0 oy
1,010 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
7 aylik bebegim  var neler yapabilirim  emziriyorum  tavsiyelerinizi bekliyorum 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 25kilo vermem lazım bende surda bekliyim 
(191 puan) tarafından
Çok zor  geliyor  banada  ya
(1,755 puan) tarafından
Diloo baya kilon varmis kizz 25 kilo cokmus;(
tarafından
Kız 95kiloydum 10kilo verdim :-D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hepinize sesleniyorum vermeyin ben alamiyom :)))
tarafından
1.72 boy 52 kilo bence az kuzum almam lazim 60 65 falan olmam lazim yani:))
tarafından
Ayyyyy canım çok iyisin biraz uzun boylu oldun için zayıfmışsın gibi geliyor sana ama kilon çok iyi keski ben senin kilonda ola bilsem
tarafından
Ver bana kilolari cabuk :)))
tarafından
Gel kız değişelim:-D
tarafından
Olur annnem hemeeeennn:)))
0 oy
tarafından

Boşver sen boyle de güzelsin:angel: :D

(191 puan) tarafından
Yok ya kilo yaşlı gösteriyor  insan-ı  65 olmam  lazım  canim
0 oy
tarafından
Kelin ilacı okda başına sürermiş bende bekliyim surda
0 oy
(12,777 puan) tarafından

Ekmek şeker hamur işi kesiceksin süt yapıcı bulgur plav vs tercih edicekdkn sabah 1 2 haşlanmış yumurta az zeytin peynir yesillik 1 dilim tambugday ekmeği yiyecen ara öğün açıkirsan elma rezene vs akşam da yemekler de porsiyon az yiyeceksin ve mutlaka 45 dk leslie yap  bol su yatmadan zencefilli yogurt kuru yada tarçınlı süt 

Ben bayaaa kg verdim boğaz tutmadan gitmiyor ama çok sıkı yapma ben kız 10 aylık Di yapmıştım sıkı diyet çünkü yemek vs yiyordu

Aralık 72 73 ile basladim 
Sunar son bıraktım 55 kg indim toplam da 17 18 kg  sonra kg sabitleme de kutla 1 2 kg aljniyo 57 çıktım bu karantina mahfetti 60.5 oldum  ama neler neler yedim
Pzrt 60.5 ile başladım şuan 58. 0 indim geir :) tekrar hedef 56 57 gene yetip ramazanda vermek ahahh
(12,777 puan) tarafından
Kg durdu ise Bi yerde yanlış yapıyorsun ya vücudu çok aç bırakıyorsun ya protein yeterli almıyorsun Bi kabak yada ananas vs detoksu yap şu icebildiginn kadar  iç  kayısı çayları iş limonlu tarçınlı şu iç spor yap yapiyo isen efor artir
(191 puan) tarafından
Bu detokslar  emzirirken  yapılirmi  peki
tarafından
Yaşam koçum olurmusun beni de. Zayflat azameliaa:) ya ne kadar sürede verdin bu kiloları
(12,777 puan) tarafından
3 ay olmuştur aralıktan mart kadr sonra kg  koruma yaptım bu 1 2 hafta hatta çok yedim geri aldım 2 kg geri başladım
(2,049 puan) tarafından
Bana da bir fikir verin ya valla 2 buçuk aylık bebegim var sadece anne  sütü veriyorum ve kilom 76 bana da birseyler onerirmisin sütüm azalmadan nasil kilo verebilirim
0 oy
(3,849 puan) tarafından
dogumdan once 56 kilo falandim simdi kizim 11 aylik ben 80 kilo :( 20 kilo vermem gerek , evde durdukca da cok zor .esim de evde , of ya 
(191 puan) tarafından
Sorma  bende can sıkıntısından  sürekli  yemek yapıyorum  malesef  önceden  okula  git okuldan  gel yemek yemeğe  fırsat  olmuyordu  bütün  marketleri  gezerdim  hergün  şimdi  hepsi  bitti  ta morelim  bozuk  bahçede  koşsam  biri  görse  deli var deyip  polisi  arar
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Bulunca banada diyin kızlar
(191 puan) tarafından
Sem hamilesin  galiba  daha dur
(1,491 puan) tarafından
Tamam doğumdan sonra banada diyin he :)
0 oy
tarafından

Bir buvuk ayda 8 kilo verdim cnm bende emziriyorum. Beyaz ekmegi tamamen kestim. Sadece sabah iki dilim cavdar ekmegi yiyorum. Bol su ic süt ivin. Şekeri abur cuburu hamur işlerini kes bi guzel verirsin. Vaktim oldukca spor yapiyorum haftada en az 3 gün. Zaten hizli kilo vermek iyi degil yavas yavas verirsen daha saglikli olur. Kolay gelsin:)

(191 puan) tarafından
Sağol  canım
0 oy
tarafından
3 ayda 69dan 50ye düştüm yaptıklarım ekmeği azalttım kısmen bitirdim çayı şekersiz içemem o yüzden günde 1 kere çay içiyorum her şeyden yiyorum ama az az yiyorum  arada kayısılı yoğurt yiyorum bol bol su 
0 oy
tarafından
Gun boyunca daha cok su iç. Sabah kahvalti yapmadan su iç. 

7tane nane, bi dilim limon 1litr sicak suya kat iyice kariştir onu her gun 3 defa tuket. 

Akşam 6dan sonra bişey yimemeye çaliş. Eyer dayanamazsan şekerli çay iç. Bunlari duzenli yaparsan, ve yemek saatini duzenli olarak yersen 10 kilo dahi 15 kilo da verirsin 1 aya. Ben 58den ne artmiyo ne duşmuyo
(191 puan) tarafından
Kaydettim  teşekürler
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Sippooooorrrr
(191 puan) tarafından
Karantina  dayız  yoksa  gün de  2 saat  yürüyordum  şimdi  bahçede  biraz  koşsam miki  bahçede  küçük
(4,134 puan) tarafından
Evde 30 dk sabah 30 Balsam gün icinde zaten yogun geciyo bebek yüzünden inşaAllah versin canim bende tabikiii
(191 puan) tarafından
Inş canım evdeki spor  zaten sabahtan  akşama  kadar  hiç oturamıyorum  onun faydası  yok  bana
0 oy
(820 puan) tarafından
Emzirmeyi kesince dene canim bunu bebeginin rizkini kesme
(191 puan) tarafından
Zaten sütum  azalsin  istemiyorum  ona  göre  bir  diyet  bide emmeyi  hiç sevmiyor  benim kix  ya çok üzülüyorum
(820 puan) tarafından
Ozaman ekmegi azalt bakliyat ve yesillik turu yemeye calis dere otu bu arada cok guzel sut yapiyor
(191 puan) tarafından
Onu hiç sevmiyorum  bitek  poğaça olarak yiyebiliyorum  malesef
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bende 2bucuk ay oldu doğum yapalı aslında kilom gitmişti ama ahh bu karantina yokmu mahvetti bizi benimde 5 kilo gitse yeter 
0 oy
tarafından

Virus olmasa yuruyus yap derdim

0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım telefon uygulamalarında 30 günyük kadın egzersizi var kısa sürede çok kalori yaktıran hareketler içeriyor. Birde youtube de leslie sansone var bu kadının videoları eğlenveli keyifle uygularsın. Benim birde spor sağlık serisi diye ünlü bir fitnes hocasının dvd si var. Günde bir buçuk saat bunları yapıyorum birde beslenmeme dikkat ediyorum benim ikizlerimde 8 aylık göbeğim sanktığı için sporsuz düzeytelel ben neyse 13 gün oldu iki buçuk kilo vermişim. Beslenmemde karbonhidrat ve şekeri çoook azaltım. Tuz kullanmıyorum ve bıl su içiyorum kehdimi aç hissetmiyorum. Birde annemlere benimle yemek sohbeti yapmalarını yasakladım yoksa irademi tutamıyorum canım bişeyler istiyor. Yaparsın bir başladıktan sonra devamı geliyor bian önce haremete geç. Sen belki böyle bianda bir buçuk saat alıramasanda parça parça yap. Malum dışarı çıkamıyoruz iyice hareketsizleşti vücudumuz 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Ayy doğum yaptım, eski kilomdan da 5 6 kılo verdim, şimdi baya aldım napcam, bi 10 12 kılo vermem lazım, bu hafta ekmeği azalttım, 5 6 dan sonra yemek yemiyorum bakalım
0 oy
(554 puan) tarafından
Benimde 20:)
0 oy
(168 puan) tarafından
Ben yılda 32 kilo vermiştim çünkü 32 kilo almıştım hamilelikte tatlı yok spor var akşam gece sakıncalı yiyecek yok bol su verirsin canım
0 oy
(168 puan) tarafından
Ben yılda 32 kilo vermiştim çünkü 32 kilo almıştım hamilelikte tatlı yok spor var akşam gece sakıncalı yiyecek yok bol su verirsin canım.. Biraz disiplin
0 oy
(30 puan) tarafından
Herbalife kullanıyorum 7 kilo verdim emziriyorum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 476 göst.
0 oy
3 cevap 155 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 221 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Havvanursms (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GizemAl (104 puan) tarafından soruldu

378,991 soru

11,344,497 cevap

34,808 kullanıcı

...