0 oy
265 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (232 puan) tarafından

Kızlar yarın sabahtan itibaren diyet yapanlar kervanına katılıyorum :) 78 ile doğum yaptım şuan 81 kiloyum :( bana önereceğiniz sizde etkili olan yöntemler varsa yazabilirmisiniz  

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Diyet sevmiiyyoogreemm

(232 puan) tarafından
Bende sevmiyorum ama biraz daha alırsam depresyondan hiç çıkmayacam
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ekmek şeker patates pilav yokk

8 den sonra bisey yemek yok

Bol su ic

Bakkal ürünlerini zaten söylememe gerek yok

Hadi kolay gelsin bende diyetteyim :)
(232 puan) tarafından
Bende plates + bunlarla başlatacağız artık bakalım ne olacak :) inşallah işe yarar
(3,669 puan) tarafından
Inşallah sen yeter ki işte oluyor inan...
(232 puan) tarafından
İnşallah canım ❤️
(10,039 puan) tarafından
Aynen canim valla bunlari uygula. Ben yaptim dugunden once gelinlige biraz daha fit gireyim diye :D birde evde ip atliyordum hep ustume kalin polar giyinip. Bikac tanede program indirmistim spor yapmak icin deli gibi terliyordum. Ve 1.5 2 ayda 5 kilo verdim valla :))
0 oy
tarafından
Su tüket bol bol özel bi şey yapmana gerek kalmaz
(232 puan) tarafından
Su bende işe yaramıyor galiba bir türlü veremiyorum
tarafından
O zaman sirke kat ac karne iç  yarım saat sonra kahvaltı  yap
(232 puan) tarafından
Ne kadar sirke katacam
tarafından
Canım  şuan  net  bişey  biliyorum kullandım  ise yaradı  desem yalan olur ama bi tane beden eğitimi  hocalığı  yaoan arkadaşım  vardı  o kullanıyorum  böyle  dedi
(232 puan) tarafından
Haa İnternette araştırırım artık
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Ekmeği kes, yemek yerken tıka basa karnını doyurmayacaksın, akşam 5 6 dan sonra yemek yemeyeceksin brn bu şekilde veriyorum :) özel diyet yapmadım, öyle oldugu zaman pskolojıkmen sürekli aklım yemekte oluyor daha da yeme isteği, bu yüzden pek yanaşmıyorum :) 
(232 puan) tarafından
Bende diyete girdim dediğim anda acıkmaya başlıyorum yavaş yavaş verecem artık :)
0 oy
(1,822 puan) tarafından

Diyete pazartesi baslanir kiz kural budur :D saka saka :D bugune kadar hic diyet yapmadim kilo alamayanlardanim bende malesef o yuzden hic bi fikrim yok sirf bu sakayi yazayim diye yorum yaptim hakkini helal et :)

(232 puan) tarafından
Ahajaja bir zamanlar bende öyle kilo almazdım yerdim sabaha kadar bir hamile aldım 40 kilo geldi ve bir daha gitmedi :)))
(1,822 puan) tarafından
Ah kuzum sen bahtsizsin o zaman :) ben o konudada sansliyim bi doguruyoz bi hafta sonra hooopp eski kilodayiz geri :) annemle ablamda oyle bende oyle olurum genlerimiz oyle :)
(232 puan) tarafından
:) kader utansın ')
0 oy
tarafından

Nasıl aldığını bsna da anlatsan süper olur shsjsj:D

(232 puan) tarafından
Coook coook yiyerek tabiki
0 oy
(191 puan) tarafından
Bende başladım  bugub ekmegi  tamamen  çıkardım  hayatım dan  suyu  cok  icecem  bahcede  koşacam  biraz 
(232 puan) tarafından
Dışarı cıkma yasağı olmasaydı sitenin bahçesinde spor aletleri var devletin koyduklarından
(191 puan) tarafından
Burdada sokağa çıkma  yasağı  var ama market  eczane  spor  serbest
0 oy
tarafından
Bende 5 gündür diyetteyim 80 le doğuma girdim doğumdan bir hafta sonra 73 kiloya düşmüştüm ama sonra süt olsun diye her buldugumu yiyince 81 kiloya kadar çıktım inşallah verebilirim 
(232 puan) tarafından
İnşallah benimde bugün birinci günüm bakalım aynıyız gayret et biraz verirsin
tarafından
Insallah

İlgili bir soru bulunamadı

379,917 soru

11,372,990 cevap

34,855 kullanıcı

...