0 oy
1,026 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
Evet bazılarınızın  kaynanası  belki  iyi olmaya  bilir  ama bu saygısız lik  yapmamız  gerektiği  anlamina  gelmez  biliyoruz  ki çocuk  büyütmek  zor  ve eşlerimizi  bu yaşa  kadar büyütmüş  bizde  birgün  kaynana  olacağız  şahsen  gelinimim  böyle davranmasi  hoşuma  gitmez  bakıyorum  biri koronaya  yakalansin  biri başka  birşey diyor  gerçekten  çok ayıp  kötü  olabilir mesafe  korsun  araya  ama bu kadar  haddimizi  aşmak  hiç  hoş  şeyler  değil kaynana  olacağımızı  unutmayalım lütfen 

24 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Kaynana yüzünden dayak yiyen anne baba evladiyiz ,

Anne babamız bize kiyamazken , elin kadını kalkıp bizi dovdurtmek zulüm etmek zorunda değil , kimse ona bu hakkı vermiyor,veremezde ,

Kaynana ise kaynanaligini bilsin , ve saygı beklesin, o büyüklüğünü bilsin biz her türlü saygı gostermesini biliriz 

(191 puan) tarafından
Canım biliyorum  benim babaannem  neler  yaptı anneme  annem kus  gitmiş  anneannnemlere  ben 3 yaşınaymışım anneanne  annem  bizi  bırakmasin  soz  koltuklarda  zıplamayacam  demişim  psikolojiye  bak annem yinede  hiç saygıda  kusur  etmedi  olurken  çok  pişman  oldu  helvalık  istedi  belki  cenneti  böyle  kazancak  annemde
(85 puan) tarafından
Benim annem hata yapsın yaptı derim mertçe erkeklerde keşke biraz mertlik olsa
tarafından
Benim eşimde oyle bide o 14 yaşındayken babası evlenmış uvey yanı ama o ne dese o
tarafından
Kesinlikle katılıyorum sana kuzum. Insan olmayana saygı gösterilmez kendi değerlerini kendileri düşürüyor
(85 puan) tarafından
İşte erkek milleti değişik
-Reklam-
+1 oy
(5,376 puan) tarafından

Bazıları hakediyo herkes insan sonuçta kaynana büyük diye ağzmza etcek değil afedersin herkes yerini bilsin gelin yada kaynana değil olay haklı haksız olmak bnce :ermm:

0 oy
(2,078 puan) tarafından
Katılıyorum kuzum +++++
0 oy
tarafından
Tartismaya acik kapanir simdi
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Aynen bide yorum yapıyorlar olayin ic yuzunu bimeden etmeden vebal aliyorlar sanki o gelinin hiç suçu yok 
(191 puan) tarafından
Canım bazılarına  bakayorum  gelininde  kaynanadan  alt  kalır  yani  yok
0 oy
tarafından

Hicbir zaman kaynanam gorumcem hakkinda konusmadim konusanada cvp vermedim herkesin kendi sorunu sende gormeyiver

tarafından
Bende seni artıladim gulum  :)))
tarafından
Ahahaa☺☺❤❤❤❤❤
tarafından
Kalp kalbe karsiymis ayni anda hemde  :)))
tarafından
Aynnennnnn canimmmm❣
tarafından
Mervosum ♡♡♡♡♡♡♡
0 oy
(656 puan) tarafından
Benim kocayi annanesi büyütmüş:D kaynanam brnim bebeye annelik yapmaya calisir ama genede sabir sabir sabir diyorum kesinlikle beddua etmem cunku annemin basina gelse nasul uzuluruurm oda esimun annesi sonucta ama benim kaynana koranadan beter inanki :D
(191 puan) tarafından
Oluyor  canım benim babaannem  neler  yaptı  anneme  hiç unutmam  ams olurken de helallik  istedi
0 oy
(13,887 puan) tarafından

bende çok çektim kaynanadan ama saygıda hala kusur etmem yarın bizde yaşlanıcaz sonuçta

(191 puan) tarafından
En ıyisi  canım
0 oy
tarafından

Kesinlikle katılıyorum yani eşlerimizn Hatırına Bile en iyisi susmak :getlost:

tarafından
Aynen öyle canım kimse istemez ailesi sonuçta biz bile istemeyiz düşün annemiz hakkında olumsuz yorum yapıyor kocamız ne kadar zorumuza gider
(191 puan) tarafından
Aynen canım
(85 puan) tarafından
Benden de aynı şeyi bekliyor eve gelince ben yoruluyorum ben düzeltiyorum iki gün sonra bozuluyor
(85 puan) tarafından
Biz köle miyiz acaba
tarafından
Neyi kuzum anlamdım
0 oy
(1,986 puan) tarafından
O tarz konusmak tabiki hos degil ama bende kaynanam gibi kaynana olursam gelinim benide konussun haketmisimdir .

