0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (2,575 puan) tarafından
Dün post açmıştım 20 haziran sezeryan diye. Daha dogurmadan benim doğumum konu olmuş. Yılan eltim hanımefendi niue normal yapmıyor dileğin canı çok tatlı hepimiz normal yaptık devlete gittik niye 2 bin özele veriyorlar parayı demiş. Tabi bunu kaynana hanım benimkine söylemiş. Bende aradım birincisi benim çektiğimi i.t çekmedi kimse bna dilegin canı tatlı demesin dedim. İkincisi ister normal uaparim ister sezeryan kime ne can benim bebek benim dedim. Tabi 2 bin lira kendilerine verseydik yazık olmazdı o paraya ama hastaneye verince yazık oluyor onlara mı düştü benim kocamın cebindeki para dedim çok sinirlendim. Kaynanam tekrar eşimi arıyor karına iyilik yaramaz karın aradı bana biton laf saydırdı bilmem ne demiş benimkide geldi annemlere ne dedin dedi bende böyle böyle dedim diye söyledim bu seslenmedi . Onlara mı düştü benim paramin derdi dedim. Kime ne ya dedim. Eşimde ben veriyorum parayı sen onlara ne bakiyon dedi. Sonra eşim aradı bak kadın doguma gireceke surda bikac gun sonra dedi. İcindeki kurdu cikardilar zaten boş boşuna çocuk odası yaptı dert mi oldu içinize dedim. Sizin paranizlami yaptik dedim. Şeytan diye suratima telefonu kapattı. Deli oldum bütün sinirlerimi gerdiler

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben gelip dovuyummu bi kere bunları nolur ben çok kinlendim 
(2,575 puan) tarafından
İkisi şeytan gibiler kaynanamda aynı ortanca eltimde aynı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay bazen valla şükrediyorum iyiki eltim görümcem yok diye hoş olsa ne 5700 lira verdim hastaneye doğum paketine eşim bana bi kere bile aaa çok bu yada neden özel demedi kimsenin de demeye hakkı yok san da eşin rızasıyla yaptıysa kimseye laf dedirtme iyi yapmışsın valla
(2,575 puan) tarafından
Ben baştan beri özele gidiyorum eşim baştan beri diyor Ahmet bey doğum yaptirsin sana. Hatta dün bile dedi hocam doğumda siz olacaksiniz dimi diye. Sırf konuşmak için konusuyolar
tarafından
İyi işte ne güzel eşin arkandaysa gerisi boşver
(2,575 puan) tarafından
Dengesizler ya cok dengesizler beni deli etmek için elinden geleni yapıyorlar
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Ayyy cani tatli ne demek sezeryan basit biseymi ya.

1 ay anam agladi benim sezeryanda oturarak uyurdum yatamazdim kalmamazdim neler cektim.

Sinir oluyorum sezeryani basit gorenlere kendi bi olsunda görsün

Sende sıkma canini canim esin cevabi vermis 

Fesatlik baska bisey degil valla
(2,575 puan) tarafından
Eşim nasıl rahat oluyosan öyle rahat et diyor her zaman. Ben ne normal ne sezeryan hangisi sağlıklı olursa o olsun dedim doktorda senin için en iyisi sezeryan. Yok normal doğum yapan nasıl yapıyormuş sezeryan canı tatlı olanların isiymis
0 oy
tarafından
Cekememisler belli ki canım bırak catlasinlar sen kendini üzme bebeğin de üzülür . Kocan sana yapıyorsa kim ne karışır yani.  Bırak ne diyorlarsa desinler anca cenelerini yorsunlar . 

Benim eltim görümcem yok ama kayınvalidem dedi ne gerek var özele işte şu devlette doğurdu bu devlette doğurdu sayiyodu boşuna para vermeyin diye . Kontrole falan gittiğimizde hep diyodu kaç para verdiniz yazık falan diye bı hiç umursamadık . İyi ki özelde yapmışım yine hamile kalsam yine özelde yaparım rabbim ödeme gücü verirse tabi.  Milletin gözüne batiyo inan ki 
(2,575 puan) tarafından
Kız benim kaynana  aynı boşuna doktora her ay tonla para dokuyon paran varsa benide özele götür diyor eşime.  Hastaneye gidiyoruz gelirken biton eşya istiyor eşim param yok diyo  karını özele götürürken oluyor ama paran dimi diyor ölüyor özele gidiyorum diye.
tarafından
Kıskanıyor belli yani . Oğullarını paylasamiyolar kabullenemiyolar. Sonuçta senin bebeğin onun torunu yani onun için herşeyin en iyisi olsun ister insan
(2,575 puan) tarafından
Çocuğa oda yaptım diye besige çöküp kırmaya çalıştı napiyon diyom sağlam mı diye bakıyorum diyo. Eşim eve bişey aldiginda karın çok kıymetli poşet poşet doldurdun eve diyor
tarafından
Allah sana sabır versin ya o ne öyle . Çocuk gibi ne biçim hareketler . Yapacak tabi evladına yapmayacan mı aaaa.

Benimki öyle bişey yapmadı ama erkek olmadı diye kendini yedi bitirdi yas tuttu resmen . Beş aylık olana kadar doktor yanlış diyo erkek ben biliyon dedi her gittiğimizde cinsiyeti değişmedi mı diye sordu. Biz cinsiyeti söyleyince sofrada yemek yiyoduk yemeği falan bıraktı nerdeyse aglyacakti . Çocuk doğru pipisi var mı diye açıp bakmaya caliati bide bahane olarak elinayagi tam mi bakacam dedi
0 oy
(8,317 puan) tarafından
Dogum oncesı bu tatsızlıklar yasanmasa olurdu canım. Lafı sözü sana getirende kabahat kusura bakma.Ne söylersen söyle onları değiştiremezsin.hayırlı dogumların olsun insallah 
(2,575 puan) tarafından
Eşim bana söylemese bunlar doğumun olduğu gün bunu dicekler ben doğumda çıldıracam biliyor erkenden söyledi o yüzden
(8,317 puan) tarafından
Her türlü sıkıntı canım sen stres oldun bebegınde bunu hıssettı ve o da huzursuz oldu.
0 oy
(671 puan) tarafından

Sanki para ceblerinden cikiyo gibi kızımda hep özele gittim benim kaynım olck serefsz de sürekli eşimi arayıp niye boşa para veriyon ne gerek var diyodu sonra eşim bir gün patlamış demiski sen mi veriyon parayı sen mi kazaniyon benim cebimden çıkan ne seni ne ananı ilgilendiriyo herkez isine baksın :Dcnm kocam güzel konuşmuş eltimde catliyo işte şimdide özele gidiyorum yine özelde ypcm doğumumu kime nee kimi ilgilendirir agzni açanın agzni yırtarım sanki kenlerin parası 

(2,575 puan) tarafından
Kız deli oluyorlar deli. Sırf özele gidiyorum diye kafayı yicekler.  Ne yapacağını şaşırdılar niye özele gidiyor bu kadar devlete gidene nolmus bilmem ne neler diyor neler 9 aydır çatladılar
0 oy
(200 puan) tarafından
Mrb bende yeniyim burda ayni dertleri yasadim bende neyseki kurtuldum hamilesin bukadar dusunme bosver senin esin onlarin lafina bakip bi sknti cikarmiyorsa gerisi konussun takma 
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Normal doğum yaptım ve 5 bin lira ödedim. Kimseye de laf düşmedi düşemez. Sanki onlara neyse hele eltine ne yani cebiniz bir mi onun rızkından mı kesiliyor para. Gıcık oluyorum böyle insanlara ya
0 oy
tarafından

Boş tenekeden çok ses çıkar boşver :))

0 oy
tarafından

Sezeryan la dogum yaptım valla milyarlar yedı hastahane gorumcemle kaynanam da laf uzerıne laf gorumcem ben normal yaparım sezeryan ne dedi bende seni lan tutuyor evlen bir de normali sonra dusunursun ayılıp bayılır Ken dedim kan veremiyor bana akıl veriyor bu benim kararım kimseyi de ilgilendirmez dedim afkurup afkurup durdular kemik atmadım bende onlerıne kendilerini yediler :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 313 göst.
25 Eylül 2020 Aile kategorisinde Manas (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 414 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 413 göst.
20 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Lawin (357 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 350 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Meleksone (2,279 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...