+1 oy
1,587 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (9,651 puan) tarafından

Kelimelerle aram nasıl bende bilmiyorum kısa yorumlar yazarım okadar.. daha önce denemedin yazmayı..  beynim susmaz sürekli konuşur bazen güzel şeyler de der kendi kendine ama bunları yazamam yada soyliyemem sadece beynimde olduğu yerde kalır. Bir süredir kendimi keşfe çıktığımi düşünüyorum. Yıllardır aradığım mutluluk ne onu düşünüyorum. Hani ermişler filozoflar kendilerini bulmak için bi dağa çıkarlarmış yalnız kalırlarmış..  Şuanda bende kendim için bunu yaptığımı hissediyorum.. 29 yasında oldum ve bu yaşıma kadar yaş kompleksi olan biriydim ama şuanda ohh ya yaşadım diyorum. Aciyi da yaşadım sevinci de mutluluğu da huzuru da hayatta ki çoğu duyguyu yaşadım. Şükür diyorum.. 

Hayati burdada tanıdım ben. Insanların nelerle uğraştığını sanırım en çok burada gördüm. Kimlerin ne dertleri olduğunu nelere üzüldüklerini. Ve bazen yardım etmeye çabalıyorum. Ve bazende şükür ediyorum çok şükür ki artık kendi derdinle kendim başa çıkabiliyorum diyorum.. kendi kendime yetebiliyorum diyorum. 

Mesela bazen diyodum uf ya bu da mi dert.. evet benim için değil evet ben onun üstesinden gelebilcek kadar büyüdüm ama onun için evet evet onun için bi dert. Belki yaslanmak belki olgunlaşmak..  

Sanırım en önemlisi kendini keşfetmek sınırlarını bulabilmek.. mutluluğu maddi manevi birşeylere bağlamak değil mutluluğu yasadigin anda aramak.. o elindeki imkanlarla ne yapabileceğini bulmak.. en iyi şekilde yaşamakta değil..  çok sağlıklı olmakta değil..  mutluluk tamamen insanın içinde beyninde biten birşeymiş. Bunu anladım 29umda bunu anladım ben.. belki hayatımı anlatsam uff nasıl yasiyo diyenler de olur belki ay ne güzel diyenlerde.. kendimce büyük sorunlarım var aslinda..  ama artik bu sorunlara odaklanmak yerine kendimi kesfetmeyi içinde bulunduğum koşullarla mutlu olmayı seçtim..  

Aklından beynimden geçenleri öyle bi denemek için yazdım:) belki silerim denemeydi yalnızca:) kendime çıktığım yolculukta bu konu da varmı icimde bir yetenek denememdi sadece amacım..  Ve bende çok uzun oldu hakkınızı helal edin diye sonlandırıyorum :) tabi okuyan olursa ❤❤❤❤

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hamdım, piştim, yandım... 

Özet olarak bu sanırım Fatma'm...

Deneme olmamış, bu! Derkt olmuş, yayınevi bulup bastıralım.. Çok doğru bir yoldasın Cantanem. Senin yazın çok güçlü, akılcı, naif ve çok doğru noktalara değinmen. Hepside çok önemli o yüzden olur.. 2 post sonra en sıkı Rakibin serçe'miz ile ciddi anlamda rekabet olacaktır aranızda :) 

Konulara değinmek istiyorum izninle

Yaşlanmak değil, yaş almak.. 

Olgunlaşmak değil, olgu anlamak.. 

Yaş aldıkça insan olgulara çok farklı pencerelerden bakabiliyor. 29 tane penceren var hayatında bunu farketmen çok güzel kankam. Her yeni yaşımızda eskisine kıyasla, illaki yeni bir özellik katılıyor hayatımıza.. 

En baştan başlarsak,

1 yaşında yürüdün, 3-5 kelime öğrendin..

2 yaşında, koşmayı öğrendin, kelimelerin cümleler oldu artık.. 

10 yaşındasın 9 yaşında bilmediğin yeni bir sek sek oyunu öğrendin, yeni bir kitap okudun..

