0 oy
1,184 göst.
Diğer kategorisinde (687 puan) tarafından

Eşimin hesabı Faceye bağlı olduğu için kendimden açtım bugün evli çocuklu kadın yazmış eşinle resimleri kaldırmışsın yazmak istedim nasılsın diye benim şeref yoksunu da cevap veriyordu eşim İzmir’de ben burdayım eşin sorun ederse yazmim demiş bu***k suratlı kocam da

image

sorun yok çay içelim mi dedi o da bilemem ki yazdı ben sok bende hemen araya girip küfür yazdım AA eşinmi seni takmıyorum dedi bende bunu kendi hesabımdan yazdım insanlarda hiç namus diye bısey kalmadı 

24 Cevaplar

+5 oy
tarafından
İkisi de ayni b.kun laciverti
-Reklam-
+1 oy
(3,860 puan) tarafından
dogru mu anladim evli bir kadin senin esine mi yazdi, daha onceden sohbetleri var o zaman kesin
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Suçu önce eşinde ara önce eşine gereken cevabı ver adam olsa bu işlere gözünü yormas

(687 puan) tarafından
Eşim de adamlığın A sı olsa karısı 22 yaşında olmasına rağmen 80 yaşında kafasında halinde olmaz dı
(27,352 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah tövbe ne değişikdir bu erkekler ya
+1 oy
tarafından
Boşanma aşamasında olduğun biri için şu yaptıkların bence çok boş ve gereksiz.. 
tarafından
Yazdığımda anormal birşey yok, işinize gelmeyen her cevap için yazdıklarınıza dikkat edin vs. denmesi de artık sıktı. Farklı yorumlar okumak istemiyorsanız yazmamalısınız. Ben sizi pohpohlayamam, fikrimi yazarım saygı çerçevesinde. Bu adam seni ilk kez aldatmadı değil mi? Madem boşanmaya niyetin yok ne diye kurcalıyorsun? Elalemin kadınlarına ağzınıza geleni sayıp, sizden asıl sorumlu olan kocalarınızı affederseniz ne yazık ki daha da çok yaşayacaksınız bu durumları. Böyle bir sevgi şekli de yok zaten. İyi akşamlar..
(687 puan) tarafından
Biz ona pohpohlama degil İNSAN olarak empati yapıp öyle cevap verme diyoruz sevgimi sorgulamaya ne sen ne başkasının hakkı yok herkesin imkanları da aynı degil löp bosanim AA tamam bunu burada bin kişi söyler birinin sonrasını da düşün çocuklara kendine bakabilecekmsn demek aklına anca gelir karsıdan konuşmak mükemmel çünkü
tarafından
İnsanlığı veya empatiyi iyi ki senden öğrenmiyorum. Çünkü eğer biraz empati yeteneğin ya da İNSANlık durumun olsaydı mantıklı bir konuşma yapabilirdik. Ama sen saldırmayı tercih ediyorsun. Çünkü gerçekleri duymaya değil kendini kandırmaya çabalıyorsun. Mesela eşinle boşanma aşamasında olduğunu posta yazmıyorsun çünkü o zaman pekçok kişi boşver yazacaktı mantıklı olarak. Sevgini sorgulamıyorum gerek de yok zaten çünkü sen de gayet açık bir şekilde ne olursa olsun eşimle kalırım demiyor, maddi durum olmaması, kendine ve çocuklara bakamama endişesiyle böyle davrandığını söylüyorsun zaten.. Söylediklerin birbiriyle çelişiyor.. Malesef.
(590 puan) tarafından
Hem boşanmak istemiyorum demişsin hem aşağıdaki yorumlara boşanma aşamasındayız avukat hazırda bekliyor , eşimde namus olduğunu kim söyledi falan demişsin bence sen ne istediğine bir karar ver böyle bir adamla aynı evde kalıp yüz yüze bakmayı kabul edebilir misin gerçekten?
(687 puan) tarafından
Ben naptıgımı bi bilsem ki avukat evet hazırda bekliyor bi telefonla açacak davayı sigortalı iste çalışmıyor üstünde mal mülk görünmüyor istediğim nafakayı kabul da etmiyor ortada 7 aylık bebekle 5 aylık gebelik var ailemden taraf boşanmaya kalkışsam destek sıfır kafam alak bullak çıkış yolu arıyorum bilemiyorum omdan ziyade de aslında kendisinin son günlerde kazanması beklenen davası var yüksek tazminat alıcak ona kadar sabır edip en azından bişeyler alıp öyle tekme basmak istiyorum da zamana bıraktım bekliyorum
0 oy
tarafından
Boşuna demiyorlar kadın kadının düşmanı.
0 oy
tarafından
Tamam da eşinin hesabi ya herkese açık ya da kadın onda ekli. Yabancı biri değil o zaman.
(687 puan) tarafından
Ekli zaten kocasıyla profilde resim var diye kabul etmiştim nerden bilim böyle biri
tarafından
Tanımadığınız biri yani. Demek ki böyle ilerletiyor işleri. Evli gibi gostererek.
(687 puan) tarafından
Yok evli zaten kızıyla resimleri var büyük ihtimalle eskisiydi takıldığım konu evli çocuklu bir kadın kocasının şehir dışında olmasını karşıdaki kişinin eşiyle resimlerini kaldırmasını fırsat bilip yazması
0 oy
(7,950 puan) tarafından
Anlamadım eşin mi demis çay içelim mi diye
(3,205 puan) tarafından
Eşi demiş
(7,950 puan) tarafından
Bence daha önce sohbetleri varmış gibime geldi nedense.
0 oy
(7,611 puan) tarafından
Nasıl güvenip yazışırlar şuralardan hiç anlamam birde evlisin yaaa gerçekten bu esra Erol'da kiler doğru herhalde.
0 oy
(661 puan) tarafından
Ayy o kadını parçalamak istiyorum şuan kaşara bak be
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Kadına diyecek şey çok peki kocan icin ne yapmayı düşünüyorsun . ? Eşinle konuştun mu seni aradı mi
(687 puan) tarafından
Ayrıyız 2 haftaya yakındır hesaptaki birsürü kızı engellemişsin msjları ilk sen görüyorsun senin hesapta olduğunu biliyorum dedi de bu adamın tek Allah bir lafına inancım var
(6,047 puan) tarafından
Anladım canım kurtulus gibi birşey olmuş o zaman senin için eşin baya srfsz
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Kadına bu cesareti veren hatalı..
(687 puan) tarafından
:))) Allah onun bizden uzak belasını versin inşallah
0 oy
(307 puan) tarafından
Kadına yazdığın gibi yap bnce aynısını
(687 puan) tarafından
Meyilli mi :) Allah onun bin belasını versin meyilli ne dünden hazır serefsizzz
(64 puan) tarafından
Kız at profilini buryaa açık açık taniyan çıkar belki bı ihtimal :))
(687 puan) tarafından
O kadar kaosa gerek yok edemiyorum da zaten
(64 puan) tarafından
Valla bana sorsan boşan bacım ne istiyorsa kabul et yeterki bu adamdan kurtul . İki çocukla hayat bitti sanıyorsun bitti dediğin yerden bidaha başlıyor . Sevilmem diyorsun yine seviliyorsun iki çocukla bı hayat kuramam diyorsun en güzelni kuruyorsun. Bak ben evlendim iki çocuğum varken şimdi ikinci esimden de bı bebeğim olcak :) hayat yeniden başlıyor . Sebi sevmeyen bı adam ellerinde ömrünü çocuklarını heba etme .. en kısa zamanda kurtulman dilegiylee :)) azcik cesaret sonra biraz zaman ..
(687 puan) tarafından
2. Es zaten boşanmasam Allah korusun tövbeler olsun evliliğe iki kere dilim yandı bidaha o topa girmem tazminati bekleme konusunda kararlıyım o süreçte doğum yaparsam diğer yükte üstümden kalkar
0 oy
(147 puan) tarafından
Kullandirmayin eslerinize sonra siz uzuluyorsunuz
0 oy
(134 puan) tarafından
Kocanda sutten cikma ak kasik değil kiz okkali bi tokadi haketmis. İzi kalsinda birdaha cesaret edemesin
(687 puan) tarafından
2 haftadır ayrıyız yarın kızı almaya gelecek Allah bana büyük
(134 puan) tarafından
Resmen mi bosandiniz yoksa sinirlenip terk ettin o yuzden mi ayrisiniz
(687 puan) tarafından
Avukat ayarladım şartları kabul etmiyor şehir dışında yarın gelip konuşacakmış
(134 puan) tarafından
Daha bosanmadan baskasiyla cay icmeyi dusunuyorsa o adamdan bi halt olmaz al iste delilin var sun mahkemeye bosanmadan boyle yapiyor diye ac yipranma tazminatini catir catir odesin.
(687 puan) tarafından
Bu şeyden bi halt çıkmaz arkadası avukat hesaba benimde giriş yaptığım görülüyor oyun yaptı der
0 oy
(48,683 puan) tarafından
kadin kim tanidiktir o takip ediyo demekki resim degistigini gordugune gore esin ne dedi sen oyle yazinca
(687 puan) tarafından
Ya esıyle kızıyla resimleri var uzun zamandır ekliydi eşimde fırsat kolluyormuş resmen
(48,683 puan) tarafından
kim kadin tanıdık mi
(687 puan) tarafından
Yok tanımıyorum eşimin akrabalarına attım onlarda tanımıyor
(48,683 puan) tarafından
ee ne diye kabul ettiniz o zaman kadin demekki av pesinde takip ediyo profili değişince yüz bulmus hemen esinde atlayinca tamam
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Kocanın resimleri kaldırması? 
(687 puan) tarafından
Kavgalıyız
(1,102 puan) tarafından
Ama boşanma aşamasında değilsiniz
(687 puan) tarafından
Boşanma aşamasındayız istediğim şartları kabul etmiyor diye mahkeme açmıyorum hazırda avukat bekliyor
(1,102 puan) tarafından
O zaman boşver
0 oy
(10,938 puan) tarafından
Bacım durma bak yaz kocasına cocuklarına. Aktında kalam bunun.herkese terbiye olur
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kadin ne kadar namussuz okursa olsun o kocasinin sorunu peki hizim omrumuzu adadiklarimiz yani herkes kendi esinden meshul bence. 

Ve esin hayir diyip engellese sorun dahi olmicakti elden banane ducektin.
(687 puan) tarafından
Esım de namus olduğunu kim söyledi ki
0 oy
tarafından
Eşin niye yazıyor ben onu anlamadım kadına da iyi yapmışsın 
0 oy
tarafından
Ne kadar iğrenç insanlar var yaaa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 121 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Damla... (736 puan) tarafından soruldu