) uslu olcklar inş:))❤
0 oy
tarafından

Kuran dinletiyorum genelde nas ve felak suresinde tekme atıyor <3

tarafından
oy maşallah ❤ Bnm kız da çok seviyor allahın isimlerini dinletiorm sakinleşior ilahileri seviyor :) gün içerisinde bzn yorulsn vs yada seviyor diye müziği açıp dans ediorz :) yuksek sesi sevior
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Kırmızı balık:D abone  olduk resmen :D
tarafından
benim kız a belli olmuyor bi sebdgni bian sevmiyor :) nasıl cani isterse ole snrm:)) bazen aciorm müziği yuksek sesi seviyor dans ediorz
0 oy
(2,030 puan) tarafından

Doğunca sevsin diye kirmizi balik sarkisini dinletiyorum:D

tarafından
bol bol da kitap masal oku dnlet cnm ben dnletrdm kndmde okurdm:)
(2,030 puan) tarafından
Tmm cnm romanim var okuyorum ama icimden  artik sesli okuyum
tarafından
masal da oku canım seslerini değiştire değiştire oku mesela :)
(2,030 puan) tarafından
Tmm cnm yapicam tesekkür ederim
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Doğmadan önce kuran-ı kerim dinletiyordum simdi nebe suresini acar acmaz sakinlesiyo masallah onun dışında fırat türkmen ben yanarım ilahisini   çok seviyoruz ikimizde ❤❤ :)
tarafından
maşallah canim❤❤
0 oy
tarafından
Bizde oğul ninnisini dinliyoruz oyku Gürman söylüyor 

Oglumu alıyorum göğsüme beraber dinliyorz❤️
tarafından
maşallah canim❤
0 oy
(929 puan) tarafından

Benim kıza 1 saatlik pış pış açıyorum hiç durmadan pış pış pış pış :D

tarafından
:))) benim kız hertrlusnu dnlior ama bi süre sonra kafam şişior :))
(929 puan) tarafından
Benimki sıkılıyo hiçbişey sevmiyo konuşucaksın bağıra bağıra hep :D gerçi daha çok küçük zaman geçtikçe alışır heralde
(1,064 puan) tarafından
Ayyy ayni benn bende pışpış aciyorum gece gunduz basim sisiyor en sonunda benimde uykum geliyor uyuya kaliyorum:)
(929 puan) tarafından
Kendim pış pış demekten ağzım yoruldu :) hep öyle bende geceleri uyuyorum pış pışla
0 oy
(4,756 puan) tarafından
Ben daha doğurmadım 22 haftalık oldum canım bebeğimle hep müzik dinleriz ama en çok da nebe suresini dinletirim tatlım 
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn Allah razı olsun canım benim
tarafından
benim kızı kucgma alana kadar ben neler çektim :) :( artık dograym ddm yeter snra içimde klsin dedm:)) kaç defa düştüm kanamam oldu hastanede yattm fln :)) Rabbim kucgma almayı nasip etti ama çok şükür
(4,756 puan) tarafından
Rabbim bağışlasın sana canım darısı başımıza inşallah tatlım
tarafından
amin allah razi olsun canım ve inşallah canim❤
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn kuzum Allah cümlemizden razı olsun
0 oy
tarafından
benm kızım degisik braz sallada gitsin ankarali bide oda yaniyo buda yaniyo sarkisini hem oynar hem söyler:)
(3,695 puan) tarafından
Ankarada yaşayınca başka tür şarkıya  gerek duymuyordur o kız ☺☺☺❤
tarafından
valla arabaya binince ac anne sarkimi diyo:)))
(3,695 puan) tarafından
☺☺☺ kan çekiyo derler ya o hesap  memleket çekiyo kızı
tarafından
aynen cnm valla oyle oluyo
0 oy
tarafından

Ahmet kaya nin söyle şarkısına kızım bayılıyor ağladığı zaman telefonu aç koy yanına hemen susar bazen misafirlikte durmadığı zaman açıyorum herkes  şok oluyor susunca :)dışarı çıktığımız zamnda bebek arabasını pek sevmiyor telefonu  açıp koyuyorum yanına bi müddet dinliyor oyalanıyor :):Doğlumda yasin süresini dinlemeyi seviyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 222 göst.
0 oy
8 cevap 219 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,515 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde Fatmam (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,689 göst.
7 Şubat 2019 Kültür-Sanat kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,313 cevap

34,507 kullanıcı

...