0 oy
851 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Dogum yapalı  3.5 ay oldu 69 kilodan 50 kiloya düşmenin mutluluğu var üstümde karantina da inceldim darısı başınıza :D

20 Cevaplar

+2 oy
(119,338 puan) tarafından

Seni linç ediyorum pis git şurdaannn :devil:

tarafından
Ama darısı başınıza dedim dua da ettim bak :D
(4,668 puan) tarafından
Ben de eshefle kıskançlıkla seni kınıyorum arkadaşım :)) şaka bi yana verdiğin kilolar seni mutlu ettiyse ben de sevindim senin adına. Darısı başımıza topluca :))
-Reklam-
0 oy
(1,633 puan) tarafından

Nasıl yptın onuuu:O

tarafından
Ekmegi kestim bol su akşam 8den sonra yememi azalttım hepsi bu :D
0 oy
(5,376 puan) tarafından
19 kilo mu naotn kız çabuk söyle 
tarafından
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Coh iyi tebrik ederim
tarafından
Aynen benimde yediklerim hep eşim varken ya kilo bo şekilde veriliyo karantina bitsin de verirskn sende istediğin gibi
(12,777 puan) tarafından
İnşallah hafta içi evde gidiyo 1 2 gün ee sabah kahvaltı düzenli akşam ye öğlen he valla ondan o işte iken biraz yulaf yiyorum akşam kadar yemiyorum çok aç isem havuç VS kafayı çok pis bozmuştum şimdi o zaman yeniyor
tarafından
Açlık otu varmış emzirmiyosan eğer onunda faydası olabilir bak annem kullanuyodu çok faydası var diyodu
(12,777 puan) tarafından
Emziriyorum cnm bilirsin emzirince içilmiyor yeşil çay bile içmiyorum :)
tarafından
Aynen bende sadece rezene gibi süt yapıcı seuler mecbur :)
0 oy
(15,992 puan) tarafından

Amin canım acaba ben kaç kilo oldum ya :ermm:

tarafından
Ben sabah akşam tartiliyodum valla kafayı bozmuştum iyice
0 oy
(2,897 puan) tarafından
Kiz nasıl yaptin yaa
tarafından
(2,897 puan) tarafından
Azim işi bu tebrik ederim
Emziriyorsan tabi onun da etkisi oluyordur
tarafından
Aynen onunda etkisi muhakkak olmuştur yediklerime dikkat ettim sadece sütüm cekmicek kadar tadımlık  yiyorum canım bi şey isteyince abur cubur tarzı onların da faydası oldu hayatımdan çıkınca
0 oy
tarafından
Amiiiin cok amin bende 3 killo verdim ama bu gidisle yine alirim karantinada ayyyy :)))
tarafından
:)) bende alistm az yemeye azla doyabiliyorm ama yinede korkuyorm cunku esim kilo alsin diye hamur isi yapiyorm
tarafından
Esin çok mu zayıf yoksa kilo alsinda kimse beğenmesin diye mi ugrasiyosun:D
tarafından
Zayif uzun boylu kilo alsa yakisir benim askima :)
tarafından
Bende kilo verdircem diye uğraşıyorim eşim de önceden zayıftı sigarayı bıraktı çok aldı:D
tarafından
Bizimki biraksa alir birakmiyo
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Kiz masallah emziriyormusun :)
tarafından
Yerine göre ya mesela bazen bulgur pilavı falan çok yiyorum sütüm olsun diye ertesi gün yediklerime biraz daha dikkat ediyorum kilomu sabitlemek için bir gün yemek sınırsızsa ertesi gün az yiyor8m esitleniyo:)
(10,042 puan) tarafından
Anladım canım güzel yapiyosun valla darısı bize :)) 60 olduk 19 haftada bakalim sonunda ne olcam :D
tarafından
Inşallah dilediğin gibi verirsin sende bende çok hızlı  kilo almıştım:)
(10,042 puan) tarafından
Normalde cok hizli kilo alip veriyorum bunyem uyum sagliyo ama dogumdan sonra ne olur bilemem :D
tarafından
Verirsin verirsin inşallah:)
0 oy
(333 puan) tarafından

