0 oy
936 göst.
Aile kategorisinde tarafından

1 haftadır eşimden ayrıyım dün uzun bi mesaj atmış keşke seni göndermeseydim artık ağlayacak kıvama geldim herşeyimi sen hazırlardın sen ilgilenirdin heryerde senin kokun var demiş. Kavuşmamıza daha 1 hafta var ve bende özledim ama yanındayken hiç sarılıp etmezdi mesafe iyi sanırım  :D  

9 Cevaplar

+1 oy
(351 puan) tarafından

Her işini sen yapıyorsun demek ki farkına yeni vardı :D

tarafından
Yani evde her iş bende çorabına kadar ben veriyordum:))))
(507 puan) tarafından
Bende canım öyle ya doğum yaparken çok zor oluyor kocam kalk yeter yatın diyordu ki kaynanamla beraberiz ama ne yapacan picin kurusu annesini tutar bizi dusunmez ben adam çocuk dogurdm asi olmadimki iki günde ayağa kalkıp iş yapayim
-Reklam-
+1 oy
(1,722 puan) tarafından
:)) bnüm eşimde 2 hafta bnim baş örtüme sarılıp kokumla uyumuştu kesşnlille mesafe bazen iyi oluyo yoklupumuzda kıymetimiz anlaşılıyo gerçi eşim hep vıcık vıcık olmayı seviyo ama bn özlüyorum onu iyi oluyo :) 
tarafından
Bizimki hiç arada sırada öper sarılır felan birtek uyumadan önce sarılır
0 oy
tarafından
aman hep yalan aha benmki pubc oynuyo az sonra cırlarım ama :)) gidince biyerede söyle böyle he canm he diycen:))))
(493 puan) tarafından
Bende tarayacam evi az kaldi :))) hahah ne gicik bir oyun ya vallahi insallah en kisa zamanda sklr insan ister istemez bagilmi oluyor bir ara bende okeye takmistim saatlerce hayattan kopuk sekilde tabi bekardim:) bunaldikca yanina uzaniyorum hadi artik ölde biseyler yapalim diye ölup birakiyor :))
tarafından
benmkide ayni ya :)
(507 puan) tarafından
Benim kocamda kayinima oynuyor Kayinim kocama bağırarak öldn diyor ama tekrar oynuyorlar
(493 puan) tarafından
Bagilmli olmak kotu bir durum insallah en kisa zaman sklp dunyaya donerler :)) bnm esim ck sklgan sabirla sklacagi gunu bekliyorum
(446 puan) tarafından
Aynen benimkinde pubc de
0 oy
(1,379 puan) tarafından
YNında iken deger bilmıosa malesef ozledıgınden degıl g.... Nu toplayan olmadığı ıcın 
(758 puan) tarafından
Ahh cevriye :)
tarafından
Öyle pek sarılmaz ama hep der iyiki varsın der
(1,379 puan) tarafından
Minik noldu kızzz :*
0 oy
(185 puan) tarafından

Benim hanzo asla böyle yazmaz 1 yılda ayrı kalsak :D:D

(105 puan) tarafından
Hahaha aynen :D
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canim benimde eşim 40 gün eğitime gitmişti çok zordu valla artik diyor birdaha seni hiç yanımdan ayirmayacam diye
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Bunu benmi yazmisim diye baktim durdum:) bir haftadir annemdeyim cok ozledim gel dyor nerdeyse aglayck . Yanindayken kiymet blmyordu ama :) bende zaten ozlesin diye geldim:)))
0 oy
(507 puan) tarafından
Benim kocamda hemen der gel falan ama bilmiyorum  ev temizlik yemek icinmi yoksa gerçekten özlediği icinmi o konuda hem fikirim bide annasi var Annam yorulmasn diyemi bilemedm
0 oy
(475 puan) tarafından

Postundaki yazında kendimi gördüm bi an:D

Al bendende o kadar yanlarındayken değerimizi bilmezler ana evine gidince felekleri şaşıyo evet haklısın cnm arada bir kısa ayrılıklar iyidir değerimiz anlaşılıyo bende düşünüyorum aslında ama ameliyat işi var bebeğim küçük çıkamıyorum malesef neyse maşallah size nazar değmesin kocişinle aşkınıza:kissing:

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 729 göst.
18 Kasım 2022 Aile kategorisinde RecoCo Minikco (2,689 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 764 göst.
13 Mart 2019 Aile kategorisinde Afacanin annesi (278 puan) tarafından soruldu

379,003 soru

11,344,658 cevap

34,808 kullanıcı

...