0 oy
1,256 göst.
Aile kategorisinde (703 puan) tarafından
Isi  dolayisla  kayinpederim 1 aydır filan bizde kalıyor  demin gorumcem  aradı görüntülü  konuşuyoruz   eside arka tarftaydi sonra onları  yeme köy yerine filan dedi sonrada herşeyi  yiyon bize bisey  kalmıyor dedi güldü  ara sırada şahit olduğum  oluyor  ayıp bence ben karışmam sonuçta parayı o getiriyor  peyniri çok sever zaten bir gün kahvaltı yapıyor  diye gazla fazla koyarım  bazen çocuğa  aldığımız  şeyleri  yer hiç ses etmem aynı şekilde oda bana etmez çok ayıp geldi sizce konuşup uyarsam mi 

38 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bence gerek yok yesin nolcakki 
(703 puan) tarafından
Yani ne gerek var alan da o yiyende ne bilim çok tuhafıma gidiyir
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
oğlunun lokmasınımı sayıyor cok ayıp
(703 puan) tarafından
Oğlu değil  eşi  canm
(13,887 puan) tarafından
ha eşi  tuhaf yani yesin kendi parası sonucta
0 oy
tarafından
Hayır canim niye karısıyım çok ayıp oda bana karışmaz sukur.
(703 puan) tarafından
Çok acayip ya adam utandı
0 oy
tarafından
kızı  babasina mı dedi anlamadım
(703 puan) tarafından
Hayır canm bizle konuşurken  eşine dedi yeme diye
tarafından
He kız şakasına demiştir belki üslubu nasildi
(703 puan) tarafından
Yok canm herzaman diuir sormadan yiyor  çocuğa kalmıyor sucuğu  çok yiyor  hemen bitiriyor  diye
tarafından
Çok değişik mis adam alınmıyor mu o me diyor
(703 puan) tarafından
Alınıyordur herhalde
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kızı babayami diyor yeme diye. Anlamadım orası  şaka demiştir belki 
(703 puan) tarafından
Hayır canm eşi  arkadaydi  ona dedi
(6,919 puan) tarafından
İlginç ben demem diyemem zatı   ne yerse ne isterse yaparım
(703 puan) tarafından
Bende hiç karışmam canm
0 oy
tarafından

Karışıyorum :D Tabağındakını bitir ondan ye niye az yedin ne yedin ki doydun diye diye adamn kafasını şişiriyorum :P haa bide o zıkkımı bırak dak bi sıgara içme diyorum ☺

(703 puan) tarafından
Yeme konusunda bende  ye diyorum  ama bu yememe konusunda
tarafından
Kız yesin yeter ki Valla karışmam aksine tabağını dolu dolu yaparm
(703 puan) tarafından
Bende ama gorumcem nasıl düşünüyor  hakli yani var mi bilmiyirim
0 oy
tarafından
Kayinbabamlarla beraber oturuyoruz bekar kayn var çalışmiyo burda bayaaa anlattim onu zaten.

Esim calisyor ve o bakiyo eve

Esim evdeyken herseyi koyuyorum önüne yesin diye çünkü yazık adam alıyo ama yiyemiyo

Nedeni bekar kaynim virüsten oncede evdeydi 9 aylik evliyim 9 aydır 7/24evde ve sıkıntıdan sürekli mutfakta duruyo. Kaşar salam sucuk helva vs bol bol yer tm yesin ama bi koca salami bi gunde yiyo 

Esim isteyince yok diyoruz

Adam gece gündüz çalışıyo saglik calisani 

Canının istediği seyi kahvaltiya bulamiyo malesef

Ayri olsak keskeee
(703 puan) tarafından
Gorumcemde  tam olarak bundan şikâyetçi  galiba bize kalmıyor  filan diyor  sürekli. Gerçektende zor seninki. Ağırsan ona olmazmi inşallah cikariz kz
tarafından
Canim gecen gun un helvasi yaptım yani koca bi tepsi kadar vardı. Hem aşermistim baya. Bi kasik yedim sadece aserdigim icin
Sonra kaldirdim esim kayinbaba vs gelir yeriz diye kaynim bi tabak yedi tabi. Sonra dedim ki abine de kalsın huyunu biliyom ondan oyle dedim. Namaz kiliyim diye gittim odama bi geldim tepsi tamtakir kuru bakır hesabi bomboş. Abine kaldirmistim dedim güldü gitti iceri oturdu. Halbuki bende aserdim yinede gelsinler yeriz ddm napiyim ben daha ayirsam da buluyo. Bi kere artik pasta yaptım bi tabaga koyup bi dilimi sadece kaldırdım dolaba buldu yedi simdi ne diyim yani desem gülüp geciyo bi daha yap isin ne diyo
(703 puan) tarafından
Valla çok  ayıp  bacım neden beraber oturuyor  sunuz
tarafından
Belli bi miktar biriktirdik ancak eksik var tabiki
Ve iki seneye kadar inşallah ayrılcaz. Ancak esim bu mahalleden arıyo uzak olmak istemiyo tanidik yok diyo anneside ayni oyle yakin istiyo kaynanami seviyorum da işte kaynim bildiğin cadi bi görümce misali
0 oy
tarafından
Ben daha yesin diye uğraşıyorum valla ama benim kociş benim yediğime çok karışıyo sürekli lafını yapıyodu bi ara ben de bakamıcaksan almıcaktın dedim besleyemiyosan ben çalışırım sen evde otur çocuğa bak dedim bi daha ses edemedi ben o adamın yaşadığını yaşamış biri olarak çok kötü bi durum gerçekten insana nefret ediyo eşinden bişey istemeye yemeye korkuyo eğer aranız iyiyse ve yanlış anlamıcaksa uyar ama değilse uğraşma 
(703 puan) tarafından
Adamda  konuşmadan gitti içeri  zoruna gitti galiba  aramz  iyi  ama sanane  diyebilir
tarafından
Bilemedim canım sen iyi tanırsın
(179 puan) tarafından
Kayının ayıp ediyor valla ne o gün-de 1 salam bitirmek ne ayıp sende eşine ayır canm sakla bi kenara çalışan o sonuç ta yemek onunda hakkı tabi
0 oy
tarafından

