0 oy
857 göst.
Diğer kategorisinde (2,770 puan) tarafından
Gecenlerde post acmisdim nisan arti suyum geldi die hastaneye gittim 5cm aciklik vardi bebegimin kalp atislar 170 180 di hep ve sorgusuz sualsiz beni direk dogumhaneye aldilar sabah 1 gibi gittim dogumhaneye ve aksam saat 5 de cikdim dogum haneden ne oldu die sordum cikarken bebegin kalp atisi yukselince doktor seni sezeryana alicakti ama kalp atisi duzelmis diyip dogumhaneden cikardilar gecen hafta cumartesi gittim hastaneye cuma gunu taburcu oldum doktor 3 gun sonra tekrar gel dedi yarin gene gidicem doktora ve ben 19 yasindayim eskisehire giris cikis yasaklanmis nasil yapicam ben bu yas sinirlamasinda hamileleri neden dusunmuyorlar bide benim hastaneden cikmadan bi gun once korona viruslu hamile tespit edildi butun hamileleri taburcu ettiler doktor bana dioki suyun sızıyor bebek hareketleri yavaslarsa gel yoksa ölü bebek dogurursun dio ama demiyorlar sen ilçeden nasil gelcen die simdide bu yasak geldi basima ben ne yapicam

11 Cevaplar

0 oy
(1,984 puan) tarafından
Canım sonuçta bu sağlık ve hamilesin böyle biseyde yasak olmaz merak etme hangi ilçeden geliceksin Eskişehir'e 
(2,770 puan) tarafından
Ilk gittigimde acilma 3.50 cm lerdeydi 8 gun sonra 5 cm oldu 8 gün yattim 8. Gun cikis verdiler ben dogsun diye orda hergun sicak dus aldim gunde  3 4 defa tam muradima eriyordum ama olmadi
(2,770 puan) tarafından
Hasan talaya virusmu bulasmis bi bilgin varmi 8 gundur hastanedeyim hic hastaneye gelmedi hic yoktu
(1,984 puan) tarafından
Canım çoğu doktor virüs korkusundan dolayı malesf izne ayrıldı benim arkadaşımin doktoruda izinde şuan oda gidemiyor kontrole hayırlısiyla al kucağına insallh
(2,770 puan) tarafından
Himm oda olabilir ben virus bulasdi gelmiyor sandiydim
(1,984 puan) tarafından
Yok canım çoğu doktor izinde şuan
-Reklam-
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Cnm kaç haftalıksn başka b hastaneye gitsen baksalar 5 cm açığın var nişanın gelmiş seni tekrar eve mi gönderdiler başka Bi yere git cnm 
(2,770 puan) tarafından
40 haftaligim canim carsamba gunu 41 olucam baska hastanede doktorum yok ama bakarlarmi ki nadil olur bilemedim
(3,754 puan) tarafından
40 haftasın açığın var ve eve göndermişler sancı verselermiş ya cnm gidersen söyle açığım vardı eve gönderdiniz ne, saçmalık diye kız cnm bnm nişanım sabah geldi akşam suyum geldi direk yatışım yapıldı doğurdm bu aralar Virüs var diye bekletiyırlar, ama seni göndermeleri daha, saçma olmuş
(2,770 puan) tarafından
Yatisimin oldugu gun beni nts de unuttular nts kagidi yere degmeye basladi doktoru cagiriyorum gelmiyor en sonunda yemek dagitan bi kadin geldi dedim doktoru cagirirmisin belim tutuldu kac saattir dedim gitti cagirdi doktor geldi bana dioki bi yemek yedirmediniz ne oldu dio bana dedim ntsye bagladiniz unuttunuz dedim bakti gülmeye basladi aaa 3 metreye yakin nts cekilmis dio bide arkadaslarina anlatiyor gulerek hergun kavga vardi doktorlarin arasinda ben su kadar hastaya baktim sen bakmadin ben acikliga bakamam sen bak oburu dio benim isim var bakiyorum isim var diyen doktor orda kahve iciyor
(3,754 puan) tarafından
Şikayet etseydin cnm öyle şey mi olur
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Mecburi çıkacaksın takılla seno yaş sınırına ama 5 cm ile çıkartması çok ilginç 
(2,770 puan) tarafından
Valla ben esime inandiramadim suyum geldigine inanmadi zorla hastaneye goturdum yatis verdiler bide esime demisler bebegin kiyafetlerini getir dogumhanye alindi esin die esim hem kiyafetleri getirmis hem babalik izni almis bide o izinde bosuna gitti ben hastanede o evde  ilk dogumum hic bir kimse tavsiyede bulunmadi ben dun hastaneye gitcem diorum benim etrafimdakiler suyun gelmedi gitme dio suyum sizdiriyormus diorum kesenin ust tarafinda yirtik varmis kordon dolanmasi falan olur gitmem lazim diorum onlar daha bana surat asiyor basimizi polislerle belaya sokcan yasin 19 ceza yazarlar dio ben bebegigim sagiligi icin cabalaiyorum benim etrafimdakiler boyle yapiyor o yuzden o gun baska bi hastaneye gidemedim aklima hic gelmedi baska hastane
(12,776 puan) tarafından
Ay sinir krizi geçirdim neredesin Allah aşkına tutup ben götürecem seni bu ne
(2,770 puan) tarafından
Eskisehirdeyim canim bi ilce burasi cifteler diye bir yer  ah keske yanimda senin gibi sizler gibi birisi olsa birlikte giderdik hastaneye ben evden tek basima cikamiyorum degisik bi korkum var disarda tek dolasamiyorum kucuklukten gelen bisey yanimda biri olsa rahatcana gider gelirdik hastaneye ne kayinbabama ne kaynanaya laf anlatmak zorunda kalmazdim
(12,776 puan) tarafından
O zaman çok kötü oldum de bir ambulans veya polis ara
(2,770 puan) tarafından
Yarin muayneye gidicem esimi ikna ettim ben ama dün ikna edemiyordum gece internetten kordon dolanmalarini falan gosterdim ölü bebekleri gosterdim ama iste yanimda yoldas biri olsaydi birilerini ikna etmek zorunda kalmazdim
0 oy
tarafından

Hamilesin sonuçta doğum sürecindesin , seni anlayacaklar yani , stres etme ...

(2,770 puan) tarafından
Tamm ariyim hemen simdi o zaman
tarafından
Tamam canım ara ne dese bizede şöyle :)
(2,770 puan) tarafından
Tamm ariycam simdi ben telefonda konusmayi beceremem esime konusturcam malesef biraz heyecanli biriyim sorcagim seyleri unutu veriyorum esim namazini kilcak ariycak
tarafından
Çünkü benim eşimde 19 yaşında oda çalışıyor akşam aradı gereken tüm bilgileri verdiler eşime ,
(2,770 puan) tarafından
Himm anladim canim ariycak simdi esim
0 oy
(1,909 puan) tarafından
ambulans cagrrsn canım da o açılma ile doğum başlar genelde çok sasrdm durumuna 
(1,909 puan) tarafından
stres yapınca kaciyo işte hastane stresi de çok kacryr sakin ol at kafandan olumsz herşeyi kimler kimler doğuruyor sen mi doguramicaksin?? başarırsın bu işi kendine ve bebeğine inan
(2,770 puan) tarafından
Elimde degilki istemeden sters yapiyorum hic bilerek olmuyor
(1,909 puan) tarafından
bı müzik aç bak keyfine dans et ama hastaneni degstrme imkanın varsa degstr başka yere git
(2,770 puan) tarafından
Muayne edip geri gonderirlerse baska yere gitcem esim de dio sikayet ederiz die
(1,909 puan) tarafından
aynen öyle yap canım doğuma alinman lazim senin
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Polisi ara sor ben olsam giderim maske falan tak doğum sonuçta 
(2,770 puan) tarafından
Evet benim de ayni benim suyumun sizdirdigini goruyor ara ara geliyor onada inanmiyor zorla goturdum hastanye
(3,676 puan) tarafından
Benimde sızdı 4 gün sonra doktora gittim doktor fırça artı ihmal etme cnm
(2,770 puan) tarafından
Benimki beni taburcu ediyor nasil bi doktora dustum nasil bi yerdeyim Allahim hep benim basima geliyir boyle seyler benim suyum siziyor doktor taburcu ediyor
(3,676 puan) tarafından
Valla beni ambulansla araştırma hastanesine gönderdiler olması başka yere git bebek enfekyon kapabilir ALLAH korusun su açılmış çünkü
(2,770 puan) tarafından
Yarin muayne edip geri gonderirlerse bende arastirmaya gideyim o zaman arti bide sikayet edicem
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Polisi arayip boyle boyle de sebi onlar hastaneye gotururler
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Seni 5 cm açıklıkla eve mi gönderdiker e yuh artık kuzum başka hastane yokmu gideceğin özel falan

Sen sonuöta mecburi gideceksin ona bişey diyemezler
0 oy
(476 puan) tarafından
5 cm acikla nasil yollamislar ya benim 2 cm acikla illa dogum yaptiralim diye zorladilar ben istemedim ne kadar dusuncesizler
0 oy
(16,087 puan) tarafından
baska hastaneye baska doktora git canim aynisina sakin gitme 5 cm aciklikla seni gondermesi cok sacma ya bode ilceyemi geri dondun iyi bir doktor olsaydi oyle yapmazdi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 167 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 214 göst.
11 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Burcumehmet (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 396 göst.
10 Haziran 2020 Diğer kategorisinde dilekdemir (2,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 474 göst.
19 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu

396,450 soru

11,859,000 cevap

35,956 kullanıcı

...