0 oy
1,280 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından
Bizde eşim 8 de işe gidiyor 8 de geliyor bazen daha erken gelsigi zamanlar yemek yiyoruz sonra telefonunu eljne alıyor o alınca bende biraz oynuyorum sonra bu sekil devam ediyor artik çok sıkıldım inidr su telefonu deyince de kızıyor benim işim bu gelen mesajlara cevap veriyorum Instagramdan yazıyor... bu şekil su an da bebek yatti hala yazıyor arada sa arabalara bakıyor ne yapmalym

39 Cevaplar

0 oy
(2,597 puan) tarafından

Taş çatlasa 5 dakika:D

(62 puan) tarafından
Niye böyleler ya kafama takıyorum
(2,597 puan) tarafından
Anca işteyken 10 defa arar ama eve gelince tık yok :)
(2,351 puan) tarafından
Ahh canm benmm ne guzl bi yorum o ole  :)) bnmkide calisirken öle en son kavga ettm enerjimi sömürüyosun bu ne bicim evlilik die smdi hamgi filmi izliyelim diyo tabi evde  2 haftadir oda etken olmus olabilr :)
(2,597 puan) tarafından
Ne güzel biraz olsun düzelmiş benimki hala çalışıyor evde dursa heralde hiç konuşmayız ahaha :)))
-Reklam-
0 oy
(15,997 puan) tarafından
Saat bazında hiç takip etmedm 
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Hiç mi sohpet etmiyor senin le
(62 puan) tarafından
Ediyor da daha çok telefonnn...
0 oy
tarafından

1dk nasılsın napıyorsun  iyim sen nasılsın o kadar:D

(62 puan) tarafından
Aynen az önce eee diyodu sanki dalga  geçiyor
0 oy
(3,142 puan) tarafından

Yani hiç hesap etmedim:D elimize telefon aldığımız da oluyor beraber tv izlediğimizde yemekte zaten berabersek sohbet ederiz ayriyetten te sohbet ederiz bol bol

(62 puan) tarafından
Maşallah ❤
0 oy
(1,449 puan) tarafından

En temizi benimki hic etmiyoruz :D

(62 puan) tarafından
Neden yaa etmelisiniz etmeliyiz bencee
0 oy
tarafından
düzenlendi

git kucağına otur elinden telefonu al yana koy askim bu zimbirtiyla fazla ugrasmadin mi de nazli nazlı :woot:

Bizim öyle sıkıntımız yok bazen oturup konuşuyoruz yada telefona giriyoz birlikte  bazen yeri geliyor sabah 5 kadar sohbete dalıyoruz 

(62 puan) tarafından
Çok yapmışım ama sorun şu kendisi neden düşünemiyorr
(7,451 puan) tarafından
Ahahahaha tövbe tövbe (≧▽≦)
tarafından
Tecrübeyle sabit☺️☺️☺️

Yoksa başka türlü olmuyor onlara kızınca eline bir şey geçmiyor ama nazik nazlı davranınca o alışkanlık gidiyeahhhhh
(360 puan) tarafından
Haha benim bacım örnek kadın :)))))
tarafından
Aşkım benim ❤❤❤☺️☺️☺️
0 oy
(906 puan) tarafından
Ah bu teknoloji hayatimizi bize yasatmaz yapti ya , esinin bu aliskanligindan vazgecmesi lazim ama bunu istemesi lazim kimye kimseye zorla birseyi yaptiramiyor malesef...

Esimde bende telefon hastasi sayiliriz sizin kadar olmasada , bebis geldikten sonra birakmayi dusunuyorum, onada biraktiracam artik, ben birakirsam oda zamanla birakir diye dusunuyorum
(62 puan) tarafından
Ben zaten çok oynamam bebegim var benimde günüm onla geçiyor eşim gelincede ondan biseyler bekliyorum ama o işine adamış kendini
(906 puan) tarafından
Bebegi ver eline onunla oynasin ))
0 oy
tarafından

Gunde 50 kere ugruyo olmadi ariyo saat tutmadim hic :D

(62 puan) tarafından
Maşallahh kuzumm❤
0 oy
tarafından
Isteyken konusmayz sabah ben uyanmadan ciktigi icin günaydın diye ararm. Aksam da o gelirken bsey lazim.mi diye arar. Ama gelince konusurz uyuyana kadar isten evden. Elimizde telefon olsa da baktgmz seyleri de birbirimizle paylaşırz.
(62 puan) tarafından
Bizde arada bu sekiliz ama eşim işine çok daha düşkün
0 oy
tarafından
Adamın basının etini yiyorum :DDD
(62 puan) tarafından
Bende yiyorum heralde çok sıkılmaya da gelmiyolar
0 oy
(368 puan) tarafından
Benim esim izne bi gelsin her saat bi sohbetimiz oluyo hem islerimi goruyorum hem cocuklarla ilgileniyom telefon bizde yasak bi araya gelince bi sohbet basliyo bin yere ugrayip ta uyuyana kadar devam ediyo nazar degmesin massallah deyin kizlsr 
(62 puan) tarafından
Maşallah Allah star etsn kuzum
(368 puan) tarafından
Sagol canim  hepimizin inssallah biz belkide bi arada olmadigimizdan boleyizdir bilemem
0 oy
tarafından
Yemekten öncede bn yemekten sonrada bn vlla yaşatmam onu saatlerce bn dışında birşeylere ilgilendiğinde
(62 puan) tarafından
Tebriklerr
0 oy
(49,770 puan) tarafından
saat tutmadim ama genelde konusuruz is yerinde tele bakamadigi icin ivde bakar kizarim bırakır o sira elayla.ilgilenmem gerekir bakarim yine elinde.telefon derken arada sohbette ediyoruz :)
(62 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
(49,770 puan) tarafından
benimki bagimli degil ama konusurken falan bırakıyor :)
0 oy
(738 puan) tarafından
Eşim görevde benim müsait olunca bir iki saat sadece başka da yok :(
0 oy
(16,082 puan) tarafından
gecenler de sabaha kadar sohbet etmiştik
0 oy
tarafından
24 saat kocam ynaimdan ayrılmaz 
0 oy
tarafından

Akıllı telefonlar toplanmalı eski tuşlu telefonlara geri donulmeli sosyal medya da yasaklanmalı bu ülkede :D

0 oy
(7,096 puan) tarafından

Benim eşim yurt dışında calisiyo ordayken sık sık arar akşamları da baya konuşuruz çok nazik romantik olur hatta turkiyeye izne geldiğinde o adam gidiyo yerine öküz geliyo vallahi cildirtiyo beni :D ama ben uyanık kızını o ne sürüyorum hemen bi tripler bişiyler yola getiriyorum ama onunda etkisi 2 gün suruyo sonra gene aynı taş aynı hamam anam yok vallahi bunlar bizi yedi bacım :angry:

0 oy
(2,772 puan) tarafından
İşteyken satte bir arar en az 5en çok 30 dakika falsn sohbet ederiz eve gelincede benim çenem durmaz :) 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 640 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (554 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 618 göst.
9 Temmuz 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Miss.Berna (4,168 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 412 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Benisal (275 puan) tarafından soruldu

396,346 soru

11,855,814 cevap

35,949 kullanıcı

...