0 oy
2,729 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar yazdıklarımı iyi okuyup bana akıl verirmisiniz ben evleneli 7 ay oldu ama eşim zaten evliydi ama 3 tane çocuk olduğu için sadece çocuklar için biraradalar hani klasik erkek yalanları sandım ilk başta istemedim ama seviyordum telefonuna gizli dinleme programları kurdum evin içinde sohbet muhabet yok sürekli küfür kavga eşi beni biliyor ve onunla imam nikahıyla evlenmişler 12 sene önce ben resmi nikâhıyım ailesi bilir herkes bilir evime gelir giderler çocuklar az büyüsün sonra kadın gidecekmiş ve ben bu süreçte hamile kaldım kimyasal gebelikdi düştü gitti şuan çocuk için tedavi suresindeyim allahimdan hep diledigim rabbim yanlis yapıyorsam kandiriliyorsam beni yuva yikan mikrop kadinlardan eyleme yarrabim diyorum hep o eve de gonderiyorum benim ihtiyacimdan once cocuklarinin ihtiyacıni karsila diyorum yemin ederim ki su mubarak persembe gununde kalbimde en ufak bi yanlis kotuluk yok kizlar nolur akil verin her insan hata yapar yanlisin neresinden donsen kardir ne yapmam gerekiyor ama sunu da bilin normal bir evlilik degildi onlarinki 

67 Cevaplar

0 oy
(1,290 puan) tarafından
Evlilikleri gayette normal 12 sene 3 çocuk ne demek normal evlilik değil diye  kesinlikle yanlış yoldasın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu yaptığının doğru hiç bir yanı yok sen neye güvendin de gittin evli 3 çocuklu adamla evlendin tamda öyle olmuşsun yuva yıkmışsın resmenn o kocaman dediğin kişi adam olsaydı önce o çocuklarının anasına karısına sahip çıkardı neden biliyorsun ilerde sende yarın yolda bırakmayacağını çok yazık o kadına çocuklarına sana ve daha doğmamış o çocuğuna sen evli bi adamı nasıl sevebilirsin ya bide adamın çoluğu çocuğu var Allah akıl fikir versin daha ne diyim ki Allah kimseyi bu şekilde sınamasın diğer karısının açısından söylüyorum 
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Bence devam et o adam o imam nikahli karısını hak etmiyor sende bulmussun kendin gibi bir dengini git evlen...Karinin hayatini kurtar
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Söyleyecek söz bulamıyorum...Allah seni doğru yola iletsin, yaptığına sen kendin bile ikna olmuyorsun ne demenizi bekliyorsun canım, resmî nikahlı bike olsan o adam diye nitelendirdiğin haysiyetsiz evli ve 3 çocuk babası...
0 oy
(73 puan) tarafından
Allah senin gibi pis kadınlardan eşlerimizi babalarımızı tüm erkekleri korusun. O çocukların ahı seni ne bu dünyada ne öbür dünyada asla rahat bırakmayacak bide utanmadan 4 yaşındaki çocuğu ağladı durmadı ondan adam evine döndü diyorsun vicdansız.. Şu perşembe günü hürmetine Allah seni ve o adamım diye geçinen varlığı ISLAH etsin o çocukların gözyaşlarında boğul. 
0 oy
(251 puan) tarafından
Onu Allah'a havale edip sende aklını başına alıp yoluna bakmazsan yarın bi gün ilk kadının konumuna sende düşüceksin

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,701 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,069 göst.
0 oy
24 cevap 1,186 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nerosahmet (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 817 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde Biranneadayi42 (13 puan) tarafından soruldu