15 yaşındasın 14 yaşında hiç hissetmediğin aşk duygusuyla atmaya başladı kalbin.. 

24 yaşında en muazzam duygu anneliği tattın,

27 yaşında anneliği 2.kez yaşasanda ilk kez yaşar gibi hissettirdiğini öğrendin

Ve 

29 yaşında hayatta sayıların değilde yaşanmışlıkların önemini, öğrenilen tecrübelerle çoğaldığımızı öğrendin.. 

Seneleri pencere olarak nitelendirirsek 29 farklı penceren var kankam daha niceleride olacak, o pencereden bakışımızla, olgulara yaklaşımımızla kendimiz olacağız. Doğru bakabilirsek daha az olumsuzlukları, daha çok güzellikleri göreceğiz sen gibi ❤️❤️❤️ 

Nacizane yorumladım uzunluğuna kızma başkasına yazmaazdım böylesine uzun söverlerdi ama sen biliyorum ki okursun❤️ sonunda amaaannn gülizar bu neydi deme hakkın var gevenin bilmem kaçı 2 saat uykuyla ne yazdım Alşah bilir sabah okurum tekrar.. :D 

İyiki buldum seni kankam, iyiki girdin ömrüme❤️

Yaşıtız o yüzden ikizimsin bence hehehe :) 

O lolita görünümünün altında muhteşem naiflik, anlayış, dinleyiş, sevgi var ❤️ dilerim ömrün sen gibi güzel olsun inşaallah ilk gözağrım. Taa buralardan oralara sesleniyorum TELEPATİK KANKAM seni çok seviyorum hep var ol inşaallah ❤️
(9,651 puan) tarafından
Ya sen nesin ki böyle:) yok valla ben senin eline su bile dökemem:) gece yarısı uyku sersemligiyle bunları yazıyorsan sen direk uyanır uyanmaz ilk iş bi başım evine git :) uzun  da olsa kendini herkese öksürürsün ki sen :) tamam benim için coooook özelsin ben her türlü her şeyini okurum ama sendeki anlatım betimleme gerçeklik katma sanatın herşeyi mevcut valla :) yazar olarak doğmuşsun ama hiç farkında değilsin:) şuan gece yarısı saf saf gülüyorum her cümle sonuna koyduğum emini gibi.. ve şuan bende cümleleri toparlayamicak kadar uyku sersemiyim:) senin anzer bali benim ömer.. gececi kuşlar bunlar :) çok iyi geldin bana canımın ici okadar gergindim ki.. Çok çok iyi geldin bu ara üzerimde fazlasıyla yorgunluk var en gerildigim anda yazdıklarını görmek gerçekten de aramızdaki telepatik gücü kanıtladı bana.. hani hissede hissede diyorum çok seviyorum seni ya :) iyi ki varsın gercekten❤❤❤❤❤❤❤
(499 puan) tarafından
Çok guzelsınız yaa :(gece gece duygusal moda soktunuz benı zaten yalnızım aglamaya da  meyıllı bı insanım hep :(ne zamandır da yazmamıştım insanın Fatma gıbı bı dostu olunca yazmaya da gerek duymuyor çunku ıç alemımı zaten dokebılıyorsun yargılamadan acık aramadan oyle guzel dinliyor ki ınsanı... Ve gercekten dınlıyo... Ben de eskiden çok yazardım ama yıllar ınsana  bısey verdıgı gibi bazen de bazı seylerı alıp goturebılıyor o yetenek bende hiç kalmadı:)... Cumlelerimde kafam gıbı darma duman son bıkac yıldır...
. Ama sız cok ıyısınız ya kaleminiz de kalbiniz gibi kuvvetli. Okurken gözlerim dolabılıyorsa tamamdır fatmacım ve sen benım burnumun dıregını sızlattın :) ve sende ıkı paşa annesı :) zaten Fatma şöyle paragöz maddıyatcı bı ınsan olsa bana hesap numarasını yollaması gerekır :) 2 yıldır ucretsız psikolojık destek veriyo kadın bana yaaa:)) yeminle psikologa gıtsem ki gıttım de yanı fatmanın tırnagı olamazlar arkadas yaaa:)
(9,651 puan) tarafından
Canımın ici :) zeynomun üstüne yok bence kelimeleri güzel kullanmakta denir ya duygularıma tercüme oldun diye zeyno tam da o sen hissettiğini şöyle senden güzel o hisleri anlatır.. ki bence sende bu konuda iyisin canım..  bana yazdıklarından sanada demistin bence bunları başka yerede yaz çok güzel anlatımın var diye burada deneyebilirsin bitanem soru postu olması şart değil ki içindekileri anlatan bi yazı..  yarın onur gün hislerin değiştiğinde de bi şekilde bakabilirsin kendi içine iç dünyana..  ikinizi de çok seviyorum telepatik dostlarim❤❤❤❤❤❤❤
(499 puan) tarafından
Elinize su dokemem canlar siz benden cok daha iyisiniz :) ben hamıle kaldığımdan berı ogluma daır bıseyler yazmak istiyorum ama yazamıyorum. Duygu yogunlugundan mıdır nedir? Kelimelere dökemıyorum bıle, ama çok istiyorum. İçimde ukte kalsın istemiyorum ama yok tek bı cumle bıle toparlayamadım henuz
(9,651 puan) tarafından
Yazarsın canon benim yeterki niyetine gir o niyetle eline kalemi kagidi yada telefonu al o anı kendinden netlestirdiginde o cümleler kendi kendine sıraya dizilir sadece yapamam deme ve başka başladığında eminim ki çok fa iyi şeyler yazıcaksın bunu daha önce zaten defalarca yaptın..  ki kelimeleri çok ta güzel kullanan birisin yaparsın bitanecim
-Reklam-
+3 oy
tarafından

Günaydın canım

Öncelikle yaştan gireyim 30 ve üstü bir kadının kendini tanıyıp içinde ne kadar bastırılmış duygu varsa dışarıya yansıtacağı ve evrim geçireceği bir yaştır. 

İnsan 30 undan sonra öyle farklı bir dünyaya giriyor ki aşk bile daha anlamlı ve güzel geliyor. 

Sana gelecek olursak. Senin deneme yazıları yazmana gerek yok direk yaz sen zaten çok pozitif ve umutlu karakterin herşeyi kaleme dökebilecek zekan ve bunu ilerleyip iyi yerlere gelecek bir karakterin var açıkcası ben hiç senin kadar iyimser olmadım kendi hayatımda sen aslında yaşına ragmen aşmış ve kabullenilmişliğin olgunluğu oturmuş üzerine. 

Baktıgın pencere çok olumlu Allah ta güzel bak güzel gör der herzaman. 

E yani buda yüzüne yavrularına ve hayatına yansımış. Seni haylaz sevimli ve kaybedilmeyecek bir arkadaş olarak görüyorum. Kendine keşfin yeni başladı çıktıgın bu yolda kendini keşfedeceksin. ve yaşaman gerekenlerin lüks değil de gerekli oldugunu asla bir insanın hiç kimseyi ben merkezli yapmaman gerektiğini anlayacaksın.

Yaşını kabullen çünkü senin hikayen her yaşta güzeldir. Sen yaşadıklarınla bir hikayesin 30 undan sonra kendi hikayene odaklanacagına ve kendin için adım atacağına inanabilirsin (:

Blog aç takipçin olayım Bebeğim :D

(9,651 puan) tarafından
Hemdd toplu kiskanma :D duble duble :D
tarafından
Bugün gelemedim durumlarımı biliyorsunuz canlarım 3 ünüzde ve eşimin evde oluşu oğluşun ekstra huysuz oluşu, yukarı aşağı sayesinde aklım sizde olsada imkanım yoktu, şuanda uykumdan harcıyorum çünkü kıymetlimsinizzz ❤️❤️❤️❤️
Yaa şu yorumları ağzım kulaklarımda güle güle okudum, nesiniz siz neee?  Spnu ise ayrı efsaneee bitmiş hehehhe ❤️ Kalplerini sevdiğim, çılgın hayalleri olan kadınlar :D
Çok cansınız çok başkasınız iyikiiiii ❤️❤️❤️
Dünyam akrostiş kötü bişeydir sakın yazma sen bebeğim :D gülizarın senin doğal yazılarını şiir niyetine okuyor zaten hiç fark yok emin ol  ❤️
Yaaa sibeeelll çok tatlısın sen ya, canını severim senin ❤️❤️❤️ :)
(9,651 puan) tarafından
:)) ama hissettin dimi bi kulakların çınladı dimi giremesene bakamasana buraya :) korona bizi fena çarptı zeynomm.. eşler evde çocuklar evde.. yemek derdi hiç bitmiyo ekstra yorgun bitkin bitap..  bütünümüze şükür Rabbim sağlık versin inşallah..
tarafından
Ehehehehhe gülizarım ❤️☺️☺️ sabah sabah 2 paşa annesi nicini görünce bir tebessümle okudum yorumunu ☺️❤️
tarafından
Ah Gülizarım kırk yılda bir gibisin bu erkek çocukları ne böyle ya adım attırmıyor bende çok giremiyorum. Girince de böyle kavga çıkıyor :D
Sonra canım sen iyi olda arada sevgini hissettir biz buna razıyız inan. Bende böyle özlediğim için geldim zaten ki insan size dayanamıyor :p
Keşke bir platform olsa orda anlık yazışsak ne iyi olur du doyamıyorum ki size canımsınız kafa dengim ruh eşimsiniz seviyorum çok çok :*
+2 oy
(4,040 puan) tarafından

Muhteşem bi yola girmişsin. Adı üstünde deneme bu kendini keşfetmek için yazıyorsun karmaşık da yazabilirsin düzenli de kelimeler bilimsel de olabilir basit de.

Ama en doğru yazdığın şey kendimi keşfetmek ve mutluluk :)

Ben de insanlara çok fazla takılmadan yaşayan biriyim kim ne yaparsa yapsın önce benim sınırlarım önemli 

Eşim bana hep der senin sevimli tarafın var diye

İşte bu sevimli tarafım kalender olmamdan gelir 

Güzel bi yola girmişsin hep kalender takıl hep kendi zevklerine yaşamın sana sunduklarına odaklan :)

