0 oy
697 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben düşünüyorum da sürekli üst işte felaketler oluyor Rabbim bizi uyarıyor ve huzuruna çağırıyor kendisini unutmamızi istemiyor diye anllamdiriyorum bence öyle korkup ona sığınalım istiyor ama hala anlamayıp bu dünyaya kapılıp obur dünyayı Rabbini unutan ve 5 dk lik namazini kilmayanlar var ve öyle devam ediyorlar bu insanlar düzelmedikçe bu felaketler bitmeyecek çünkü dünya artık zıvanadan çıktı Benim^ düşüncem bu bende 5 vakit namazimi sürekli kılmıyorum ama kilmmaiz gerek Rabbimizi unutmamamız gerek bu gaflet uykusundan uyanmamiz gerek artık !! Hepimiz kendimize gelelim artık burasi sanal hersey yalan gerçek olan ölüm var yarına cikicagimizin senedi yok obur tarafta ne cevap vericez k.bakmayin düşüncemi yazdım belki birilerinin içine dokunur da Allah yolunda ilerlemesine vesile olurum iyi geceler

22 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Başlık özel soru olsaydı herkes girip yorum yapardı eminim ki :ermm:

(2,078 puan) tarafından
Aynen kzuum, özel soru veya eşim beni aldatıyor diyeydin,

Sırt üstü uzanın, gözlerinizi kapatın, bu gece kalp krizinden, veya sabah ilk uyandınız elinizi yüzünüzü yıkamak için banyoya gittin ayağın kaydı düşüp başını vurup, öldün, yarın yıkadılar kabre koydular, yarın bu gece kabirdesin, kıaymete kadar kalacagın evinde, o anı her gece gözümün onunde canlandırırım, her yatagıma yatışımda yarın belki yatağımda değilde toprak altında olurum düşüncesi olur, çok şükür, hadiste dünya lezzetlerini öldüren ölümü çok hatırlayınız, Rabbim kabre girmeden uyandırsın ümmeti Muhammedi
tarafından
Akima ozelini açsana bebegimm
(2,078 puan) tarafından
Nasıl açılıyor kuzum :D
-Reklam-
+1 oy
(2,556 puan) tarafından
Kıyametin yaklaştığını düşünüyorum açıkçası ben 
(44,758 puan) tarafından
Bende hep bole dusunuyorum bence cok yakin
(2,556 puan) tarafından
Allah hepimizi bağışlasın inşallah:/
+1 oy
(208 puan) tarafından
Ben Esra Erol u izleyince tüm bunların cevabını buluyorum zina ne kadar da çok artmış ne kötü şey bir kadının o çocuk senden  değil deyip dna testi yaptırması adamlar aldatıyor artık kadınlarda aldatıyor onları görünce etrafımda kimseye güvenemiyorum küçücük minik bedenlere tecavüz edip sonra öldürüyorlar anneyi babayı miras için öldürüyorlar çok kötü dünyada yaşıyoruz ibadeti hadi yapmadılar bari kötülük yapmasınlar 
+1 oy
(127 puan) tarafından
Ben de size katılmakla beraber şöyle düşünüyorum; felaket de olsa afet de olsa Rabbim bizden vazgeçmiyor yine bizi O topluyor. Silkeliyor adeta kulum kendine gel kulum kendine gel diye. Ama gelin görün ki insanları burda gördükçe mahcubiyetim daha da artıyor. Seni öğrenemedik, öğretemedik Rabbim diyorum. Hâlâ dünyalık şeylerle meşguliyet içindeyiz. Hâlâ gösterişli, geçimsizlikle, dedikodu laf sözle gün geçiriyoruz.. hâlâ kadınlar olarak karşımıxa Hz.Fatıma, Hz.Hatice annemiz çıksa nasıl olurduk diye düşünmeden hareket ediyoruz . Şu hallerimizi görseler bize ne derler demiyoruz. Cehennemde çoğunluk kadın olacağını söylüyor hadisi şerifler. Kadınların da dil belasından gireceğini. Hâlâ akıllanmıyoruz. Bir sohbet var ben onu dinledikçe ne kadar çok şeyi dert edindiğimizi anlıyorum size de tavsiye ederim .
(127 puan) tarafından
Sohbet bu https://youtu.be/-PSkouWRk7w lütfen Allah rızası için dinleyin arkadaşlar
0 oy
tarafından

Rabbim sonumuzu hayir etsin inşallah 

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ben ilk deprem olayları başlayınca dersini aldım şimdi kılıyorum çok şükür RABBİM bizi yolundan ayırmasın 
0 oy
(13,723 puan) tarafından
Diyorum ki Merve azrail senin pesinde

Sen neyin pesindesin?
(554 puan) tarafından
Neyin peşindesin?
0 oy
(333 puan) tarafından

Cok haklisin canim. Üst üste hersey. Az once saklandık biraz. Insanoglu bir anlik hersey:(

0 oy
(232 puan) tarafından
Ayy ne kadar doğru sonumuz hayır olur inşallah 
0 oy
(311 puan) tarafından
bunlardan ders çıkarıyorsan eğer ne mutlu bize Allah uyarıyor ama anlayana inşallah tüm müslümanlar uyanır bu gaflet uykusundan 
0 oy
(442 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum oturup bol bol Tevbe etmemiz lazm namaz kılanlar eksikleri varsa onlar için kilamayanlar ogrenmeli kılmaya gayret etmeli ölüp gitcez malesef gozlen görülmeyen ufacık bir bela bizi ne hale gtrdi Rabbimin azabı daha büyük ama af ve rahmeti de büyük Rabbim af ve  rahmeti ile muamele etsin hepimize 
0 oy
tarafından

Bence Müslümanlık görevimizi layıkıyla yerine getirmiyiruz , e e tabiki bundan derste cikarmiyoruz

0 oy
(10,046 puan) tarafından
Aynen canım katılıyorum haklısın, Rabbim sonumuzu hayır etsin inşallah 
0 oy
tarafından
Cok haklisin canim yani resmen kıyamet alameti. Hocalar ne diyor; herkes elinizi yikayin dezenfektan kolonya kullanın vs diyo ama kimsede kalkıp dua edin demiyo" 

Doğru söylüyorlardı yani 
0 oy
tarafından
Haklısın, zinalar arttı kötülük arttı  iman yok inanç yok herkes paraya gösterişe tapar olmuştu. Komşusu açken tok uyuyan bizden değildir biz böyle gördük, ama insanlar midesini doyurdu gözlerini bi türlü doyuramadı.. Şükürsüzlük diz boyu.. Televizyonlardaki diziler hep aldatma, zina üzerine kurulu.. Allah teala sürekli uyarı verdi kendinize gelin diye ama kimse ders çıkarmadı ölümün bu kadar kapımızda oldugunu herkes unuttu hele ki kul hakkı en büyük günahlardan... Kıyamet alametleri bunlar bi güneş batıdan doğacak mehdi gelecek hani  birşey kalmadı ki zaten 
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Evet ya bu dünyanın gidişatı artık kıyamet yaklaşıyor diyor.. Ve namazı olmayan affedilmez.. Namaz Allahı kabul etmektir.. :( rabbim bizi merhameti ile muamele etsin
0 oy
(301 puan) tarafından
Kıyametin yaklaştığının kurunun yanında yaşında yanacagini anlıyorum

Tiktokta falan görüyorum....

Kadınlar kızlar iğrenc igrenc danslar kendilerini sergileme peşindeler

Onlar oldukça rabbim bize rahat vermiycek :'(
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Okadar çok haklısın ki 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Allah yardmcimiz olsun 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Noktasına kadar katılıyorum canım.  Imut ediyorum ki senin benim gbi düşünenler  vardır muhakkak ve rabbimize yönelir  ondan geldik ona gidecegimizin bilincinde olarak  yaşarız bundan sonraki hayatımızı.. Mevlam affetsin biz aciz kullarını ♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 365 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
0 oy
63 cevap 713 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde symacyln (41 puan) tarafından soruldu