0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Selamun aleyküm öncelikle allahin selami üzerinize olsun ben 32 haftalik hamileyim bugün bebisun bazi kiyafetlerini yikadim sizce cantami hazrlamalimiyim yoksa erken mi 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hazır durmasının bı sakıncası yok.ben 35+2 daha hazır değil onu da geç koyacaklarimi bile almadım.sen benim gibi olma hazırla koy kenara 
tarafından
Ben virüsten once baya almistim bi kac parca eksikti bugün kargo getirdi drek hepsini yikadim astim sabah utuleyecem en nefrett ettgim iş ütü ama gel gorki biranonce kurusalrda utulesem dyirm :) bu arada civilde indurim var canm almak istersen bseyler bak derim ben irdan aldim
tarafından
Bebek kıyafetleri hiç utulemedim :) tabi şimdi salgın ortamında iyi olabilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hazırla kuzum hazır dursun 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Yok cnm erken değil bence hazırla koy bı köşeye hazırda dursun 
0 oy
(13,889 puan) tarafından

ve Aleykumselam canm hazırla kenarda dursun

0 oy
(2,119 puan) tarafından
Ve aleykümselam, 39 da hazırladım ben 41 de doğdu. 32 erken gibi geldi. 
tarafından
Oo senin bayagi gev gelmiş canm ya benm seseryan 28 mayısa gun aldik allah'ın izniyle 39
Cu hafta olmuş oluyor bi arkadasm bugün 31 haftalik dogum yapti acikcasi korktm bende
(2,119 puan) tarafından
Suni sancı almasam geleceği yoktu zıpırın, canım sezeryansa 1 hafta öncesinden hazırlarsın, korkma sen herkese aynı şey olacak değil vaktiyle gelir inşallah
tarafından
Insallah canm ya rabbim senin bebisinide sana bagislasin
(2,119 puan) tarafından
Amin cümlemizin evladını bağışlasın rabbim.
0 oy
tarafından

Çantani hazırla bı köşeye köy zararı olmaz ne de ollsa cnm davetsiz misafir çünkü belli olmaz . Sağlıkla al kucağına inşallah:D

tarafından
Cok sagol canm allah razi olsun en iyisi yarin hzirliyim benm eksiklerim var kendime bsey almadim ama onunkiler hersey tamam cok sukur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 269 göst.
28 Nisan 2021 Moda kategorisinde Esraalya (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 417 göst.
25 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 480 göst.
23 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 557 göst.
17 Ekim 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,624 cevap

34,775 kullanıcı

...