0 oy
1,002 göst.
Diğer kategorisinde (10,046 puan) tarafından

Yine bir gün enerji patlaması yaşıyorum, her yeri deli gibi temizliyorum. Wc/banyo yıkandı, mutfak temizlendi, yataklar temiz, ev silip süpürüldü, balkonlar yıkandı, çamaşır makinaya atıldı, aynalar silindi, kapı kolları ve prizler dezenfekte edildi. 

Huhh benim enerjim hâlâ bitmedi:D
Valla zengin olursam bi aşçı tutacağım kendime pek sevmiyorum yemek yapmayı ama temizliğe bayılırım. Siz neler yaptınız tembeller:D

25 Cevaplar

+1 oy
(1,983 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ohh parlatmışsin canım evi :) bende şuan aynı durumdayım bebeği uyuttum ayaklandim temizlik yapmaya bakalım kaç saatte bitecek :D
(10,046 puan) tarafından
Mışıl mışıl uyusun inşallah canım sende işini gücünü yaparsın:))
(1,983 puan) tarafından
Amin canım benim insalh sağol ❤️
-Reklam-
+1 oy
(4,549 puan) tarafından
İşimi bitirdim öğle yemeği yapıyorum acıktım
(10,046 puan) tarafından
Ohh sende erkencisin kolay gelsin canım:)
(4,549 puan) tarafından
Karga b*kini yemeden uyanırsam çabuk biter
+1 oy
tarafından

Hiçbişey çay bile içmedim dahaaa  

(10,046 puan) tarafından
Aaa olmaz ki hadi kalk :D
tarafından
Bak şimdi imrendim çay iciiyorum
+1 oy
(1,379 puan) tarafından
Bn bebeğim ile ilgilendim uyuttum şimdi tost yapcaz eşimle şimdi bugün tembellik yapacam :) eline sağlık kuzum ❤️
(10,046 puan) tarafından
Sağol kuzum benim bugünde tembellik yap afiyet olsun:) ❤
+1 oy
tarafından
Nedenseee hiccc şaşırmadım 
(10,046 puan) tarafından
Niye kız:D
tarafından
Hergun deli gibi temizlik yapiyon
Bendeeeee birazdan bebişimin eşyalarını almaya gidicemmm :D
(10,046 puan) tarafından
Kiz napayım duramıyorum yapmam lazım rahat edemiyorum:D nerden alacaksin:)
tarafından
Kıyafetlerini almıştık zaten ama çantam yok hastane cikisim falan hiçbiri hazır değil odasını alicaz burda Sancaktepe'de biryer var oradan bakicaz aslında içim hiç rahat değil virüsten dolayida işte artık mecbur az kaldı çünkü :/
+1 oy
(592 puan) tarafından

Kahvalti yaptim cay iciyorum :angel:

(10,046 puan) tarafından
Afiyet olsun:)
(592 puan) tarafından
Tesekkurlerr :)
+1 oy
(1,093 puan) tarafından
Ayyy kişke benim evimde temiz olsa böyle :) daha baslamadım ben temizliğe 
(10,046 puan) tarafından
Daha erken başlarsın canım:) biz 7de kalkıyoruz her gün 9da 1 saatcik uyuyoruz kızımla tekrar sonra temizlik:)
(1,093 puan) tarafından
Bizde 6da kalkıyoruz 10da uyuyoruz ama :D ben o ara uyukluyarak bebegi geziniyorum cam demliyorum falan :D üşengec bir koala gibi dolanıyorum zaten hep imrennisimdir ev mi erkenden temizliyenlere
(10,046 puan) tarafından
Ben erkenden yapmazsam o gün kalıyor o yüzden hemencecik başlıyorum:D olsun kuzum yaparsin çocukla anca oluyor benimkide uyanıkken sabahları mama sandalyesinde duruyor öğlenleri pek durmaz cadı:)))
+1 oy
(1,001 puan) tarafından

Daha yerimden kalkmadim bi gozum kapali digeri acik burdayimm:D

(10,046 puan) tarafından
Aaa olmaz ki haydeee :D
(1,001 puan) tarafından
Biraz dahaaaaaaa sjsuxjan
+1 oy
tarafından
Maşallah sana bende işimi bitirdim ev temizlendi makineler çalıştırıldı :)
(10,046 puan) tarafından
Sanada maşallah kuzum:)
+1 oy
(442 puan) tarafından
Bugün kendime tatil verdim ama bir saatte mutfaktaydim kahvaltı hazırla ye topla şimdi çay keyfisi çok yorgun his ediyorum
(10,046 puan) tarafından
Bugünde tatil yap boşver afiyet olsun:)
+1 oy
tarafından
Bende ayni ebrusumm:))wc banyo tamam yerler supuruldu silindi balkon yikandi camasirlar asildi kizimjn kahvaltisini yaptirdim bi mutfak kaldi oraya gircem☺☺☺hihhhh
(10,046 puan) tarafından
Ohh miss ellerine sağlık kuzumm maşallah sanada:D
tarafından
Sanada bitanem  nplm coxuk oldumu oyle yoksa ben aksama kadar yatan biriydim☺☺☺
+1 oy
tarafından

