0 oy
1,050 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bekarken herkesin hayatına birileri girer olur biter evlendikten sonra sevdiğini söyleyen kişilere dönmek akıl işi mi kınayarak söylemiyorum Allah muhafaza Rabbim şaşırtmasn hiç kimseyi (Amin)

Çukurova dizisini izlerken kendi kendime dedim ki resmen olmaması gereken şeyleri aşk ve sevgi bağı devam edebilir gibi göstermeleri beni delirtti hatta çoğu sahneyi izlemiyorum artık bir ara yasak elmaya takmıştm eşim istemiyordu sonradan çoğu şeyi oda normal gösterince bende bıraktım ama akşam ki bölüm resmen evlileri aldatanlari haklı çıkarma niyetinde :(  Neyin doğru/yanlış olduğu bilincindeyz çok şükür gerçek hayatta bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz???

18 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Dizilerin amacı zaten açıklığa ahlaksızlığa çarpık iliskilere özendirmek normal göstermek...

Ama su da bir gercek ki günümüzde ve öncesinde gizli yaşayan ya da alenen yaşayan bir çok kişi var sabah müge anli ya öğleden sonra diğerlerine bakınca bende allah sasirtmasin diyorum
-Reklam-
0 oy
(373 puan) tarafından

Bi bakıma hayatımızdan televizyonu çıkarmamız lazım canım yoksa öyle diziler yaparlar bizde ağzımız açık onlara prim veririz :)

tarafından
Kesinlikle bende çıkarmak istiyorum
0 oy
tarafından
Analarını ekrana kilitleyip çoluğun cocugun ahlakını nasi bozarız demişler bu senaryoyu yazmışlar. Evinde onu açan insanlara (özellikle çocukların yanında) hayret ediyorum ve akıllarından şüphe ediyorum 
tarafından
Çok çok haklısın artık izlenecek bişey kalmadı hepsi aynı tvyi hayatımdan çıkarmaya başladım umarım yapabilirim
0 oy
tarafından
Çok kötü canım. zaten bu diziler, filmler zinayı, yalanı, sahtekarlığı hep özendirdi normalleştirdi hayatımızda. Allah korusun bu yüzden asla açmıyorum evde dizi 10 yaşında kızım var kalkıp bunu izletsem Allah korusun aklına normal birşeymiş gibi kazınır bu yüzden dikkat edelim ailemize izlettiklerimize.. 
tarafından
Çok doğru bende artık karar verdim izkemiycm
tarafından
O kadar haklısın ki. Geçen gün Çghb'nin ilk bölümünü izledim. 2010 öncesi bölümdü tam tarih hatırlamıyorum. orada iki erkek arasında ilişki olduğunu söylüyor skeç arasında ama devamında Türkiye buna hazır değil diyor. Şimdilerde ise çok rahat bahsedilen bir konu. Normallestirilmis, alistirilmis bir konu....
tarafından
Aynen öyle canım. Malesef artık herkesi alıştırdılar bu filmler ve dizilerle.  Bir arkadaşım vardı yani bir kurs ortamında tanıştığım bi kaç kez bu konuyu konuştuk kadın demişti ki 7 yaşındaki kızımla avm ye gittik orda bir adam bize bakıp duruyordu dedi sonra kızı demişki anne bu adam sana aşık oldu galiba kadın yok kızım ben babanla evliyim demiş kızı da demişki ama o o filmde kadının kocası vardı biri ona aşık olmuştu demiş. Kadın bunu anlatırken kadına dedim işte sen izlediğin için çocuk normal görüyor dedim haklısın dedi. Ve şuan evimde tv var sadece çizgi film izletiyorum Hz. Yusuf Hz. Meryem. İslamiyetin doğuşu bunları izliyorum ki bunları görsün. Hatta eşim bazen gülüyor Hz Yusufun her bölümünü 9999 kere izledim diyor ☺️ Allah bizleri de evlatlarımızı da haramdan korusun inşaAllah Amin.
tarafından
Biz evinize televizyonu hiç sokmadık. O şer yuvasını Rabbim nasip etmesin. Allahümme amin aminb
tarafından
En güzeli valla canım ama eşim film izlemeyi çok sever o yüzden aldık. Mesela şimdi eşim uyuyor tv kapalı ben küçük kızımla oynuyorum büyük kızımda ders çalışıyor ama eşim haber ve film olmadan durmaz ☺️
0 oy
tarafından
Valla en nefret ettiğim dizi izleyenlere de şaşırıyorum bu gözle baikmyorlar sanırım ama öyle aldatmayı herşeyi normallestirdiler iyice çok haklısın aynı kafadaniz
tarafından
Ben bu sezona kadar hiç bakmadım pandemidn sıkıldıkca izlerken ilgimi çekti sürekli kaçalım bilmem resmen normalleşme
0 oy
tarafından
Normal insanlar da diziden etkilenince tüüü rezil diyoruz 

Oysa resmen kiskirtiliyo  insanlar 

Bence böyle diziler yasaklanmalı 
tarafından
Arttı kız ne yasağı
0 oy
(5,220 puan) tarafından
eee insanlara böyle sapkın duyguların empoze edilebileceği en güzel araç saçma sapan tv dizileridir. günümüzde bukadar normalmiş gibi algılanmazdı yoksa. eskiden böyle miydi
tarafından
Değildi valla bu gidişle TVyi saticam
(5,220 puan) tarafından
satma kız tvyi yoksa bütün gün neyle geçer aç benim gibi şaban filmleri izle peşpeşe günlerce =)
0 oy
(17,773 puan) tarafından
Haklisin bencede zaten toplumun ahlakini bozan bu tarz diziler
tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Tv izlemem pek çok nadir arada ama söylüyorum tv tlfn sosyal medya insanın yuvalarını dağıtıyor çok insan heder oldu ya valla rezillikten başka birşey değil ,kendini taşımasını bilen ayrı zaten herkes aynı değil
tarafından
Kesinlikle öyle cnm ama normal göstermeleri beni soğuttu TV'den
(1,431 puan) tarafından
Kapat tv yi canım valla bütün tvdekiler aynı valla hepsi saçma sapan
0 oy
(536 puan) tarafından
O kadar ahlaksızca ki midem bulanıyor 
tarafından
Akşam görünce bende igrendm resmn
0 oy
(196 puan) tarafından
Evet iyice sacmaladilar hadi onlar film birde bu ünlülerin gerçekten yaptıklarına ne demeli torunu çocuğu yaşındaki kızlarla sevgili olanlar, hamileyken evlenenler, evlilik dışı çocuğu olanlar, evli olduğu halde sevgilisi olanlar yani o kadar aleni oldu ki artık midemiz bulaniyor hiç izlemem ama internette heryerde TV de heryerdeler yani görmemek mümkün değil 
tarafından
Tek tek katılıyorum kendimi yavaş yavaş televizyondan uzaklaştryrm umarım hiç izlemem :(
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Böyle saçma dizileri izleyince insanların aklına sokup normalmiş gibi gösteriyorlar o diziyi hiç sevmiyorum zaten yasak elma daha da kötü sadece bı ara yıldız çok komik olduğu için izlemiştim
tarafından
Bende onun içindi artık oda erkek işinde saçmaladı bıraktım tamamen
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Çok şükür ne ben ne eşim asla öyle diziler izlemeyız bizim dizilerimiz selçuklu kuruluş osman onun dişinda yok genelde ya sohbet ederiz yada oyun oynarız 
tarafından
Eşimde onları izker banada der bırak izle bunlari diye bu gidişle bende basliycam eşimle bir kaç kez izledim sadece
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Kinamiyorm Allahım ama müjgan a üzülüyorum
tarafından
Bende çok üzüldüm cnm
(1,578 puan) tarafından
Bunları eslerimizde goruyo izliyo demekki bunda bişey yokmuş diyip de aldatma çabalarına girerse eğer o diziyi şikayet ederim :)))
tarafından
Aslında şikayet edip kaldırilsa olur benim eşimde kızıyor valla saçma sapan şeyleri izleniyor prim alıyor başka versiyonunu çıkarıyorlar amaçları belli der
(1,578 puan) tarafından
Aynen ya şikayet edilse güzel olur
0 oy
(190 puan) tarafından
Çok şükür biz öyle saçma sapan dizi izlemeyiz ailecek en sevdiğimiz 1. Sırada trt 1de uyanış.selçuklu dizisi mükemmel ♡♡♡♡ 2. Sırada  atv de kuruluş osman dizisi ♡♡  yine trt.1.de 2 tane muhteşem dizi gönül dağı ve son olarak masumlar apartmanı ♡♡♡♡
tarafından
Eşim hepsini izliyor ben bir tek Masumlar apartmanini izlerim eşimde kızar bana izle diye de tek sarmiyo beni eşim olunca izliyorum oda yanımda değil maalesef ama bu akşam karar verdim bende onları izlemeye basliycam  :))
(190 puan) tarafından
En kısa zamanda izle canım özellikle uyanış selçuklu dizisini kaçırma derim trt nin dizilerini kaçırma kısacası :))
tarafından
Haha esimde kuruluş Osmani çok severdi şimdi Selçukluyu öve öve bitiremiyor merak ettim basliycam hemen :)
(190 puan) tarafından
Aynen selçuklu kuruluştan daha iyi olmuş sanki izle canım;)
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Müjgana üzülüyorum yuvasını kurtarmak isteyen kadın sürekli haksız 
0 oy
tarafından
Canm kimse senin iyiliğine bir dizi, flm çıkarmaz. Emin ol çıkardıkları flmde ya aldatma vardır adını aşk koymuşlardır ya da fa-hişelik vardır adını özgürlük koymuşlardır. Ve bunu da nasıl meşrulaştırabilirz diye uğraşıyorlar. Amaçları nesli ifsad etmek zaten. Çok şükür yeni evliyim bilerek televizyon almadık eve. 
0 oy
tarafından
Selvi boylum al yazmalım der susarım 

.... 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 414 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Alfa anne. (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
1 Nisan 2022 Aile kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy