0 oy
1,006 göst.
Diğer kategorisinde (1,449 puan) tarafından

Kızlar geceden beri lorinde hırıltı ve ara ara öksürük var bi de halsiz bezinde de bu görüntü vardi pembe gibi baya vardi ama idrarı da çok kokuyo hastaneye de götürmek istemiyorum şimdi virüs için ama içim içimi yiyor napcam ben :((( çok üzgünüm 

image

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Suyu az mı veriyorsun ondandır bizdede olmuştu doktor su daha fazla ver demişti
(1,449 puan) tarafından
3 aylik bebek doktor nadiren bi kaşık su ver dedi vermem mi lazim şu hergun
tarafından
Ayyy ver tabi canım mamada veriyorsun sanırım her mamadan sonra verin dedi doktor bize bir kaşık olur mu hiç ver içsin yazık susuz olmaz
(1,449 puan) tarafından
Bilmiyorum doktoru öyle demişti :((
-Reklam-
0 oy
(203 puan) tarafından
Canım pişik oluşmuştur belki ondan da kanaya bilir
(1,449 puan) tarafından
Pişik değil yok :((
(203 puan) tarafından
Götür hastaneye canım çok iyi temizliyorlar hastaneleri şuan bene geçen gittim
0 oy
tarafından

Çişinden kanmı geldi acaba Allah korusun ya:'(

Canım götür bence enfeksiyon olabilir 

(1,449 puan) tarafından
Hastaneler de pek iyi değil ki şuan kararsız kaldım ;((
tarafından
Arkadaşların hepsi susuzluktan olabileceğini söylemiş mama kullanıyorsa muhakkak su tüketmesi gerekiyor kuzum benim ya kıyamam ben lorinime
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Idrar enfeksiyon olabilir susuz kalmış olabilir. Yinede götürmekte fayda var neşe tahlil yaparlar orda çıkar. Çok geçmiş olsun.
(1,449 puan) tarafından
Su deneyeceğim ne kadar vermeliyim bilmiyorum ama ;(
(2,768 puan) tarafından
Anne sütü aliyoda genelde suya gerek yok diyolar ama bildiğim kadarıyla lorin mamada yiyodu her mamanın arkasında az az ver canım sen
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Idrarında üre varsa çocuk susuz kalıyor demektir ama Bunun anlamı aşağıda yazıldığı gibi su vermek değildir Sadece anne sütüyle besleniyor ise bu işaret sütün yetmediğini gösterir mama takviyesi yapıyorsanız o zaman su vermeniz gerekiyor zaten
(1,449 puan) tarafından
Mama veriyorum günde 2 yada 3 kez ne kadar su vermeliyim
(2,891 puan) tarafından
Her mama verişinizin arkasından 3-4 çay kaşığı su vermek gerekiyor fazla gelirse kendi tükürür zaten
0 oy
tarafından
Neşe çocuğu götürme temiz kavoniza idrar koy ve hemen zaman geçmeden hastaneye götür ben öyle yaptım doktor iyiki de bu şekilde yaptın dedi
tarafından
Aynen canım idrar torbası al en kolay yöntem ben kanonuza ettirdim ama erkek büyük bizimki deidginu yap ikbalin heme  götür ine varsa ciakr zaten
(48,683 puan) tarafından
bizde aldik eczaneden zor oluyor yedek al bir iki tane tasarsa akarsa yenisni takarsin canim
(1,449 puan) tarafından
Beceremem ki :(((
(48,683 puan) tarafından
kiz nesini beceremicen seffaf poset o yapiskanli netten bakarsin
tarafından
Yapistircan canım çok basit
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Anne sütü almasına rağmen doktor dediki idrarında pembelik olursa bir fincan kadar su verebikirsin ve bunu dediğinde bebeğim 2. Buçuk aylikti
(1,449 puan) tarafından
Bir fincan sanki çok :(
(1,016 puan) tarafından
İşte sen onu ayarla, muhtemelen susuzluktan öyle olmuş.
0 oy
(48,683 puan) tarafından
su veriyor musun canim idrarı kokuyor mu
(1,449 puan) tarafından
Çok fena kokuyor
(48,683 puan) tarafından
enfeksiyon var demekki. su ver canim huysuzlukta yapar canı acır
0 oy
tarafından
Mama içen bebeklere muhakkak su vermek gerek canım ne kadar içerse ver bişey olmaz sudan ne olacak ki 
0 oy
tarafından
Kuzum bizim ilk zamanlwr boyle olmuştu kızım emmiyordu yeterince beslenmedigi için demişti doktor daha bol emzirmeye çalış fazla fazla süt içsin sıvı alsın vücudu 
0 oy
(271 puan) tarafından
Aşağıda yorumlarda 3 aylık yazmışsın ama kuz ben doğdu vermeye başlar suyu suyum ne zarar olur bu çocuk susuz kalmış senin en az 5 6 çay kaşığı şu vermen gerek en az lütfen ihmal etme şu hayattir heleki mama veriyorsan o bebek yanmıştır hemen ver suyunu 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Susuzluktan sanirim benim bebegimin 40i cikar cikmaz biberonla su vermeye basladim içtiği kadar veriyordum sadece anne sütü almasina rağmen.  Senin bebeğin artik baya büyümüş ciğeri yanar cocugun canim sudan bisey olmaz ictigi kadar ver benim ki 8 aylik büyük 1 biberon suyu kesin bitiriyor gün icinde 250ml suyu bazen yetmiyor bile
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Okuduğum kadarıyla lorin 3 aylık.. suya çoktan başlaman gerekirdi.. günde bir kaşıkta iki kaşıkta olsa.. suyun zararı yok çünkü.. susuzluktan olmuş olabilir.. İnşallah geçer
0 oy
tarafından
Susuz aç ve ya aç kalmış su veriyormun
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Enfeksiyon oldugunu düşünmüyorum susuz kalmistır büyük ihtimalle. Yarına kadar suyunu düzenli ver düzelme olmazsa mutlaka götür doktoruna. İdrar yolu enfeksiyonu olabilir. Bi de çişini yaparken surat ifadesi değişiyor mu mizmizlanip ağrıyor mu ona dikkat et eğer oyleyse enfeksiyondur.
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Cnm suyun zararı olduğu nerde görülmüş biz doğduğundan beri veririz suyu ebemizde verme diyolar ama sen ver demişti ztn doktorlar da kendi aralarında çelişiyo bi kısım ver bi kısım verme diyo
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Cnm 15 cc hafif ılık su koy ver ne kadarını içerse artık bi takip et devam ederse götür doktora
0 oy
(12,777 puan) tarafından
İhmal etme götur susuz kalmıştır yetersiz beslenme böbrek taşı idrar enfeksiyonu Ve Bi çok neden 
0 oy
tarafından
Mama kulaniyormu canım 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Sık sık emzır cok sık hem de idrarla atar iltihap varsa benm bebıs de aynı boyleydı Bı aylıktı sıkca besleyerek kurtardık ılac tedavısınden

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,229 göst.
5 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Nese&Lorin Eva Lolom (1,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 520 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Nese&Lorin Eva Lolom (1,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 677 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 238 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nihanimmm (7,411 puan) tarafından soruldu

379,944 soru

11,373,954 cevap

34,856 kullanıcı

...