0 oy
738 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar kizimin kalça ultrasonu vardi ocakta gittik doktor 1 ay snra yine gel dedi ama ben gitmedim vurislerden dolayi hastane cik uzak hemde o hastane korona hasralari vardi o yuzden gitmedim onemli birsey mi kalca ultarsonu ya aklima takildi gece gece uyuyamadim

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tabiki kalca cikikligi falan varsa duzeltirler

tarafından
İlk kontrolumuzde herhangi birsey yokdu ama tekrar gel demisti
tarafından
Olsun ama onemli
tarafından
Tuhhh ozel .hastaneye gideyn bari o hastane hem cok uzak hemde korona hastalaru yatiyor
tarafından
Evet ihmal etme canim
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Eğer çıkık Lik var ve gel diyo ise ihmal etme cnm 

Benim ark da öyle çıkık korse vs taktılar gene düzelmedi ihmal edilecek şey değil başka has özel vs bak ama mutlaka götür 
tarafından
Cıkıklık var demedi canim sadece 1 ay snra geri gel dedi .s
(12,777 puan) tarafından
Ama kuzum gel dedi ise vardır mutlaka Bi 2 santim vs aşağı yukarı vs dır yoksa gel demez du
tarafından
Hadi yaa ay cok uzuldum ozel hastne arastrym goturuym
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Yok ya bşy olmaz ne kadarlık bebilin erken çağırıyolarmış ama zararlıymış aslında 
tarafından
1 ay erken dogdu aslinda ama
(5,376 puan) tarafından
Bide şimdi yorumlardan anladım sen bi kez götürmüşsün bida niye gel dedi sıkıntı var mıydı
tarafından
Kuzum goturdum simdi doktor bana bi kalcasi iyi digeri 39 falan dedi gununde dogmadigi icin tam gununu doldurunca 1 ay snra geri gel dedi sonucu doktora gidecek dedi normal pediatri doktorunun yanina gittim oda herhsngi bir skntisi yok annesi dedi bnde o doktorun soyledgni soyledim tekra bakaym dedi oyle bir bilgi girmems dedi
(5,376 puan) tarafından
Anladım canm ya bilemedim şimdi çünkü önemli bşy ama sıkıntı yoksa tekrar gtmeye gerek yok biz gtmedk yani normal çıkmştı :/
tarafından
Agliycam yaa :( nasil.ihmal ederim
0 oy
(368 puan) tarafından
Evet canim onemli hatta yurumesinde bacaklarini oynatmasinda flan sorun olur allah korusun yuruyemez alciya alirlar  1 ay flan sen git ben bugun gittim izin cikarttirdim dun hemen doktora gir kalca ultrasona giris yaptirsin hemen cektir doktora goster bi sorun yok der insallah geri gelirsin  
tarafından
Hadi yaa offf
(368 puan) tarafından
Evet canim hatta bende gitmeyi dusunmuyodum ama mecbur birde sehir hastahanesine koronali olan hastahaneye yani dusun hic bi yere degmeden geri geldim eldiven deistirdim surekli
tarafından
Yarin hemen hastane arastrcam ya
(368 puan) tarafından
Canim sizin orda kurallaer ayni dikkat ediliyomu bilmiyorum ediyolarsa izin cikart  hastahaneyi flan ara ole  halledersin insallah ben sehir hastahanesine gittim onlar yonlendirdi hep sagolsunlar
0 oy
(1,018 puan) tarafından
tabiki önemli en geç 3.ayi geçmemesi lazım en azından Bi sorun varsa mudahale kolay edilir ama üç ayı geçince kalıcı hasarlar olabiliyor instagramdan takip ettiğim doktor özellikle bundan söz etti geçen gün arada tv ye falan çıkıyor o doktor bilgili birisi yani
tarafından
Off yaa cok.uzuldum.suan :(
(1,018 puan) tarafından
uzun bi işlem dgl. zaten canm başka hastanye götür olmadı ama ihmal etme
tarafından
Hemen yarn hastane arastrcam
0 oy
tarafından
Önemli canım ya götür derim baby
tarafından
Yavrum hastaneyi ara doktora bağlarlar o sana bilgi verir mutlaka üzülme
tarafından
Yarn hemen ozele goturcem ya
tarafından
Gitmeden önce ara corona vakası var mı diye sor söylüyorlar mutlaka
tarafından
Tamam kzum tesk ederim
tarafından
Rica hatunum❤
0 oy
tarafından
Evet önemli aşkım 

Allah korusun bir şey varsa erken müdahale etme şansı olur 
tarafından
Off yaaa cok uzuldum doktor bi kalcasi iyi digeri 39 falan birseyler dedi 1 ay snra geri gel demisti
tarafından
keşke gitseydin kuzum çok önemli ama korkma olabilir öyle şeyler daha küçük hemen düzeliyor zaten ikisi aynı oranda olmaz ki
tarafından
Harbimi diyon icim biraz rahatladi  ya bak aslinda ultrasna bakan doktor oyle dedi sonucu doktoruna gotur dedi kadin dedi ki herhangi birsey yok annesi dedi bende hocam boyle boyle dedi dedim yok boyle bi bilgi girmemis dedi
tarafından
Aynen canım korkulcak bir şey yok iki bacak ufak da olsa oynama yapar

Ama sen en kısa zmnda gotur
tarafından
Tamam canim benim
0 oy
(151 puan) tarafından
Cnm bizde 45 gunmuk olsu 1 bucuk aylikken cekiliyormus hemen cekttrdk doktr baktı  sorun yokmus   dedi bodaha gelim felan demedi 3 aylik olsn  sira goz kontrolunde dedi
0 oy
tarafından
Ne kadarlık kızın canım.ben 3 ayında götürdüm 
tarafından
1 ay erken dogu  4 ayina girecek
tarafından
Kaç aya kadar gitmeli acaba kuzum ama ihmal de etmemek lazım ne kadsr erken o kadar iyi herhangi bir sıkıntı olursa
0 oy
(124 puan) tarafından
Normalde kontrole çağırmazlar ki kalça ultrasonu 2 aylıkken çekinir bakarlar o kadar yani seni niye kontrole çağırdılar ki

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 77 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
0 oy
5 cevap 211 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,482 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu