0 oy
934 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşinize hata yaptığınız da yada ona göre hatalı olduğunuz da ailesi ile ilgili hoşlanmadığı bir şey yaptığınız da size küs kalır mı evin içinde yokmuş gibi yapar mı? 

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bikac dakka kizar surat yapar ama sonra hic bisey olmamis gibi davranir

tarafından
hiç birşey olmamış gibi davranan insanlar ne güzel bence
-Reklam-
+1 oy
(23 puan) tarafından
Çok sinirleniyor ve tavır alıyor ** ben umursamayınca unutuyor 
tarafından
acaba umursamamak mı gerek faydalı olması için
(23 puan) tarafından
Yani çünkü ben olsam sinirliyken karşımdakine umursmıyorsa bir yaparım iki yaparım unuturum
0 oy
(27,352 puan) tarafından
Yapar  evet  ama ben bin katını yaparım 
tarafından
bazen öyle yapmak gerekiyor yıpranmak yerine yıpratmak
(27,352 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Başta bi şey demez boş boş tavır yapar sonra noldu niye yapıyon derim yine söylemez aradan zaman geçince sen şu gün şunu yaptıydın der ben de kızarım niye o zaman söylemiyon diye 
(13,030 puan) tarafından
Benim ki de öylr yapıyor baZen sinir oluyorum
0 oy
(1,186 puan) tarafından

Yapmaz benim kocam yapsa da bende onu görmezden gelirim:D

tarafından
görmezden gelebilmekte  çok güzel bence
(1,186 puan) tarafından
Aynen kafama ne takacam o taksın ;)
0 oy
(48,690 puan) tarafından
esim küs kalamiyor onun yüzünden bende küsüp trip atamiyorum :)
tarafından
küs kalmıyorsa sen de kalma en güzeli bence belki naz yaparsın =)
(48,690 puan) tarafından
ben kızıp küsüyorum gülüyor bende gülüyorum neye kustugumude unutuyorum konusuyorum yarim saat sonra ben sana kusmustum diyorum :) gülüp geçiyoruz çok şükür kavgamiz olmuyor
0 oy
tarafından
Alır karsisina konuşur canım 
tarafından
aslında en iyi yöntem bu keşke herkes böyle olsa
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Hayır ne kadar büyük kavga edersek edelim sonunda aynı yatağı girersen fazla da 1 saat küs kalırız 
tarafından
en güzeli
0 oy
tarafından
Hayîr yapmaz küs kalamaz ki hemencik unutur trip de atmaz. Eğerki hatam olduysa da yanima gelir sessizce uyarir
tarafından
en güzeli bence en iyisi konuşmak halledebilmek
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Söylenir o dakka ama bi daha da unutur ben uzattıkça uztırım 
tarafından
keşke ben de öyle yapabilsem
0 oy
tarafından
Ben bişey yapınca garı gibi küser ailesi ilgili hiç bi sknti olmadi su andada kusuz biyik yapmış çok da cirkin olmuş hiç yakismams ögg hatta ona
tarafından
niye böyleler anlamıyorum çok tuhafıma gidiyor küsüp tavır yapmaları
tarafından
Cunku onlar hala çocuk bedenleri büyümüş çocuk erkek kusermi yaaa tibestagfr
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Asla yapamaz ben hatalı olsam bile küs kalamiyor bana karşı ve kendide bu huyundan nefret eder. Ama saatlerce dırdır edip öldürebilir cenesiyle :/
tarafından
ne güzel =) ama seni öldürmesini bilemedim =D
0 oy
tarafından
Yok eşim hiç küsmez 
tarafından
en iyisi
0 oy
(368 puan) tarafından
Ufak hatalarim olmustur ama hic kusmedi kizmamistirda  odamizda anlatmisligi vardir  yanlis oldugunu dogru olanda su diye ama ailesininde sucu varsada o bi isaret yapar odamiza cekilirim o ailesiyle konusur o huyunu cok severim ne beni kucuk dusurur nede ailesini 
tarafından
çok güzel ya Allah daim etsin keşke herkes böyle olsa
(368 puan) tarafından
Keske ama herkesin kocisi yaninda benim deil mesela  belki kaderimdir bilemem
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Ypsada TİNNEE Bn hep haklıyımdır cünkü :) 
tarafından
ben de ilk evlendiğim de hiç Dayanamaz herşeye ağlardım sonradan alıştım öyle yapmaya
(1,633 puan) tarafından
Ahahha bnde ilklerde öyleydim eşim alıştı yemiyo artık :))))
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Tam tersi ben yaparım ama onun en sinir olduğu şey küs kalmak ..  müsaade etmiyor daha çok sinirleniyor uzatirsam. Nasıl bir seu üç senedir anlayamadım.
tarafından
bence o küs kalmadığın da sen de kalma ama hallederek tabiki çünkü uzatmalrın sonu kötü oluyor
(7,196 puan) tarafından
Ben sinirlenince bir müddet kendime gelmek istemiyorum sinirli kalmak istiyorum ama bu benim hakkım değilmiş gibi davranıyor ona iyice sinirleniyorum. Allem ediyor kallem ediyor onun dediği oluyor ben inat edersem gerçekten kötü bitiyor .  Amaan geçinip giriyoruz bir şekilde işte :)
tarafından
en sonundaki cümle çok doğru hepimiz bir şekilde geçinp gidiyoruz
(7,196 puan) tarafından
He ya neyse amaan buna da şükür en azından sebeklik yapıp ortamı yumuşatmaya çalışıyor yoksa ben uzun süre konuşmam herhalde bilmiyorum oğlak burcuym
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Allah var yapmaz, hatta ben çok sinirliyim hep alttan alır:(
tarafından
kaldı mı öyleleri diye düşünüyordum ne güzel :)
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Ben onun ailesine bişey yapmıyorum onun ailesi genelde hep bana bi şeyler yapıyorlar 
tarafından
Allah ıslah etsin aslında kötülükten hiç birşey olmaz ama insanoğlu işte yapıyor
0 oy
(548 puan) tarafından
Bır hafta öncesıne kadar dayanamazdım napar eder barısırdım kustugunde. Ama artıl yoruldugumu farkettım. Kendı küsyosa bnde kuserım..her işini yaparıö yemegını cayını ama  konusmuyorum yoruldum. İşede yaradı kacan kovalanır tescıllıdır.. 
tarafından
şuan ben öyleyim sanki beni yazdın ve ben okudum gibi oldu  ilk evlendiğim zamanlar falan herşeye susardım ağlardım şimdi ben de küs gibiyim ama evin içinde yemek meyve çay herşeyini yapıyorum onun dışında hiç hep sessiz kalıyorum
0 oy
(85 puan) tarafından
Hemde nasıl ben giderim hep 
tarafından
bir süre sonra çok yorulduğunu hissedersin ve sen de vazgeçersin ben evlendiğim ilk zamanlar öyleydim sanki şimdi ona benzedim yemek meyve vb yapıyorum ama onun dışında hep sessizim
(85 puan) tarafından
Bende öyle olcam bu gidişle halbuki ne var ki gül eğlen evde hayat kısa o kadar çok şanssızmki

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 701 göst.
26 Kasım 2019 Aile kategorisinde Gizem91 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 310 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (78 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 332 göst.
0 oy
11 cevap 438 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu