0 oy
570 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
Kızlar 19 yaşındayım erken evlilik yaptım eşim şuan asker bende 30 haftalık hamileyim kayınvalidemle birlikte kalıyorum allah başımdan eksik etmesin onu kızı gibi sever sayar beni eşimin haksız olduğu konuda hep savunur beni Hiç kimseye de ezdirmez ama yalnız hissediyorum eşimin yokluğu çok belli oluyor hep moralim bozuk içim buruk bebeğim de etkileniyor illaki bu durumdan içimi dökmek için yazdım yoksa rahat edemicektim 

7 Cevaplar

0 oy
(1,948 puan) tarafından
Ne kadarı var daha eşinin canım 
(117 puan) tarafından
6 ayı var daha yarıladı canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uzulme canm dua et insallah esinde sagsaglim gelr çok şukrt esinin ailesi sna karsi iyiymis burda kaynanadan yakinan arkadslarmz cok
(117 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım eşim sağ salim gelsin başka birşey istemiyorum
tarafından
İnsallah gelr canim dua et hamilesn dualarn kabul olr
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun canım. Üzülmemeye stres yapmamaya çalış. Bende hamileyken çok stres yapıyodum sıkıntılarım vardı sinirliydim çok ağlardım onunla alakası var mı bilmiyorum ama şimdi dikkat ediyorum da kızım çok duygusal sinirli ve daha yeni 5.ayını bitirdi yani düşün ;)

(117 puan) tarafından
Anladım canım bebeği de etkiliyor bu durum
(2,332 puan) tarafından
Aynen canım malesef
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım gözlerin yolda kalmasın rabbim kavuştursun tatlım 
(117 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(185 puan) tarafından

Zor günler kolay değil ama dayan kendine meşgale bulmaya çalış olmazsa kaynananin öyle olmasında çok gigüz değerini bil :D

(117 puan) tarafından
Aynen öyle canım kayınvalidem kötü olsaydı herşey daha zordu ama Allahtan çok iyi biri
0 oy
tarafından
Seni anlıyorum cnm benim eşimde eğitim de 23 haftalıgm annemde kalıyorum hamilelik bide özlem oluyor tabi bazı anlarını paylaşmak istiyorsun yanında olup 
(117 puan) tarafından
Aynen öyle canım çok zor
0 oy
(355 puan) tarafından
Bnmde esim eqitimde hayatim 53qun oldu onsuz yataqa qireli hala cay ictiqi bardaqi yikayamadim bile mutfak dolabimn en deqrli parcasi oldu. Oyle ozledim ki warliqini bole dusununce deli olucak qibi oluyorum.. Esimn ailesyle ayni binadayiz ama kndimi senin qibi cok yanliz mutsz hissediorum icimden hicbirsey yapmak qelmiyor sanki kmsem yokmus qibiyim bian once benide yanina alsa keske

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,405 göst.
8 Mart 2019 Diğer kategorisinde Oğluşannesi (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,513 göst.
0 oy
8 cevap 906 göst.
0 oy
31 cevap 1,198 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu

378,427 soru