0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
:(((((((((

9 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Görünce çok üzüldüm vahşice öldürmüşler bide elleri kopasicalar:angry: kürtler bu aralar çok baskın yiyor çünkü bu yangın olaylarını onların suçuymuş gibi görüyorlar halbuki etrafları hain dolu

tarafından
Çok güzel söyledin canım valla
(14,079 puan) tarafından
Dün biri post açtı yorumda biri türkün dostu türktür diyip ayrım yaptı şimdi ben ne diyim bu düşüncedeki insana onlar yüzünden kardeş kardeşe düşman oluyor yazık valla yazık
Insanlar kör olmuş
tarafından
Evet gördüm cnm. Herşey den önce müslüman iz
(14,079 puan) tarafından
Elhamdülillah ☝
tarafından
Allah yardım etsin.
-Reklam-
+1 oy
(5,360 puan) tarafından
Kürdüz dye yapmşlar sanırsam yazıklar olsun... 
tarafından
Amin canm :(
(9,247 puan) tarafından
Alakası yok onların aralarında hayva n muhabbeti varmis
(128 puan) tarafından
Nerden vardiniz bu kanita iki husumetli aile 11yila dayalı bisi bir kedi yüzünden cikms kavga ara ara devam eden mahkemelik olan iki aile türkluk kurtluk durum yok diye biliyorm
tarafından
İnşallah dediğin gibi dr cnm
(3,551 puan) tarafından
Ayyşşş canım bırak Türk Kürt kavgasını saf sol kavgasını insanlar ceplerindeki paraya göz dikiyorlar da gene sesini çıkarmıyor. İnan insanlar gayet güzel anlaşıyor yaşıyor da bakma işe. Neyse
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Nolmuş kuzum 
tarafından
7 kişilik aileyi öldürmüş ler
(2,589 puan) tarafından
Ayy gerçekten mi insanlar kudurmuş
tarafından
Anlam veremedim ya ne istediler onlardan
0 oy
tarafından
11 senedir husumetlilermiş zaten rabbim hidayet versin cümlemize 
tarafından
Amin canm.
0 oy
tarafından
Eskiden süre gelen bir kan davası var mis sanırım hem 7 kişiyi güpegündüz katletmişler birde cesetleri bile kalmasın diye evi ateşe vermişler etraftan konu komşu görüp mudahele etmiş yangına nasıl bir kin bu neyim davası anlamak çok güç 
tarafından
Millet kafayı yemiş vallaha
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bizim köyde de öyle oldu 

Çok acı birşey Rabbim kimseye yaşatmasın

tarafından
Amin cnm.
0 oy
tarafından
Arkadaşlar olayı iyice ogrenin ırkçılık filan demissiniz de olende oldurende Kürt neyin ırkçılığı bu Allah ölenlerin ailseine sabir versin
tarafından
Haklısın cnm teşekkür lr
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Kürt Türk kavgası çıkarmak istiyorlar aman gaza gelmeyin inanmayın yok öyle birşey bu apaçık provakasyon. Neden mi bu kadar eminim? Zaten gerekli açıklamalar yapıldı ama İsrail medyası olayı alevlendirmek için Türk bayrağının bazı kişilerce yırtıldığı fotoğrafla sosyal medyada kaos çıkarmanın peşinde şuan. Neymiş kürtlerde bayrak yırtıyormuş bu olayın üstüne güya. Çok dikkatli ve açık gözlü olmamız lazım inanmayın öyle diyenlere hepsinin amacı bir. 
tarafından
Her  kim yapmış sa Rabbim biliyor canım. . Ben sadece bu olaylar a çok üzüldüm
(1,524 puan) tarafından
Ama sende inanıyorsun Bi tarafın inanıyor. İnanma lütfen e o zaman kürtler bayrak yırtmış diye bizde ayaklanalım olur mu aslını bilmeden. İnanmayın nolur daha ne diyim
tarafından
Peki o zaman yangınları kim çıkardı ??
(1,524 puan) tarafından
Biraz araştırırsan bunun cevabını sende bulabilirsin. Dünyanın düzenini bozmak isteyenler. Bunlar ne iktidar ne kürt ne Afgan ne suriyeli ne de piknikçi ne de otelci. Bunlar çok daha büyük hedefi olan Allahsızlar
tarafından
Olur canım arastrrm:)
0 oy
(48,671 puan) tarafından
kurtluk Türklük durum yokmuş kavgaliymislar. kurttw olsa Türkte olsa uslu durmasını bilecek
tarafından
İnşallah öyle dr
(48,671 puan) tarafından
aslinda bakarsan ne Türklerin kurtlerle nede kurtlerin turklerle sorunu var icli disliyiz lazlarla macirlarla alevilerle mezhep olsun irk olsun farketmiyo ayni bayrak altindayiz. birbirimixe dusurmeye calisiyorlar
tarafından
Canım zaten öyle yapiyolar hepimiz kardesiz2 müslüman iz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 79 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Egemeninannesii (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 404 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde _Reyhan-0 (1,695 puan) tarafından soruldu
+2 oy
25 cevap 1,166 göst.

379,865 soru