(9,651 puan) tarafından
Kesinlikle:) bencil biri kesinlikle değilim ama elimdeki imkanlarla yaşamayı öğrenmem lazım..  diğer türlüsü hep isyan.. hep hayal kırıklığı..  bak daha önce evde mutfakta iyi değilim der işin içinden çekilirdim bazen dışarıdan bazen gecistirirdim yemek olayını ama şuanda mecburum ve ekmek yapıyorum yapabiliyorum. Kendim için imkansıza gibi görüyodum kek poğaça falan o tarz şeyleri beceremem diyodum ama yapıyomuş..  belki saçma belki küçük ama bunu yapabildiğimi görmek bile beni mutlu etti kendime olan güvenimi arttirdi
(4,040 puan) tarafından
Saçma değil belki de evde kalmak bizi bu yolculuğa çıkardı en ufak şeyden hayatımızı şekillendirmeyi öğreniyoruz. Evimize döndük kalbimize döndük yazdığın yazı bana hoş geldi :)
(9,651 puan) tarafından
Kendimize dönebilmek için bi süreç bence bu süreç..  herzaman herkes yakınır sosyal medya mesafeler koyuyo kimseyle görüşüp konuşamıyoruz diye ama herkes de işin içinde olurdu.. Şuanda herkes için sosyal medya dışında bir hayatin var olduğunu öğreniyor..  zengin fakir herkes as linda kendine yetebilmdyi öğreniyor..  bence herkes bu süreci kendisi için lehine çevirebilir..  mutlaka şartlar zorlanıp evde de yapılacak birşey bulunabilir..
(4,040 puan) tarafından
Kesinlikle
+1 oy
(10,046 puan) tarafından
Ben okudum kuzum şu an biraz uykulu halimle daha sınra yorumunu yapacağım ama yerimi alayim şu köşede:) yüreğine sağlık ❤
(9,651 puan) tarafından
Uykunu acamadim desene :D
tarafından
Uyan kız horozların bogazı yırtıldı sen uyancan diye :D
(10,046 puan) tarafından
Haha ben uyandım ama ruhum halâ uyuyor :D
+1 oy
tarafından
Güzel yazmışsın ben kendimi bildim bileli yazarım o kadar cok severim ki yazmayı o yüzden beni taniyanlar her zaman defter hediye ederler
(9,651 puan) tarafından
Ne guzel :) insan düşünceleri görsel bi ekilde yazıya dökünce gerçekleri daha bi anlıyo sanirim
tarafından
Öyle ve aşırı rahatliyor eskiden cok fazla gunluk tutardım en az 6 defter bitirmisimdir. Gecenlerde buldum acip okudum neler yaşamışım dedim kendi kendime
(9,651 puan) tarafından
Insan yaşadıklarına şükür ediyor iyi ki yaşamışım ve bana bunu kattı diyebiliyor.. ne güzel ya keşke bende yazabilsem o içinde yaşadığım dünyayı az buçuk dışa vurabilsem..
tarafından
Bundan sonrasını yazarsin sende ölene kadar bitmez tecrübeler
(9,651 puan) tarafından
Kesinlikle yaş kaç okursa olsun hayat mutlaka birşeyler ogreticek insana.. ki güzel olanı da bu
+1 oy
(2,596 puan) tarafından
Bence sen yaşını yeni kabullenmişsin ve de bu senin dönüm noktan olmuş hayatını şimdi yeniden yaşamak istiiyorsun..bunlar tecrübe edindiklerindi en azından
(9,651 puan) tarafından
Evet yaşımı yeni kabullendim :) ve benim için inşallah dönüm noktam olur ki uzun süredir böyle düşünüyorum sadece yaşımı kabullenmiyodum.. onu da kabullenisim sanki daha iyi hissettirdi
+1 oy
tarafından

Guzel yazmissin adaş ben de haziranda 29 olacagim :)

(9,651 puan) tarafından
Bırakmış ama gelmiş birimisin ki ?
tarafından
Ayağını kaldır :)
tarafından
Geldim Di Baştan yanlış düzeltelim ne varsa yanlış olan müdür :p
tarafından
Ben çok uğraştım duzeltmek için düzelmedi bende kurgu gibi kabullenip mutlu olmaya calisiyim en iyisi serçem:)
tarafından
Evril ozaman yanlışları pozitife çevir  aklını kullan
+1 oy
tarafından
Sakın silme geliyorum 
(9,651 puan) tarafından
Feyk hesap mi yoksa gittin geri mi geldin :) aramız nasıldı bizim :D varmıydı muhabbetimiz? Bi zal ankettin annesi var fatma bi fatoo başka neden hatirlayamiyorum :/
tarafından
Gittim geri geldim aa askolsun bir de meryem'in annesi vardi nasıl unuttun...
Çok yoktu muhabbetimiz ama son zmnlarda baslamisti snkim:)
(9,651 puan) tarafından
Ozaman meryemin annesisin :D hatırlar gibiyim:)
tarafından
Evet bak dun o kadar sordular soylemedim kıymetini bil sana yeni yasina hediye :D
(9,651 puan) tarafından
Tamam sirrin bende güvende:) daha da unutmam kimseye de demem :) ben biliyim yeter zaten ;)
+1 oy
tarafından

Yaaa Kurgucum ne güzel yazmışsın kendinin farkına varmışsın bunub için senin adına çok sevindim emin ol ❤️☺️

Ama şuanda küçük bir kıskançlık yaşıyorum çünkü ben böyle yazılar yazamıyorum serçe gibi sen gibi Gülizar gibi :(

( dibnot bunun için size trip atmalı mıyım düşünen emojiii :D neysem)

Çok başarı buldum yazını ❤️

tarafından
Ahaha evet tam bir anaç ☺️❤️ canım gülizarım ya olmayan ablam resmen ❤️☺️
tarafından
Canparem kreması şekilli yaş pastam, ☺️❤️
tarafından
Yaaaaa gözlerinden kalpler fışkıran emojimle geldim ❤️ ama ağlayacağım şuan ki ayy cidden ağlıyorum galiba ama cidden mutluluktan ❤️❤️❤️
Çok özelsiniz, çok güzelsiniz siz ya.. Nasıl olur diyor bazıları taa oralardan, buralara bir kez görmeden, tanımadan.. Sanal, sanal... E oluyor işte, işte yaşıyorum şuan  kardeş gibi hissetme, enn değerlilerin arasına koymak, mutlu etmek, mutlu olmak... Oluyor. Kalbi güzel insanlar olunca çokta güzel oluyor be! İyiki varsınız, iyiki buldum sizleri canınız hep sağolsun emi gül yüzlerini sevdiklerim ❤️❤️❤️ :)

İyiki o hadis olmayan hadisli postu açmışsın iyik********iz demişsin iyiki seni şikayet wtmişim iyiki yeni hesap açmışsın iyiki bakmadan yorumlaşmışız iyiki laf atıp kaçmışım iyiki seviyeli baştan başlayıp, başlangıca çok ters bi noktada son bulmuşuz şuan zirve, doruk burası burda kalalım Rabbim bozmasın özgür serçem, dışı mangal içi pamuk kalplim, çok sevdiğim kardeşcanım ❤️

Dünya'm çok ilginç ilk yorumlaşmamızı hatırlamıyorum amaaaa iyiki salça olmuşum yorumlarına, iyiki o zamanlar hep aktiftikte bulduk birbirimizi. İtiraf edeyim sen yaşlarda harf yutarak yazı yazan, dediği hiiiç belli olmayan noboor conom tarzı kişilerden çok hoşlanmıyorum.. İşte senin yorumlarında coolluk var, akıl var, fikir var, eğlence var, bilgi var.. Çok göze çarpıyorsun. Bu kadar gençççç olupta dertleşip akıl alacağım tek kişisin net❤️ maşaallah sana ne güzel annesin sen, ne güzel arkadaş dostsun, kızkardeşimmmm.. Yüreğide kendide güzelim ❤️❤️❤️
Çok seviyorum sizi... Çok.
Fatmam sana aşağıya uyumazsam yazıyorum şimdi...
tarafından
Yaaa gülizarım bak şuan kilitlendim ne yazacağımı bilemiyorum ☀️☺️❤️❤️
Wma ben tanışmamız ilk yazılmamızı hatırlıyorum :D
Ben bir yorun yapmıştım sende onun altına senin yorumların çok hoşuma gidiyor seni yüzünü bile görmeden çok sevdim demiştin kalbimi çaldın işte o an❤️☺️☀️❤️
(9,651 puan) tarafından
Bak gece bunu görmemişim zeynom:) kimseye dicek bisi kalmamış herkesin hislerine tercüman olmuşsun:)
0 oy
tarafından

Oyy senin 29 yaşını yesinler sen benim gözüm de 18 yaşında iki minnoş annesisin hepte öyle kalacaksın <3dert herkeste var kuzum marifet onunla baş etmek 

