0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nasıl anlayasabiliyor musunuz özellikleri falan?

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Esim degil de ablam basak burcu kimseyle anlasamaz :D belki de burcundan degil karakterinden kfkdkk 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Kendini beğenmiş temizlik hastası sürekli ben yparm ben bilirm tavırları  ve egosu diyim dünyanın merkezi sanatlar kendilerini :D

tarafından
Evet ever doğru buldib
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Eşim değilde ben başak burcuyum:)
(5,938 puan) tarafından
Ben de gerçekten hiç sinir yok Eşim diyor insan sinirlenmez mi hiçbir şeye ;)
(110 puan) tarafından
Bence sakin olmak güzel sözde eşime sinirli diyorlardı ama ben ondan sinirli olunca o beni sakinleştirmeye çalışıo bazen o bana diyo ya biraz sakin ol :D :)
(5,938 puan) tarafından
Yani İki taraftan birinin Evet sakin olup alttan alınması gerekli ama benim eşim de çok sakin biri kolay kolay sinirlenmez  sinirlense bile haberlere kızar;) yani Küfür hiç duymadım ben 12 yıldır tanıyorum ağzından lan lafı dahi  çıkmadı
(110 puan) tarafından
Bu Bi erkekte en güzel huy olsa gerek şükürler olsun ki benim eşimde küfür falan etmz  :)
(5,938 puan) tarafından
Ben tahammül edemezdim illa aldatmak ya da dayak atmak değil bazı şeylere sebep olan küfür etmiş olsaydı gerçekten bir gün dahi duramazdım Çünkü ailemden böyle bir şey hiç şahit olmadım
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Benim eşim başak burcu çok şükür melek gibi bir insan kuzum 
tarafından
Bazen melek bazen şeytan bende anlamiyorum
(4,759 puan) tarafından
Hahaha aynen canım o anki ruh haline göre kuzum
0 oy
(659 puan) tarafından
Esim degil bem başak burcuyum ve surekli ters dusuyoruz :D 
tarafından
Nornal benim esim oyle sinir oluyom
(659 puan) tarafından
:D bizi gorsen evin icinde birbirimiz yiyip duryoruz o biraz lider ruhlu ben ne dersem o olsun diyor bende hagir ben diye tuturunca arada ters dusuyoruz ama yinede birbirimiz olmadan yapamiyoruz konušadan duramiyoruz :D
0 oy
tarafından
Esim değil de ben başak burcuyum
0 oy
(940 puan) tarafından
Ben başak burcuyum 

Çok gicigimdir 
0 oy
(183 puan) tarafından
Cimri ama tutumluyum diye ortada gezen. Yanlış da biliyor olsa asla kabul etmeyen kendi dediğini doğru sanan daha fazla sayamayacağım göz yaşım pıt:/
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Eşim koyu başak burcudur. Aşırı titiz, bakımlı ,fit, kendine inanılmaz Güven ve var ego tavan.  Kehdima çok dikkat eder. 2 buçuk yıldır evliyiz hiç haklısın dememiştir bana
(1,016 puan) tarafından
Ayy eski postmuş kim hortlattı, ben de yorum yaptım:(
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Esim ve iki kizim basak burcuu. Kizlarim deil ama esim zore egoisttir. Basak burclarindan nefret ederiim. Anlamak mumkun deil

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 182 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ysb (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 638 göst.
0 oy
9 cevap 483 göst.
18 Mayıs 2019 Aile kategorisinde esnibe1113 (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 189 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu