0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (940 puan) tarafından
Koz8m yengeç burcu 

Çok değişik bir ruh haline sahip mesela güldürüyorum gülüyor kahkaha atıyor arkasından ağlamaya başlıyor.

Yada çok kötü ağlıyor birden susuyor:) 

Çok şeker ya 

15 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından

Yiğenim yengeç burcu çok alıngan olduğu için sürekli ağlama modunda :D  ama cok dobradir pat par herşeyi söyler henüz 11 12  yaşlarinda 

(940 puan) tarafından
Benim kız bir ağlıyor bir gülüyor:)
(9,626 puan) tarafından
Ne kadarlık canım küçük mü  işte öyle ani duygu değişimi yaşıyolar ☺️ Rabbim ağlatmasın hep güldürsün inşallah
(940 puan) tarafından
Amin 7.5 aylık :)
(9,626 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bağışlasın eğer kötü bi durumu yoksa inşallah düzelir şimdi ne denir onuda bilemedim ☺️
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Yükseleni yengeç  gününde dogsaydi yengeç Burcu olcakti şimdi boğa  Burcu yükselen le yengecten vazgeçmedi babamız da yengeç
0 oy
(777 puan) tarafından
Büyük oğlum yengeç burcu.Allah yardımcın olsun canım zor burç vesselam :))
(940 puan) tarafından
Zor?evet hemen ağlıyor çok ilgi istiyor hep?elm mmm sesler çıkarıyor 7.5 ay dir öğlen yemeği yok yiyemiyorum
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Benim kız yengeç burcu değil ama bn yenğeç burcuyum olur mu hahajkbv
(940 puan) tarafından
Olur :)
0 oy
tarafından

Ben inanmıyorum burçlara neden bilmiyorum ama hani yaşantımla alakası yok gibime geliyo 

tarafından
Belki yükselen burcunu taşıyorsundur :D
tarafından
Ben de yengeç burcuymuşum sözde
0 oy
tarafından

Bende yengeç burcuyum benm ruh halimde hep değişken aynı kızın gibi :D normal yani oluyor öyle hep :D

0 oy
tarafından

Çocuğum değil ama ben yengeç Burcuyum küçükken bende öyleydim gerçi şimdi de öyleyim :D

0 oy
tarafından
Benim kızımda yengeç ama ben inanmıyorum burçlara hiç takip etmem çok şükür bebeğim 7 aylık daha ağlamayı bilmez 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bebeğim değil ama ben yengeç burcuyum biraz zor burç kendimden biliyorum :D 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bebeğim değil de ben yengeçim keşke birde yengeç bir bebeğim olsaydı ikizler olacak sanırım benim ki .. :)
(3,895 puan) tarafından
Benim bebeğimin burcu değil de yükseleni yengeç sayılıyor my?
0 oy
(620 puan) tarafından

Oflum6aylik aslan olcakti yengeç oldu malesef. Duygusal olmasini istemiyordum alan daha güçlü karakterli. Ama bizde ağlama yok hiç. Sadece yabancı görünce icleniyor dudak buzuyor sonra alışıyor. Bu aylar olirmus böyle zaten :)  Ama güzel burçları, merhametli iyi olurlar. Kardeşim de yengeç çok temiz kalpli<3

(940 puan) tarafından
Evlerine ailesine düşkün olurlar en cok ta o sevindiriyor beni bende başak burcuyum kızımın yüksekli de başak
Eşim akrep bakalım neler olacak evimizde :)
(620 puan) tarafından
Ben de Başak burcuyum eşim boğa sakiniz hepimiz de :) senin esinin burcu fenaymis:))
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Bende yengeç burcuyum ağlanacak şeye bazen ağlayamoyorum ağlanmaz şeylere ağlıyorum sonra Bi mutluluk geliyo garip bişe bide hamileliğin katmış olduğu hormonu hesaba koyarsak:)))
(940 puan) tarafından
Ciddi misin aman allahım bem nasıl bir kız büyütecem şenlik var :)))
(2,244 puan) tarafından
Sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin canım benim çok kırılgan bi burç o Bi gerçek ki ben 7 aylık doğdum normalde ağustosta doğmam gerekiyo ne zaman doğarsan o burç gerçekten seni taşıyo
(940 puan) tarafından
Rabbim kızımı bir kez bile kirmama izin vermesin
(2,244 puan) tarafından
Oy kuzum benim çok tatliş Bi annesin sen rabbim evladını sana hayırlı evlat eylesin tırnağına zarar gelmesin inşallah :)
0 oy
(157 puan) tarafından
Ben burçlardan pek anlamam ama 12gün önce doğdu ikizler burcu oldu, gününde olsaydı yengeçti, ama dediğiniz herşey benim oğlumda da var yaa
0 oy
(17,841 puan) tarafından
Cidden burçlaramı inanıyorsun bide sorduğun kişi bebek şaka gibi yaaa
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Bebeğim oğlak ben yengeç, bende aynı öyleyim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 237 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 130 göst.