Tabi canim kendi kazaniyo sonucta 

(703 puan) tarafından
Yani kazanıp geliyirsa  yemek hakkı
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Bazen görüp canı ister çocuk yesin diye bırakır. Bende hemen koyarım önüne çocuğa yarın yeniden alırım. Sonuçta ben vermesem yemez canı istemez onun. Sen istemişken ye diye. Eşim zaten çok nadir canım şunu istedi doyen biridir. Canı istesin yeterki gecenin körü olsa istediğini yaparım mutlaka. 

Asla ne eşim benim yediğime nede ben onunkine karışmam. Hatta özel bişey yaptıysak ve eşim yoksa ona mutlaka ayırırız. Annesi kardeşleri ben hep yesin diye uğraşırız. 

Allah onu başımızdan eksik etmesin sağlıklı olsunda dünyayı yesin isterse <3

(703 puan) tarafından
Amin canm bizde öyleyizdir eşimde.disarda bizsiz bisey yemez
(1,635 puan) tarafından
Ne güzel düşünceli eşlerimiz var. Bazı insanlar çok değişik yaa
0 oy
(2,078 puan) tarafından
:)) eşim gibi mi oda, eşim kahvaltıda herkese 2 tane yumurta haşlıyorum, eşim her iki yumurtayı yer, bu defa çocukların yumurtalarını almaya başlar ben buna kızıyorum mesela :D en son bktım olmuyor ona 3 tane haşlıyım dedim her defasında o fazladan koyduğum yumurta patladı dedim demek nasipten öteye gidilmiyor :D
(703 puan) tarafından
Ev içinde olabilir canm ama bize yansıtıyor kahvaltıyı hazırlıyorum hemen tavada be varsa bitiriyor kraker  alıyoruz  çocuğa o yiyor  filan diyor  insanda duyunca bi acayip oluyor
0 oy
(10,343 puan) tarafından
Görümceni mi uyarıcan? E onların kendi aile içi düzeni sence bu manasız değil mi sana tuhaf gelıyo olabilir ama adama gelmıyo demek ki 
(703 puan) tarafından
Aile içi  düzenini dillendirmesi  tuhaf geliyor  sürekli yanimizda  dile getiriyor. Eşi  konusundada bilmiyirum  alınmıyor  olabilor
0 oy
tarafından

İnsanlık halli bazen ya çok yer ya az yer karisilmaz bence 

(703 puan) tarafından
Haklisin canm
0 oy
tarafından

Bizde öyle seylerin lafi bule olmaz sofrada az bsey kaldimi o bana birakmaya cakisisr caktrmadan bende ona en son ben yiyorm hahsh:D

(703 puan) tarafından
Ne güzel canm ben tabaklara  eşit  koyarim  o isterse  sonra bir daha koyarım ona çok bana az koymuyom
0 oy
(15,969 puan) tarafından
Ben yemiyor diye karışıyorum neredeyse ben zorla ağzına sokacam lokmaları 
(703 puan) tarafından
Şemdinlide zor canm allahtan benimki yiyor
0 oy
(2,891 puan) tarafından
 saymam ama yalnızken Az ye ederim göbek alıp başını gidecek sonra
(703 puan) tarafından
O konuda haklısın canm
0 oy
tarafından
Sen hiç karışma canım açıkçası benım babamda abimde aşırı boğaza duşkundur ıkısıde kılolu zaten ama ne annem ne yengem laf edemez etsede kendı parası yani bide ayıp boyle şeyler ne diye dıle getırılıyor
0 oy
(659 puan) tarafından
Bende hic ellemem bazen kendiksen kksarim ona yedirirm yemezesede kizarim evlendigimiz zaman fiti simdi ayva gobekli oldu annesi kizar yedirme diye ama ben yesin ben onu oyle seviyorum derim ayni sekilde oda bama karsi oyledir 
(703 puan) tarafından
En iyisi  karışmamak zaten  ben kötü olucam  sonra
(659 puan) tarafından
Aynen gülüm bosver kari koca onlar barisirlar sen kotu olursun
0 oy
(544 puan) tarafından
Adamın yedıgıne karısılırmı. Ne ayıp. Cok sacma gldı bna. Ama karısma bnce. Karı koca arasına gırme alışmiştır onlar. Sn kotu olma
(703 puan) tarafından
Bende karismiycam canm birde sanane der
0 oy
(179 puan) tarafından
Yağlı yemesi dışında karışmam valla bide geç saatte yemesine karşıyım gece mide yanması ile uyanıyor sonra. Yoksa ne varsa birlikte yer içeriz. RABBİM kimsenin sofrasını eksiltmesin halil ibrahim bereketi versin inşallah.
(703 puan) tarafından
Amin canm. Ya daha çok anlatmak istediği  şu sanırsam biseyi açıp bitiriyor  onlara bırakmıyor
(179 puan) tarafından
Bilemiycem ama lokma saymak ta iyi değil bence çok ayıp

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 204 göst.
27 Ocak 2023 Aile kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu

379,594 soru

11,363,389 cevap

34,839 kullanıcı

...