0 oy
937 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşinize hata yaptığınız da yada ona göre hatalı olduğunuz da ailesi ile ilgili hoşlanmadığı bir şey yaptığınız da size küs kalır mı evin içinde yokmuş gibi yapar mı? 

26 Cevaplar

0 oy
(255 puan) tarafından
Biz aileyle ilgili değil ama normal kavgalarımzda ikimizde birbirimz yokmş gibi davranırız ni kaç gün snra başırız :) 
tarafından
ilk adım atan oluyor mu
(255 puan) tarafından
Evet her zaman eşim gelit. Ben çok inatçıyım aslnda barşmayı çok istiym ama Bi türlü adım atamam burnm düşşe almam muhabbeti. Bu huyumu değiştirmeyi çok isterdm
tarafından
bu huy ben de olsaydı keşke dezavantajı olabilir belki ama işe yarıyor
-Reklam-
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Yapmaz yapamaz çünkü haklıymdır hatalı olmam olasılığı çok az cnm

Diyelim ki hata yaptm tavır yaptı 

5 dk sonra geri kendi konuşur dayanamaz :) :) 
tarafından
ne güzel ya
(3,753 puan) tarafından
Aynen cnm bn tavır yaparm onun yerine :) :)
tarafından
yapabiliyorken yap bence =D
(3,753 puan) tarafından
Yapıyom kız :) :)
0 oy
(40 puan) tarafından
aileler  icin kavga etmeyiz ve küsmeyiz ikimizde farkindayiz sacmada buluyorm ztn aileler icin tartismayi evliligi yipraktiyo
0 oy
(10,446 puan) tarafından
2 gün birbirimize selam dahi vermeyiz sonra biri muhakkak adım atar ya normal sohbet ya yemek vs. Konu ne olursa olsun mecbur konuşcaz ne kadar suscaz tavır alcaz ki
0 oy
(907 puan) tarafından

Ailesi ile ilgili yaptigim hic bir seye kus kalmaz,genelde haksizlik yapmam,karsi taraf sacmalamadan cevap vermem bu yuzden hic karismaz bile ,kaynanama kizsam yada gprumcelerimize yorum dahi yapmaz.

Hoslanmadigim bir sey yaptigimda suratini aaip televizyon izler evet ))) Ama cok kus kalamaz uzatirsa evde kavga cikacagini bilir , ona bir gun muaade veririm,ikinci gune sarkamaz :ermm:

0 oy
(657 puan) tarafından
Genelde ben trip atarım ben hata yapsamda üste çıkarım kendimi haklı konumuna düşürürüm şükürler olsun eşimde alttan alır gönlümü almaya çalışır neden yaptın niçin yaptın demez 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 704 göst.
26 Kasım 2019 Aile kategorisinde Gizem91 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 269 göst.
0 oy
10 cevap 311 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (93 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 334 göst.

381,334 soru