Herkea karantina da kilo alıyor masallah size tebrik ederim:)

tarafından
Teşekkür ederim ben güneşli güzel günleri düşünüyorum yaza fit girmek adına kendimi kısıtliyorum :)
0 oy
(1,908 puan) tarafından
o ne öyle kredi kartı gibi :D (yüksek dozda kıskançlık içerir yorum :D ) ❤️
tarafından
Ahahhaha iltifat olarak kabul ediyim o zaman tisikkirler:)
(1,908 puan) tarafından
rica ederim kinayim ki başıma gelsin :D
tarafından
Darısı başına darısı başına:D
0 oy
(857 puan) tarafından
19 kilo gitiyse:) ben 8 aylığım toplam 5-6 kilo aldım hadi 9 kilo dr doğuma kadar doğumdan çıkınca gider hemen :) maşallah sanada ama ben 50 kilo olunca iskelet oluyorum boyum uzun çok 
tarafından
Insallah canim tabiki boy önemli benim boy kilo orantılı önceden 46 kiloydum o zaman benimde giydiğim yakismiyodu kemik kemik :D
0 oy
tarafından
Uuu maşallah canım ❤❤❤
tarafından
Sagol kuzum ♡ :)
0 oy
tarafından

Bende 50 den 60 a çıkmıştım 3 ay oldu doğum yapalı 47 kiloyum bünye meselesi biraz:)

tarafından
Aynem bende 47ye düşmek istiyodum aslinda ama herkes bu kadar yeter diyo bilmitorum daha da verir miyim
tarafından
Eşim 50 istiyordu ama elimde değil 45 benim normal kilom aslında
tarafından
45de çok az yaa boyun kaç  peki orantılı mi kilo boy
tarafından
160 ben kendime yakıştırıyorum senelerdir gözüm öylr alışmış herhalde
tarafından
Ayniymis boylarımiz 45se benim kemikler çok cikiyo ya ama gözün alisinca normal gelir tabi
0 oy
(13,027 puan) tarafından

Emziriyor musunuz :) Eğer emziriyorsanız nasıl verdiniz gerçekten çok iyi :)

tarafından
Emziriyorum ama büyük etki ekmeği kesmek 8den sonra bi şey yememek bir gün çok yiyosam ertesi gün azaltmak :)
0 oy
tarafından

Fiziğe gel süpersin bence canım atmak isterdim bende :P

tarafından
Sağol canım :) at canım nolcak silicem bende şimdi:)
0 oy
tarafından

Bravo:blink:Bende 1 bucuk ay önce başladım 7 kilo verdim hala devam ediyorum. Ekmegi sekeri kestim. Su içiyorum. Ama kac gündür misafir vardi pasta yaptim kac defa pasta yedim. Insallah cok erkilemez. Ama devam insallah. Hedef 63 yada 65. 

Sen nasil yaptin canim. Benim gibi ara ara pasta yada tatli turu yedigin oluomu. 

tarafından
Aynen bende ekmegi kestim tabiki insan ozeniyo ve tatlıyı çok seven biriyim mesela bugün pasta yediysem ertesi gün az yiyorum öyle dengeliyorum
tarafından
Yemek yaptimmi ekmeksiz yiyorum. Cok yagli yapmamaya çalışıyorum. Ama yemegi yiyince doymus oluyorum. Sonra içime kurt düşüyo acaba boyle kilo yaoarmi diye
0 oy
tarafından

Seni çok pis bir şekilde linç ederim linçden kilo alırsın bide post açmış Alllahımmmmmm yarebbim yaaa:angry::D

tarafından
Ya ama dua ettim bak darısı başınıza:D
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bendensin ben de 50 yim iki bebem var :D
tarafından
Ne güzel yaa ikincisinde ne olurum bilmem ama ilkini atlattık:D
(12,513 puan) tarafından
İlkini atlattıysan gerisi kolay jdkdkd
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Oh ne güzel darısı başıma 
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Nasıl verdin kız bana anlat

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 691 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,643 göst.
0 oy
8 cevap 312 göst.
0 oy
24 cevap 517 göst.
19 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda3434 (288 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,363 cevap

34,861 kullanıcı

...