0 oy
700 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

valla keyfiyen yapanlara yazıklar olsun. 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Sorma kuzum en cokta bu adama uzuldum inanki sinirden kuduruyorum suan :angry:

-Reklam-
+1 oy
(2,423 puan) tarafından
Adamın anlatırken bile gizleri doluyordu  sesi titriyordu.. 

Ama ne yazıkki insanlar yani başlarında binlerce insan ölürken daha yemek peşindeler .. 
(168 puan) tarafından
2 günlük besin kimsenin evinde yok mu öldünüz mü dimi ama sağlıktan öte bişey yok hasta olunca bişey yiyecekler sanki
+1 oy
tarafından
Az once ibn haldun un o kadar harika bir sözünü okudum ki.

"Kıtlık zamanı insanlari öldüren sey açlık değil fazlaca alıştıkları tokluktur."
0 oy
tarafından

• Ne diyim ya Allah sonumuzu hayir etsin inşallah :angel::(
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Vallahi bende en cok buna üzüldüm. Adam her gün TV lerde resmen yalvarıyor cıkmayın DİE. Bizim insanımız ne fena. Adama yazık vallah emeklerini 2  saatte cöpe attı millet
0 oy
tarafından
Ben çok sevdim bu adami
0 oy
tarafından
Kizlar bu yasak ilan edilmeden once esimle anneme gittik bama biseyler  almis onu almak icin bide eksik vardi evde un alacaktik annem almis sagolsun onu almaya giderken yollar sakindi donerken igne atsan yere dusmezdi ya adam 1 kola alip cikmis ya biri de 6 paket sigara  almis 2 gun ya olmessiniz
(9,626 puan) tarafından
Öyle deme bi insan ac susuz yaşar sigarasız yaşayamaz içkisiz yaşayamaz çünkü biz böyle zihniyetli toplumda yaşıyoruz ne yazıkki..Bi kısım ekmek kuyruğuna girerken diğer kısım bayide içki kuyruğuna girmiş böyle rezil insanların içinde yaşıyoruz oyuzden devletin milleti için verdiği savaş bence boş tabi herkes için değil dengesiz olan kısım için..
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sanki iki günde ölecek insanlar daha on gün önce makarna un yağ bitiren de bunlardi şimdi yapıp yesinler işte yazık çok yazık ben göndermem açıkçası eşimi o kalabalığın içine evde kadın bı makarna da mı yapamıyor ya bu ne gorguszluk Allah korusun kıtlık falan olsa bu insanlar birbirini yiyecek diye korkuyorum 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Eşimin marketi var bir an da hücum etmişler eşim bağırıp hepsini çıkarmış sosyal mesafeye dikkat edelim diye herkesi tek tek içeri almış maskesi olmayanı almamış ne isterlerse hazırlayıp kapıda vermiş ülkenin yarısına virüs bulaştı kesin 
0 oy
tarafından
Cogu kişi de eşimi gonderdim şunu almaya bunu almaya diyor burda ya iki günde kimseye bişey olmaz 48 saat Allah aşkına 
0 oy
tarafından
Harbi den vallahi yazık günah 2 gün açlıktan ölecekler sanki bütün marketler yağmalandı fırınlar da ekmek kalmadı hatta birbirlerini dövdüler ekmek için yazık günah Allah bilir şu kargaşa da kaç kişi korona oldu yazık şu adama uykusuzluktan gözleri kan çanağına döndü adam 1 ayda 10 sene yaşlandı yazık günah 
0 oy
(75 puan) tarafından
Canım sorma bende o kadar üzgünüm ve kızgınım ki bizim insanımız gerçekten cahil yani sadece kendi başlarını yeseler hiç gam yemicem ama kim bilir çıkmayan kac kişiye daha bulastıracaklar yazık günah ya 2 gün için ac dursan ölmezsin ama anlatamazsin bence marketler 9 da kapanıyordu geri actırmayacaklardi fırınlarda da satış olmayacak ti malesef çok kişiye bulaştı 
0 oy
tarafından
Aynen öyle  adam bile şok  olmuş  durumda herkes için  geçerli  degil tabi ama çoğu  rezalette  sürüklüyor  durumu
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Valla helal adama yazik adam elinden geldigini yapiyor cabaliyor bazen kiskaniyom bile ;(

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 197 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kalbendeee (1,557 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 192 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 428 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 336 göst.