0 oy
314 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (907 puan) tarafından

image

image

Birazda rahatlayalim demi, bu kadar stresten sonra hakettik bence..Endiseli hamislere gelsin..

4 Cevaplar

0 oy
(1,491 puan) tarafından

Allahım korusun ya ne bilim hâlâ korku var sonuçta evde 3 küçük çocuk daha var :'(

(907 puan) tarafından
O illaki oluyor canim tedbirli olmakta fayda var tabiki ama bazi arkadaslarimiz bunalimda belki iyi gelir diye paylasayim dedim ))
(1,491 puan) tarafından
Al benden de okadar panik atağım var arada bir ağlama tutuyor doğum yapmaya kontrol e gitmeye korkuyorum :(
(907 puan) tarafından
O panik atak hamilelikte tavan yapiyor zaten canim, birde bu vaka allah yardimcin olsun
(1,491 puan) tarafından
İnşallah geçer ya Allahım hamileyiz duamızı kabul etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından

Millet ishal olsa bille ben coronayim deyip bunalıma giriyorlar...

(907 puan) tarafından
Haha valla millet olarak piskolojimiz uctu desene)) ben cok evhamli birisi degilim hep rahattimdir ama tedbirli tabiki )
tarafından
Vallah insan ister istemez korkuyor
0 oy
(127 puan) tarafından
Sağ olun. Bende güya çok düşünmemeye çalışıyorum ama her gece rüyamda corona hastalığının yayıldığını çok daha kötü olduğunu görüyorum. Bir de güya dünyanın sonu geliyormuş bebeğimi göremeden ölücem diye üzülüyorum. Hamilelik psikolojisi heralde akıl mantık kalmıyor insanda:(
(907 puan) tarafından
Oyle oluyor canim, bir ara iki gece oldu bende.Gece uyaniyorum bunalimdayim..Olecekmis gibi hissediyorum,mutsuz berbat dunya diyorum,esime birsey olacak diye korkuyorum,cocuguma.Ama sonra bos vesvese yapmamaya karar verdim )) allahim kimetimizi nasil nasip ederse oyle valla ....Tedbir benden takdir allahtan
(127 puan) tarafından
Ah bir de rüyalarımıza girmese. Ne kadar boşversem de rüyamda görüyorum çok gergin uyanıyorum. Son 3gecedir hep böyle kötü şeyler görüyorum. Sonunda haberleri izlemeyi filan bırakıcam
0 oy
tarafından
allah razi olsun canim.  valla ici rahatlatıyor insanın ama bi nebze kendime getirdi beni 
(907 puan) tarafından
Rica ederim canim takip ettigim bir doktor paylasmisti...

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde SL (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedosss (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedosss (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
10 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hkilinc (18 puan) tarafından soruldu

377,983 soru

11,313,662 cevap

34,750 kullanıcı

...