Bu saatte hayatta iş yapamam önce öğlen uykusuna yatıp uyanmam lazım ki işe başlayayım :D bugün halıları yıkamaya vercem mecbur başlıcam temizliğe :D

(10,046 puan) tarafından
Kiz bu saatte yapılır asıl öğlenden sonra insanın canı istemiyor:D ben temizlik bitince uyuyorum öğlen kızımla haha sonra kalkınca yemek:)))
tarafından
Sabah yapamıyorum nedense sabah uykulu oluyorum öğleden sonra uyanınca geliyor bana enerji :D anneannem de senin gibi sabahtan başlardı bi de beni uyandirirdi çok kızardım iş için uyandırıyor diye :D
+1 oy
(6,919 puan) tarafından

Maşallah nazar göz deymesin  :woot:  valla  bı dogursam inşallah. Bende yapicam  temizlik yapmayı Özlüce mi hiç düşünmezdim :silly:

(10,046 puan) tarafından
Amin canım inşallah :D yaparsın yaparsın sen bebişini düşün öncelikle:))
(6,919 puan) tarafından
Önceliğimiz o. Eşim yardım ediyor sağolsun
+1 oy
(3,107 puan) tarafından

Akşama kocamın doğum günü var ben oturmuş dizi izliyorum :D hazırlıklar 0 daha :D:D dünden temizlik yaptım neyse ki :D

(10,046 puan) tarafından
Kalk kız kalk adama pasta yapacaksın daha:D
(3,107 puan) tarafından
Ay yok vala pazar günü yaş pasta yaptım canım çıktı zaten her tarafım ağrıyor :D gidip alcam pastaneden yanına da işte kuru pasta pizza  yemek falan :D zaten başbaşa olcaz fazla abartmicam :)))
+1 oy
(301 puan) tarafından
Kiz banada gel
(10,046 puan) tarafından
Kiz virüs var gelemem:D
+1 oy
tarafından
Evi akşam yatmadan temizleyip yattım camaşırları sabah 5.30 da makınaya attım birtek  evi cekmesi kaldı ev sahibim uyuyo o yuzden biraz daha beklıyecem 
(10,046 puan) tarafından
Ohh maşallah sende bitirmişsin:)
tarafından
6 da adama kahvaltı hazırlayıp işe yolluyorum benim sabah mesaisi başladı fabrika faliyete başladı çok şükür
+1 oy
(16,039 puan) tarafından
Sadece bulaşık yıkadim. Şimdi evi süpürecem sonra kahvaltı yapacam. Gözünü korkutmak istemiyorum ama 2 küçük bebeyle ev işi yapmak zor 
(10,046 puan) tarafından
2 tane mi çocuğun var kuzum Rabbim bağışlasın:) valla şimdilik iyiyiz bakalım:))
(16,039 puan) tarafından
Amin canım sagol
Kızım 14 aylik oğlum 2 aylik  :)
(10,046 puan) tarafından
Oyy sana bağışlasın yavrularını Rabbim inşallah canım maşallah:)
(16,039 puan) tarafından
Amin canım sana da
+1 oy
(7,412 puan) tarafından

Canim bizede gel valla masAllah:D. Bende enerjinin e si bile yok :angel:

(10,046 puan) tarafından
Virüs olmasa gelirdim kuzum :D
+1 oy
(987 puan) tarafından

Ohaa senin enerjinden istiyorum. Bu sabah kalkarken oyy belim belim diye iki büklüm yürüdüm. Oğlum diyor ki anne sen dede mi oldun :D

(10,046 puan) tarafından
Aman kız benim enerjimde başa bela hee:D haha yoruluyorsun haliyle çocuklar yoruyor insanı:))
(987 puan) tarafından
Sorma ya, gece dinleneceğim yerde yoruluyorum. Kızım diş çıkarıyor artık neredeyse bir yaşında ve ağırlaşıyor. Sabaha kadar indir kaldır emzir salla.. Her yerim ağrıyor
+1 oy
tarafından

• :'(ev silindi mutfak temizlendi borek yapildi bi tuvalet banyo kaldi ve hali yikiycam daha  ....
(10,046 puan) tarafından
Tuvalet banyoyu yap halıyı yarına bırak kiz havalar düzeliyor anca kurur:D eline sağlık
tarafından
dunden beri cikar dim.balkinda duriyor gozume batiyorlar yaaa bi d ekaynana basimda bitmeden susmaz bitiryimde sussun bari ... kizimi uyutup.tuvalet bamyoyu yikaycam sonrada halilqri yikacam iki gun once bi kac tane yikadim.bugunde kalani yikayacagim bitsin ....
tarafından
evde buyuk bitmiyor temizligi bi turlu cekilcek cilm var....

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 221 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Livmirmin1993 (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 402 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 216 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneyimmm03 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.