0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (457 puan) tarafından
Merhana hanımlar bebegim bir şey istediginde veya ulaşmaayip alamadginda elini uzatıp ıh ıh ıh diyor yani ver demek istiyor 16 aylık normalmi acaba nedense bu hareketi aklımı kurcalıyor

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal ama sürekli sen onun ismini soyle ki öğrensin
(457 puan) tarafından
Tesekkur ederim cevabiniz icin
-Reklam-
0 oy
(952 puan) tarafından
Sen deki ona mesela vereyim mi? Vereyim mi? Sor böyle sonra ver zamanla ver dkye cevap verecektir. Normal şuan canım ufak daha
(457 puan) tarafından
Ay insallah :)
0 oy
tarafından
Bu çok normal canım ver demeyi bilmiyor yada o nesnenin adını bilmiyor benim oğlumda hı diyor
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Gayet normal bunu hemen hemen her çocuk yapar senin ki yine ıh ıh ses ediyor muş benim kine atıyorum su mu istedin oğlum diyince gotunu sallıyor "D hzjsjsjshs 
(457 puan) tarafından
Nsjsjsjsjs ay valls ne bilim ya o türlü türlü dertler varki insan artik evham yapıyor
(4,426 puan) tarafından
Yok canım ya bir şey olmaz ondan benim büyük kızımda öyleydi ih la isini hallederdi bir de tek çocuk akranı yok anne baba dan başka kimseyi görmüyor direkt onlar gibi konuşacak diye uğraşıyor konuşamayınca da bu sefer başaramıyorum diyip konuşmamayı tercih ediyor benim küçük kız la oğlan tam bir dilli düdük maşallah abladan göre göre her şeyi konusuyorlar buyugum 3 yaşındayken sayı saymayı sayıları falan hoc bilmiyordu küçük kızım 3 yaşında sıralı sayıyor sayıları tanıyor oglum 1 yaşında oda çok fazla kelimeyi söyleyebiliyor yani demem o ki zamanla açılır;)
(1,140 puan) tarafından
Kız g.tünümü sallıyor :D değişik bir iletişim maşallah :)
(4,426 puan) tarafından
Vallahi bak ") acıktın mı susadın mı ya da işte şunu ister misin diye sorduğumda eğer cevabı olumluysa gotunu salliyo eğer cevabı olumsuzsa yoookkk diye bağırır ")))
0 oy
tarafından
normal cnm devam edecek sen su mu istiyorum tmm su deyip konusmaya tesvik et sadece
0 oy
tarafından
Benim oğlumda 15 aylık su falan isterken söylüyor ama daha çoğu kelimeyi diyemedigi için o da boyyle yapıyor 
0 oy
tarafından
Oglum 16 aylik, o da ayni. Sen istedigi seyi goster ne oldugunu soyle. Su mu istiyorsun ya da arabayi mi vereyim gibi. Daha cok kucukler zamanla isimlendirecek nesneleri
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Şuan 24 aylık oglumda öyle yapıyor ama teyzemin kızı da öyle yapıyormuş konuşmuyormus sürekli el hareketleriyle syapiyormus istediklerini delan doktor tepki vermeyin o şekilde konuşma tembelliğin alısiyorlar o yüzden geç konuşurlar delan demiş 3 yaşında konuşmaya başlamıştı bende sürekli birsey istediğinde gösterdiğinde isimlerini söylüyorum konusuyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 632 göst.
12 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
31 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 267 göst.
31 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu

380,074 soru

11,377,620 cevap

34,864 kullanıcı

...