0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından

38+5 olduk ne gelen var ne giden eşim de sabırsız oldu gelmiyor bu çocuk diyor son günler hiç geçmek bilmiyor ya:P

11 Cevaplar

+1 oy
(2,172 puan) tarafından

Gönlünü ediyomusunuz bebişin bi konuşun ikna edin gelmeye :D

(4,994 puan) tarafından
Tirip atıyoruz artık ona :D Ondan gelmiyor galiba :D
(2,172 puan) tarafından
Trip atıp inatlastırmayın guzel seyler soyleyin gelsin :D
(4,994 puan) tarafından
Söylesek de gelmez babası kılıklı inatçı çıktı :D Anası boğa babası akrep oğlu olunca çocuk mecbur inatçı oluyor :D
-Reklam-
+1 oy
(4,759 puan) tarafından
Kaç gün kaldı teyzesi yesin onu ❤️ ❤️ 
(4,759 puan) tarafından
Oy yerim ben onu ya sabret annesi daha hazır değil paşan kuzum
(4,994 puan) tarafından
Bekliyorum kuzum zâten :) Senin ne kadarın var ?
(4,759 puan) tarafından
Ben daha 22 +3 günlük canım yani daha var tatlım yeni yarıladık yolu kuzum
(4,994 puan) tarafından
Olsun kuzum göz açıp kapayıncaya kadar bir bakmışsın son 1 2 haftan kalmış ben hâlâ şaşkınım sanki hiç 9 ay bitmemiş gibi hissediyorum :)
(4,759 puan) tarafından
Aynen canım hayırlı sağlıklı olsun inşallah canım benim
+1 oy
(104 puan) tarafından

40+6 olduk hala ne açılma ne sancı :ermm:

(1,948 puan) tarafından
Anladım sizin doğum da benim ki gibi olur sanırım
(104 puan) tarafından
Sizinki nasıl oldu
(1,948 puan) tarafından
40+2 deydim hiç bişeyim yoktu gündüz 3 4 ev misafir ağırladım akşama kaynannam ve eltimin kızı yanımdaydılar her ihtimale karşı yanımda kalıyorlardı duşa girdim iyice temizlendi çıktım hala bişey yok yani sultan çıkınca hafif hafif sancı geldi sonra dakika da bir geldi hastaneye gittim açılma bi cm dedi kadın doğum hastanesine gönderdi bebek iri burda omuz takılması olur orda 2 hekim var oraya git dediler gittik açılma 4 cm dediler doğumhaneye giresim 2 sefer suyum patlatıldı 1.5 2 saat sancı çektim sonra hoooppp 3 dakikada doğum oldu iki üç ıkınmayla beşi dakika da dikiş atıldı 2.5 aylık oldu oğlum :)))
(104 puan) tarafından
Rabbim sana bağışlasın oglusunu bakalım biz.ne yapcaz ben geç olupta bişey olur diye korkuyorum.hastanede benden uzak her gün dogumhaneye gidemiyorum iki üç günde bir anca.bide arabalara binince hamile olduğumdan beri yüzüm sapsarı oluyor kusuyorum o yüzden kötü oluyorum bide arabaya binince benim kizce nedense o da rahatsız olup bazen iki gün nadir hareket ediyor yoksa her gün giderim
(104 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bide kız bişey dicen az önce suyum sandım ama galiba küçük abdestim di birden su geldi bildiğin iç çamaşırim ip ıslak oldu beZden bile attı ama öyle su değildi bakalım belki buda bı belirtidir inşallah bugün sancilarim başlarda evde sancimi çeker hastaneye gittiğimde yarım saat içinde dogururum hep bu dua yı ediyorum
+1 oy
(2,423 puan) tarafından

Gelmiyormuuuuğğğğ :D o daha ilk okula gitcez :D

(4,994 puan) tarafından
Gidecek tabi teyzesi :D
(2,423 puan) tarafından
Hahhahh doğur gari de post ac :D
+1 oy
(1,948 puan) tarafından
41 e kadar yolu var 
+1 oy
(1,379 puan) tarafından
39+4 te geldi benimki 
+1 oy
(346 puan) tarafından
benimde 38+3 ama ne sanci ne agri hic bi sey yok:)))
0 oy
(44 puan) tarafından

Bende yarin 40 hala bi tik yok :)arada sanci oluyor ama yalanci :)

(4,994 puan) tarafından
Benim de aynı yalancı sancım var ama nstde 20 çıkıyor :)
(44 puan) tarafından
Bnm nst de 25 i cok az gecmisti cuma gunu yarin tekrar gidecem bakalim :)hayirlisi olsunda
0 oy
(290 puan) tarafından

Biz de perşembe günü saat 10:30 gibi kavuşacağız inşallah. Gerçekten zaman geçmek bilmiyor son zamanlar :D

0 oy
(1,635 puan) tarafından
Ben beeeennnnn 40+3 hastaneye yatıyorum şimdi 
0 oy
(346 puan) tarafından
sinirim psikolojim her seyim bozuldu kaynanam dogumda koyden yanima gelicek ikide bir arayip duryo ne zaman doğuruyo hi agrisi yok mu doktor kesin tarih vermiyo mu günüm 4 nisanda bitiyo 4 nisandan once  de olur sonrada orasini lah bilir diyorum anlamiyo ya kizlar ben normal dogumun kesin tarihini nasil verebilirim Allah aşkına 38+4 olduk ne agrim var ne sizim var esimde sabah hic mi agrin yok diyo herkes diyo sen deme bari dedim cocugu gününden once mi cikartiyim dedim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseslerin_annesi (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 247 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseslerin_annesi (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 17anneyiz (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 517 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde 3mhnads (1,934 puan) tarafından soruldu

379,452 soru

11,358,545 cevap

34,833 kullanıcı

...