0 oy
631 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

çocuk sürekli öyle ses çıkarıyor ya acaba bir yeri mi ağrıyor ki çokta huysuz :angel:

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Benimki su an kabız sancısı var o yüzden ıh ıh diyo canim 
tarafından
geçmiş olsun canım hakiki zeytinyağı ver bir cay kaşığı bizimkinde kabızlık yok kaka da yaptı anlayamadim
tarafından
Veriyorum iki gündür canim yapamiyo
tarafından
kaç aylık canım kabızlık ilacı var kullanabilirse iyi gelir aslında doktor verdi bize dubhalac
(3,078 puan) tarafından
Canım 2 gün bizde çektik o kabız derdini en son lavman yapmak zorunda kaldım evde daha dünden berinkendine geldi kızım. 2 günde bir kayısı hoşafı yada suyu ver 1 kasıkta zeytin yağı içir hep canım bana ebe öyle dedi de
tarafından
Tamam canim çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Manızdır canim yada gazi vardır. Benim kiz çok gazli hep ıh mıh cekio
tarafından
sütum yok yavrum uyanınca elma suyunu denerim Allah bagislasin buyurmuşsun oğlumu iyi zamanlama bende öyle düşünüyorum inş kız bisey sorcam oğlun ne zaman tam olarak konuşmaya başladı 2 yaşına gelince biraz daha düzeliyor mu ya bizm ki çok hiysiz ve yaramaz da :(
(3,617 puan) tarafından
Canım öncelikle her cocuk bir değildir 2 yaşına kadar sürer anne baba mama su vs kısa kelimeler ediosa sknti etme konuşur yavaş yavaş sen hep onu konustur bak araba a.ra.ba hecele o öyle öyle alisir
tarafından
şimdi girebildim ya doğru her çocuk bir değil de bu daha değişik cnm anlatamam görmen lazım
(3,617 puan) tarafından
Düzelir canim zamanla
tarafından
inş ya ay bende görsem seninki kadar büyüdüğünü :/ erkek çocukları yaramaz olur derler seninki syan büyümus laftam falan anlıyor dimi cnm evde nasi l vakit geçiriyor sıkılıyor mu çok soru sieuyoeum k.bakma
0 oy
tarafından

17 aylık prk gazı olmaz ama kulağı ağrıyosa  doktora götürmedende olmazki canım kulak bu 

tarafından
inş öyle değildir kuzu ya şimdi normal ama bir ara düştü bu bileği mi acidiki
tarafından
Biraz bebe yağıyla ovala o yoksa da sıvı yağla belki incilmiş olabir
tarafından
tm kuzum sağol
0 oy
(27,348 puan) tarafından
Gazı vardır kuzum sırtını ovala
tarafından
17 aylık yawrum gazi yok
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kız ıh ıh sesi yazmışın dedim acaba komşunun ıh ıh sesinimi duydu ahahahhahaha:))(((
tarafından
ay bir an gözünde canlandı looo yürü git :))
(1,186 puan) tarafından
Ahahahha çubuk vur yukarı blovvvvv ne oluoooo az sessiz bizim bina cok ince yapmislar ne yapsan asagiya gidio:)
tarafından
He zaten sifonu çekiyorlar duyuyoz valla birde onu duysak iyyy sessiz yapsınlar biraz be yeni binalar  böyle :))
(1,186 puan) tarafından
:))))))) benim yukarsakinin cocugunun ve sifon sesinden baska bisey duymuyorum bende ses etnem ama malum binalar ince:)
tarafından
He kiz öyle birşey olsa elden ne gelirki ;)))))
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Benim kız beş aylık o da o sesleri çıkarmaya başladı kendine ninni söylüyor :) uyurken emerken uykusu varken yapıyor
tarafından
bilmiyorum ki birde çok huysuz rahatsiz  mı mi acaba dedim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 159 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 188 göst.
17 saat önce Diğer kategorisinde Anne.adayii (817 puan) tarafından soruldu