Ben yasadiklarimi insallah gelinime yasatmicam herseyiyle dort dortluk alacam. dogum gunuysede bi kazak bile olsa alacam icimde ne kaldiysa yapacam insallah 
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(15,699 puan) tarafından
O tarz postlari hiç sevmem okumam yorum da çok nadır yaparım 
(191 puan) tarafından
Insan görünce  çok  üzülüyor
0 oy
(119,331 puan) tarafından
Valla hic kimseninki benimki kadar kotu olamaz senin kaynanan sana icinde domuz olan bisiyi bile bile yedirse sen saygi gostercenmi?????
(15,985 puan) tarafından
Ona bakarsan bende kaynanama Kimsenin yanında bişey demiyorum susuyorum. Ben sadece ikimizin olduğu zamma sinirimi bozarsa laf söylerim.
(191 puan) tarafından
Iyi söylemeler
(191 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yazıyı sildim  kalmasin  burda yalnız anlama
(15,985 puan) tarafından
Bak canım sabırlı olabilirsin. Sende ki sabır bende de olsa bende bişey demem susarim. Ama insanın damarına damarına basıyor. Babam beni kaynanam aşağılasın diye evermedi.
(191 puan) tarafından
Malesef  canım kimse onun  için evlendirmedi  mükafatını  öteki  dünyada  alırız  ınş
0 oy
tarafından
düzenlendi
Kesinlikle katılıyorum kötü de olsa iki de bir yermek için konuşmamak lazım 
(191 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Valla kaynanami hic sevmem ama evime geldiğinde asla saygida kusur etmem en az bir hafta kalir rahat ettiririm saygı farklı sevmemek farkli
(191 puan) tarafından
Aĺlsh  razı olsun  mükafatını  alırsın  ins
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Asla beddua etmem koronaya yakalansin felan diye. Ama hiçte sevmem kendisini çok çektirdi bana . Ama ben düşmanım olsa yine beddua etmem.
(191 puan) tarafından
En  ıyisi  canım
0 oy
tarafından
Herkesin kendi fikri kendi hayati canım kimin ne yaşadığını bilemeyiz. 

Ama şöyle de bir şey var saygı da kendiliğinden olan bir şey değil bazıları saygıyı bile haketmiyor büyüklük yapmayana saygı gosterilmez
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Valla canım k.bakma ama kocami anasi büyüttüyse beni debenim anam büyüttü. Bizde insan evladiyiz. Bana acimayan kaynanaya ben niye aciyim? Ayrica tabiki büyütecek çocuğunu bakamayacaklari çocuğu yapmasinlar. O kaynana diye de ben kendimi ezdiremem adam olsun adam gibi davranilsin!!
(191 puan) tarafından
Canım emdirmezsin  tabiki  evet  deyip  geçmek farklı  kavgaya  girmek  farklı
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Bi erkek anasının ağzına bakıp evindeki kadını huzursuz ediyorsa yada dövüyorsa annesinin ağzına bakıp kimse kusura bakmasin anasının dizinin dibinde otursun evlenmesin kaynana kötü davranıp eş esini koruyorsa laf söyletmiyorsa kaynanada hiç bi halt yemez herşey karşılıklı kimse tek taraflı suçlu olamaz :)

(191 puan) tarafından
Burda tek  suçlu  erkek işte canım eş insan-ı  rezil de eder vezir de  eder
0 oy
(548 puan) tarafından
Herkes icinin yangınından  konusyo. Bnde kaynanamdan cekıyorum ama kımseye anlatamıyorum.. Buraya yazıp arkadaslarla dertleşiyor bi nebze rahatlıyorum. Blkı dıger cekenlerde benım gıbıdır. Ama bu demek degıldır saygısızlık yapıyorum.. Kımse kımsenın ne cektıgını bılemezkı. 
(191 puan) tarafından
Canım benim  bir babannen vardı  onun üzerine  kimseyi  görmedim  kötülükte  malesef  iyi bulmak bazen zor  ms koronaya  yakalansin  veya ******  ismi takmak hos degil kaynanası  gormiyor olabilir  aĺlsh görüyor
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ağzına sağlık canım, çok haklı bir tespit 
(191 puan) tarafından
Sağol  canım

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 316 göst.
0 oy
3 cevap 310 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy