0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde (514 puan) tarafından

Kızlar, üst komşum bugün evimi temizledi, sabahdan geldi akşama kadar dip bucak cam perde ne varsa temizleyiverdi <3 son günlerimdeyim bende 10 günümüz falan kaldı normal doğum olucağı için ne zaman doğar bilemeyiz tabii. Allah razı olsun arkadaşımdan elimi hiç bi işe değdirmedi valla..dicem o Rabbim herkese iyi komşular nasip etsin. Bu devirde yeri geliyo en yakının yardımcı olmak istemiyor. Doğum temizliğim bitti çok şükür şuan evim mis gibi kokuyor çok huzurluyum :D içime dert olmuştu şu temizlik olayı:P size kimler yardımcı oldu yada olacak biraz sohbet edelim mi?. :angel:

13 Cevaplar

0 oy
(7,410 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
MasAllah. Rabbim razi olsun. Gerçekten bu devirde iyi insanlarla karsilasmak zor. Cok şanslisin canim :) Rabbim muhabbetinizi daimetsin. Sende yavrunu sag saglim kucağına al insAllah..❤
(514 puan) tarafından
Aynen canım gerçekten öyle ya :) Çok iyidir sağolsun :) Amin kuzum inşallah ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hangi apartman orasi hangi şehir boş daire var mi ben de geliyim:D

tarafından
Bende geleyimmmmmm bendee
(514 puan) tarafından
Antalya canım buyur gel :D boş daire yok maliiiisiifff :D
tarafından
Siz  taşının  biz yerleselim
(514 puan) tarafından
Kız doğumuma az kaldı kovsalar gitmem kiii zaten kovamazlarda gerçi eşimin halasının evinde oturuyoz daire halasının :D yabancı değil yani ev sahibimiz :P
0 oy
(170 puan) tarafından

Ne guzel canm Allah herkese böyle komşu nasip etsin bu zamnda pek komsulukta olmuyo benm annem ve kayınvalidem gorumcem bide yakn arkadasm gelicek temizliğe ınsallah :D mayıs sonu haziran bası kısmetse doğum nisan sonu bütün isi bitirmis oluruz artk 

(170 puan) tarafından
Insallah canm insallah sendede alt bölgende ağrı oldumu benm cok ağrım var 3 gundr devam ederse gidicem doktoruma uyuyamiyorum ağrıdan artk
(514 puan) tarafından
Kasık bölgelerinde mi oluyo canım. Belki bebeğinin doğum kanalına inmiştir baskı yaptığı için ağrı oluyodur. Benim de ara ara oluo doktorum çok normal artık dedi ama benim bebiş kanala daha inmedi ya perşembe günü kontrolüm var belli olmaz döner daha diyo, dönmzse sezeryan olucam ama ben hiç istemiyom sezeryanı kızımı normal doğumla oldu. Sen yinede bi git doktora enfeksiyonun da varsa ondan da olur ağrı nuayene ol bi canım
(170 puan) tarafından
Daha erken bnm ya 29+5olucm enfeksiyon yok Allahtan ama bebegim gecen ay daha dogum pozisyonundaydı büyüdükçe baskımi yapyo anlamıyorum kasklarm ve alt bölgem cok agariyo yarn ararm doktorumu ona göre giderim o zamn kontrole saol canm insallah vaktinde doğar:)
(514 puan) tarafından
Hıım evet erkenmiş canım ya. Çok yorma madem kendini evde, dikkat et. Enfeksiyon un yoksa büyük ihtimal baskı yapıyodur o yüzden ağrı oluyodur. Bencede yarın bi ara için rahatlar en azında. Vaktinde sağlıcakla doğsun inşallah bebeğin kazasız belasız :)
(170 puan) tarafından
Amin canm insallah cok saol:))
0 oy
tarafından
Ne guzel Allah razi olsun..
(514 puan) tarafından
Amin canım inşallah :)
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Bizim komşular selam vermekten bile  acizler :P

(514 puan) tarafından
Bu devir artık öyle yaa kimse kimseye selam dahi vermiyor bu arada arkadaşım türk değil gürcü ama 20 yıldır türkiyedeymiş çok titiz temiz güler güzlü bi bayan ;) 2 yıldır arkadaşız bi kötülüğünü görmedim
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Valla canim bnde tasinirken esimin ailesi ve benim ailem gelemdi temizlik yapmaya bana ev toparlamaya evi bn toparladim artik yeni ev temizlencek esimin is arkadasi hanimi baldizi enistesi geldi hepsi bir temizlik yaptilar bnada dediler sen bize cay yap yeter hic biseye elimi surmedim 
(514 puan) tarafından
Ne güzel canım Allah razı olsun onlardan da. Bende bugün hiç bişey yapmadım zaten yaptırtmadı da bişey olur diye çayını kahvesini yaptım bi öyle :)
0 oy
tarafından
Benm annemler uzakta canım kayinvalidemde hasta görümcemde bilerek yardım etmiyor zaten napicam bilmiyorum Allah yardımcım olsun valla 
(514 puan) tarafından
Allah başımızdan eksik etmesin annelerimizi. Benim annemler de yakın bana ama annişkom çalışıyor kız kardeşiminde 1 yaşında oğlu var kardeşim gelcekti temizliğe oğlu rahatsızlanınca gelemedi. Komşum yetişti imdadıma diyebilirm sağolsun :))❤❤❤
tarafından
Kıymetini bil komşunun valla :) kırmamaya çalış komşunu canım böyle insanlar şimdi yok denecek kadar az
(514 puan) tarafından
Aynen canım şimdi komşuluk yok herkes yeme içme derdinde iyi gün dostu. Biliyorun kıymetini bilmem mi hiç temizliğimi yapıverdi diye değil zaten severdim kendisini ikimizde birbirimizin yardımına koşarız ❤❤
tarafından
Ne güzel masallah nazar değmez inşallah :))
(514 puan) tarafından
Amin canım inşallah aman değmesin nazar :))))
0 oy
(210 puan) tarafından
Yinede onu bos koyma para veya hediye birsey al bnce canm 
(514 puan) tarafından
Sigara içiyor sigara aldım meyve sebze verdim çok olmasa da ama aklımda güzel bişey alıp vericem canım :)
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Kimseden bişey beklemiyorum valla ben en azından yardım etmeyen olursa üzülmem:) Yurtdışından gelin geldim annem hayatta değil ailenin yarısı zaten orda.Burda kayınvalidem var ama ben herşeyimi kendim yapmayı düşünüyorum, eşimde yardımcı olur şükür anlayışlı.Allah razı olsun komşundan ne güzel yardımcı olmuş canım :angel:

(514 puan) tarafından
Hım biliyorum canım annen hayatta değil di. Üzülme olduğu yere kadar artık. Eşinle yaparsın iyi kötü. Benim eşim yoğun çalışıo bi de yardım etsede içime sinmez benim nedense illa bayan eli değecek yada kendim yapcam :D ama yinede çok yardımıcı olduğu günlerde oldu eşimizn sağolsun :) Allah razı olsun arkadaşımdan.
0 oy
tarafından

Allah razi olsun komsunuzdan ne güzel hamilenin duasini aldi. Eskiden komsuluklar böyleydi canim<3

(514 puan) tarafından
Evet canım ya gerçekten çok dualar ettim bugün ve her daim duacısı olucam. Kendisi de türk değil, gürcü :) çook titiz ve hamarat maşallah. Rabbim iyi insanlarla karşılaltırsın hepimizi
0 oy
(230 puan) tarafından
Ne güzel canım valla benim burda kimsem yok ailem uzakta mecburen doğum yaklaşınca ben yapacam artık 
(514 puan) tarafından
Hııımmm çokta ağırlaşmadan yap madem canım. Şuannben 38+3 günlüğüm adım zor atıyom hiç bi iş yapmadım bugün öyle ufak tefek toz falan aldım öyle koptu belim. Son zamana bırakmadan yavaş yavaş temizle bence kuzum
(230 puan) tarafından
Benim daha var canım ama dediğin gibi o döneme gelince mecburen yavaş yavas yapacam inşallah
(514 puan) tarafından
Aynen canım öyle yap artık
0 oy
(643 puan) tarafından
Ne guzel valla ne sanslisin ama bugun sana yarin oona unutma karşılıksız birakma :) ben kaynanam gorumcem kardeslerimle yapmıştım
(514 puan) tarafından
Biz öyleyiz zten canım 2 yıllık komşum ama sanki yıllardır arkadaş gibiyiz. :) yeri geldi ben ona maddi destek çıktım yeri geldi o bana manevi :) ne güzel canım yardım etmişler sanada sağolsunlar
(643 puan) tarafından
Aynen severim ben komsu iliskisini bende öyleyim hakeden komşuma canimi bile veririm
(514 puan) tarafından
Ee boşuna dememiş atalarımız ev alma komşu al diye :) ama her komşu böyle iyi niyetli olmuyor yüzüne gülüp arkandan kuyunu kazan çok insan var bu yüzden ben her önüme gelenle komşuluk yapmam seçiciyimdir sadece selam verir geçerim öyle yani :)
(643 puan) tarafından
Aynen dediğin gibi Rabbim guzel iyi insanlarla karsilastirsin
(514 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Eşimle yaptk bizde canm daha dogrusu o yapti camlari sildi perdeleri yikadik mutfak dolaplarim heryer mis gibi oldu halilarimda yikandi geldi bizde haziriz bakalım 20 günümüz var :)

(3,798 puan) tarafından
Kız canm sizinki ne ? :)
(514 puan) tarafından
Oğlum olucak Allah ın izniyle canım. 8 yaşında da kızım var :) ❤❤
(3,798 puan) tarafından
Oyy Allah bağıslansin canm ne güzel :))
(514 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah :) bebişlerimize sağ salim kavuşalım inşallah hayırlısıyla ❤❤
(3,798 puan) tarafından
Insallah canm benm  amin ❣

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 262 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde 0852 (730 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 451 göst.
0 oy
4 cevap 126 göst.
0 oy
6 cevap 324 göst.