0 oy
1,284 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Kaynanam kaynatam 2 tane kaynim birlik oturuyoruz.. 

Dun esimle basbasa odamizda sohbet etmek istedigimi benimle ilgilenmesini istedim neyse fazla uzatmiyim ofladi pofladi kavga cikardi beni dövdü gitti 2 gundur onlara ait olan ciftlik dedikleri yerde kaliyor.. azonce kaynanamlarla tv izlerken lahmavun tatli gordum canim oyle istedikii gozlerim doldu burnum sizladi kaynanam tatli getirdi kocasina diger ogluna bana teklif bile etmediler  odaya geldim aglama krizine girdim suan lutfen dua edin icim ferahlasin kafayi yiyecem ben

40 Cevaplar

0 oy
(2,159 puan) tarafından
Biri yer biri bakar kıyamet ordan kopar. Yazık günah Allah akıl fikir versin. Herkesin nefsi var. 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Dayak yedin ama aserdigin seyi yiyemedigin icin mi ağladın?? 

Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(487 puan) tarafından
Oyyyyy kuzum rabbim yardımcın olsun nerde yaşıyosun aynı yerdeysek yarın alıp getirebilirim
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Kıyamam sana ya git kendin alsana neden ondan teklif bekliyosun aynı evde yaşıyorsunuz sonuçta esinide af edersin ama bi tarafına bile takma hamile kadına kalkan elleri kırılsın inşallah bütün erkeklerin
0 oy
tarafından
Koca kadın ayıptır günahtır hiç mi vicdan yok ya biri dövmüş biri hamile kadına eziyet etmiş rabbim içine ferahlık onlarada akıl versin 
0 oy
tarafından
Niye gulelimki canım Allah yardımcın olsun hem hamilesin pislik eşin sana nasıl el kaldırıyor ki elleri kırılsın 
0 oy
tarafından
Ah ve kuzum kaynana kayınbaba iki kayınla ev mi olur ne diye kabul edip evleniyorsunuz ki 
0 oy
tarafından
Gülünecek bir durum yok ki ortada allah kocana akıl versin ailesi ne de. Senin hakkin sorulur onlardan merak etme
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Kuzum kendini yıpratma orası seninde evin, sen kendin alabilirsin diye getirmemiştir, git doldur otur mutfakta veya tepsiye koy odanda ye 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ahh kuzum buna gulunur mi hic ya dusmussun insafsizlarin eline ne deyim Allah hidayet versin onlara sanada mutluluklar nasip etsin insallah
0 oy
(13,887 puan) tarafından
gulecek bisey yok kuzum asermissin Allah onları bildiği gibi yapsın
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Allah eşine de de annesineden babasına da kardeşine de sülalesine vicdan versin.. 
0 oy
(458 puan) tarafından
Canım benim ailen nerde uzaktalar mı Allah yardımcın olsun 
0 oy
(907 puan) tarafından
Agla canim rahatlarsin, masallah kaynanada firsat dusmus allah bu tarz kotu insanlara firsat vermesin ya! Esinde hem sana siddet uygulayip hemde baska yerde kalmasi kusura bakma canim hem okuz hem cocuk allah sana yardim etsin...
0 oy
tarafından
Gulunecek bişey yok hamile bi kadinin yaninda tatliyi yeyip ona teklif dahi etmemek büyük bir saçmalık 

Ayrica esinden ilgi beklemen ve karşılığında dövmesi de cok üzücü Allah yardimcin olsun bende kaynanam kayinbabam ve bi bekar kaynim ile ayni evdeyim. Insan ancak odasinda yalniz kalabiliyor. Bide benim kaynim çalışmiyo bina bahcesine yuva yapmis güvercin besliyo sadece bide cok sıkıntılı bi insan yani 

Seni cokk iyi anlıyorum 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
   Ne diyim  ailen niye seni orda tutuyor.   Hâlâ döven bir eş  var ortada ve hamilesin. Allah'ım inan beynin almıyor böyle vicdansız olanlara  rabbim yardımcın olsun inşallah
0 oy
(69 puan) tarafından
Ya hangi ildesin yazsan da belki birimiz yakınızdır, yarın alır getiririz. 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun

İlk olarak esinin yaptığı çok.yanlis Allah ıslah etsin inşallah

2. Ise kaynananda hiç merhametli değilmiş onun için de Allah kat kat sabır versin cnm niye gulelim ki ben olsma ben de ağlardım zoruma giderdi
0 oy
(3,024 puan) tarafından
S*refsiz kaynana buma mi gulucez gulen de vicdansizdir bence
0 oy
(57 puan) tarafından
Ne kadar günah bisey ya hamile bi kadının yanında yiyip ikram etmemek kocanda nasıl hamile halinle döver bebeğine bisey olsa o vicdan azabıyla nasıl yaşar allah akıl fikir versin sanada sabır versin bacım allah görüyor herşeyi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 140 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde Aylin 35 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 167 göst.
6 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Anne1234 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 301 göst.
13 Nisan 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde ZeynepAsel (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 657 göst.
28 Haziran 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,458 soru

11,359,315 cevap

34,836 kullanıcı

...