(9,651 puan) tarafından
Gorunusum 18 olsun yeter :D kesinlikle canım benim dertsiz kul olmaz ki ama onunla başa çıkabilmek öğrenince insan kendini farkediyor..
tarafından
Kafaya bişi takmaya değmiyor bu dünya kuzucum hayatını yaşamaya bakacaksın geldik gidiyoruz yani
0 oy
tarafından
Başım çok ağrıyor bogszmm açıyor sonra okucm söz 
(9,651 puan) tarafından
:) ya ne tatlısın:) geçmiş olsun dikkat et kendine bak limon tarçın falan ne iyi geliyosa dene
tarafından
Çok beğendim gayette yeteniklisn canım devam et bence  okurken bu rahatlama geldi  banada daha yaşım 21 çoğu şeyi çok takıyorum çok çabuk sinirleniyorum yazını okuyunca aslında  çok gereksiz gbi geldi bu dünya gelip geçici her animizdan tat almaya bakmalıyız degilmi  çok beğendim ben devam ett lutfn ❤️
(9,651 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :) bu rahatlık umursamazlık hep olsun inşallah:)
0 oy
(6,669 puan) tarafından

Güzel bir yazı olmuş cnm bazwn insan bi tür bunalım gbi içine kapanır senin bunu değerlendirip kendini keşfetmen çok güzel biley belki bizede ilham olursun  cnm ;)

(9,651 puan) tarafından
Belkide azıcık birinin hayatına dokunursa ne mutlu ;)
(6,669 puan) tarafından
Aynn cnm♥♥♥♥
0 oy
tarafından
Çok güzel yazmışsın cnm

Ben neden böyle kendimi ifade edemiyorum düşüncelerımı bir araya getirip doğru düzgün yazamıyorum 
(9,651 puan) tarafından
Bende öyle iç dünyamda bi sürü şey döner dolaşır ki herkesinde öyledir ama cümlelere dökmek zordur bende dökemem zaten sadece bi denemek istedim okadar
tarafından
Başarılı bence daha gelıştırebılırsın ☺️
(9,651 puan) tarafından
Aslında öyle bi düşüncem arzum yok sadece denemek istedim içindekileri ifade etmeyi okadar
tarafından
Anladım canım Rabbım kuzularına sağlıklı hayırlı ömürler versin
(9,651 puan) tarafından
Cümlemizin inşallah:) çok teşekkür ederim
0 oy
(1,908 puan) tarafından
güzel ama kelime hazneni biraz daha gelistr yazar olmak istiyorsan edebi kitaplarda oku ışık var :)
(9,651 puan) tarafından
Aman yazar olmak gibi bi arzum hiç yok:) sadece bi içine dökme çalışmasıydı denemesiydi okadar
0 oy
(499 puan) tarafından
Senı seviyorum Fatmam ıyıki tanımışım seni can dostum sırdaşım... Yazın cok guzel ama kalbin herseyden guzel
(9,651 puan) tarafından
Yaaa.. nasıl mutlu oldum bilemezsin :) sevildiğini hissetmek te çok ayri bunu duymakta çok ayri :) can dostum sende iyi ki varsın..  yakınımda olmasanda kalbimde hissediyorum yerini varlığını..  seni çok seviyorummm
0 oy
(499 puan) tarafından
Kuzum senın yazını Sezen ablanın şu mısraları özetliyor... 

Yetinmeyi bilir misin?..

Sana verdiği kadarıyla hayatın 

-Hoşşş 

Bilsen de, bilmesen de,

Yara bere içinde bu yollardan geçeceksin!.. 
(9,651 puan) tarafından
Tam da o sanırım bitanem :) ki çokta severim her şarkısını şuan sen diyince tam da o dedim ve yeni favori sarkim seçtim:D ben sezenin şarkılarını çok seviyorum he kuzum :D yeterki onursuz olmasın aşk onurla sevgiliyken favorimdi geçen yaz begonvil şimdi gene bisi çıkarmış ama tam dinleyemedim :D neyse seviyorum şarkılarını..  bu da sanırım tam da hislerine tercüme olan bi şarkı:)
(499 puan) tarafından
Bende bayılıyorum kuzum bu sarkiya sanki beni anlatıyor :)
Kazanmayı ısterdım kaybetmeyi degıl ama olmadı yar kısmında ben zaten kopuyorum:) kuzum mesajla devam et :) bı ora bı bura basım donuyo :() :()

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 233 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 138 göst.
22 Ekim 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Frtnzn (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 532 göst.